Rennes School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do prawdziwie międzynarodowej szkoły zarządzania

Rennes School of Business jest globalną szkołą zarządzania we Francji.


Programy nauczane w języku angielskim, 53% studentów i 91% wydziału, który jest międzynarodowy, sieć 260 głównych uniwersytetów partnerskich na świecie, międzynarodowa współpraca badawcza i pedagogiczna oraz potrójna akredytacja (EQUIS, AACSB i AMBA) potwierdzające jej akademicką doskonałość, sprawiają, że Szkoła to wyjątkowe miejsce do życia i nauki./>

Świat stał się "globalną wioską", w której gospodarki są ściśle ze sobą powiązane, a wymiary polityczne, społeczne i kulturowe ściśle ze sobą powiązane lub otwarcie konfrontacyjne. Daje to znaczne możliwości, ale także większą złożoność.

Szkoły zarządzania muszą stawić czoła tym nowym wyzwaniom, odpowiadając na potrzeby firm, kształcąc i szkoląc studentów i menedżerów, aby byli "przedsiębiorcami odpowiedzialnego biznesu" dla jutrzejszego świata.

Wizja szkoły:

"Stać się jednym z najbardziej innowacyjnych i międzykulturowych" Global Business Schools "w Europie".

Misja:

"Przygotuj, poprzez edukację i badania, innowacyjnych i odpowiedzialnych menedżerów do działania w globalnym środowisku".

Życie w kampusie :

Kampus Rennes School of Business położony w Rennes, w zachodniej Francji, 10 minut od historycznego centrum Rennes, dostępny 24 godziny na dobę, 6 dni w tygodniu, oferuje idealne środowisko pracy dostosowane do wymagań edukacyjnych i życia jego uczniowie.

Lokalizacje

Rennes-en-Grenouilles

ESC Rennes

Address
2 rue Robert d'Arbrissel
35000 Rennes-en-Grenouilles, Kraj Loary, Francja
Telefon
+33 2 99 54 63 63