Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Wiadomość od Prezesa

Dauphine jest unikalny w świecie francuskich uniwersytetach.

Dauphine specjalizuje się w organizacji i Nauk decyzji. Naszą misją jest kształcenie przyszłych pokoleń kadry kierowniczej, przedsiębiorców, liderów i uczonych być zarówno ekspertów w swoich dziedzinach i odpowiedzialne społecznie, kulturalny, otwarty członków społeczności.

Wybieramy tylko najlepszych kandydatów i wybrać Dauphine.

Nasz wydział jest na całym świecie ceniony i wielokrotnie nagradzany.

Jesteśmy przestrzegane dla naszej doskonałości akademickiej i uznane za jakość naszych badań w naukach organizacji i podejmowania decyzji.

Nasze bliskie związki świata biznesu zapewnić Dauphine studenci są przygotowani do ich przyszłości zawodowej oraz, że nasze programy nauczania i nadążać za stale zmieniającym się krajobrazie gospodarczym.

Dauphine jest międzynarodowy i odpowiedzialny społecznie

W 2009 roku Dauphine stał się pierwszym francuskim uniwersytetem uzyskać akredytację EQUIS z Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania w uznaniu naszej doskonałości akademickiej i zobowiązała globalnej perspektywy.

Równe szanse i różnorodność są priorytetem dla rekrutacji studentów, wykładowców i pracowników.

Wyróżnia nas za pośrednictwem naszego:

Wymagających norm przyjęć Sprawdzone i innowacyjne metody nauczania Bogaty i zróżnicowany program nauczania Szeroki i spójny zakres dyscyplin naukowych Bliskie relacje między nauczania i badań naukowych Programy mające w świecie rzeczywistym w umyśle Wydział, który obejmuje zarówno naukowców i praktykujących specjalistów

Dauphine jest idealnym miejscem do nauki i rozwoju.

Jesteśmy stale posuwają się do przodu.

Mamy środki, aby rosnąć, rozwijać i przyciągać najlepszych studentów i wykładowców we Francji i na arenie międzynarodowej, Dauphine to ekscytujące i stymulujące miejsce.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Paris Dauphine University

Utworzono 10 lat temu i dla firm, program MIB jest stale dostosowując do potrzeb firm. Naszym osiągnięciem okazał pośrednictwem naszego długoterminowego przedsiębiorstw o ... [+]

Zostań międzynarodowym ekspertem w dziedzinie nowych technologii i Project Management

Master 2 z praktyki

MIB: unikalny program i doświadczenie

Utworzono 10 lat temu i dla firm, program MIB jest stale dostosowując do potrzeb firm. Naszym osiągnięciem okazał pośrednictwem naszego długoterminowego przedsiębiorstw oraz partnerstwa akademickich, naszych absolwentów wspaniałe kariery i naszym wysokim poziomie w rankingach krajowych.

Nasze podejście do nauki jest oparty na interaktywnych zajęć, studia przypadku i projektów zespołu z obu międzynarodowych profesorów i kadry kierowniczej najwyższego szczebla. Poszukujemy studentów z wysokich osiągnięć akademickich, w otwarty, ciekawy i zaangażowanego osobowości i chęci ogarnąć duchem MIB.... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku