Paris Dauphine University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość od Prezesa

Dauphine jest unikalny w świecie francuskich uniwersytetach.

Dauphine specjalizuje się w organizacji i Nauk decyzji. Naszą misją jest kształcenie przyszłych pokoleń kadry kierowniczej, przedsiębiorców, liderów i uczonych być zarówno ekspertów w swoich dziedzinach i odpowiedzialne społecznie, kulturalny, otwarty członków społeczności.

Wybieramy tylko najlepszych kandydatów i wybrać Dauphine.

Nasz wydział jest na całym świecie ceniony i wielokrotnie nagradzany.

Jesteśmy przestrzegane dla naszej doskonałości akademickiej i uznane za jakość naszych badań w naukach organizacji i podejmowania decyzji.

Nasze bliskie związki świata biznesu zapewnić Dauphine studenci są przygotowani do ich przyszłości zawodowej oraz, że nasze programy nauczania i nadążać za stale zmieniającym się krajobrazie gospodarczym.

Dauphine jest międzynarodowy i odpowiedzialny społecznie

W 2009 roku Dauphine stał się pierwszym francuskim uniwersytetem uzyskać akredytację EQUIS z Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania w uznaniu naszej doskonałości akademickiej i zobowiązała globalnej perspektywy.

Równe szanse i różnorodność są priorytetem dla rekrutacji studentów, wykładowców i pracowników.

Wyróżnia nas za pośrednictwem naszego:

Wymagających norm przyjęć Sprawdzone i innowacyjne metody nauczania Bogaty i zróżnicowany program nauczania Szeroki i spójny zakres dyscyplin naukowych Bliskie relacje między nauczania i badań naukowych Programy mające w świecie rzeczywistym w umyśle Wydział, który obejmuje zarówno naukowców i praktykujących specjalistów

Dauphine jest idealnym miejscem do nauki i rozwoju.

Jesteśmy stale posuwają się do przodu.

Mamy środki, aby rosnąć, rozwijać i przyciągać najlepszych studentów i wykładowców we Francji i na arenie międzynarodowej, Dauphine to ekscytujące i stymulujące miejsce.

Lokalizacje

Paryż

Address
Paris Dauphine University
Place du Maréchal de Lattre de Tassigny

75775 Paryż, Île-de-France, Francja

Akredytacje

EFMD Equis Accredited