Paris College Of Art

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Paris College of Art jest dynamicznym forum wymiany pomysłów, metod i doświadczenie zawodowe. Nasi studenci i wykładowcy łączą ciekawość, eksperymentowania i zapał w dążeniu do nauki. Na paryskim College of Art, wierzymy, że znalezienie rozwiązania projektowe, tworząc dzieło sztuki i ułatwienie produkcji kreatywny zespół są procesy intelektualne wartości niezaprzeczalny. Rozwijanie świadomości krytycznej poprzez praktyczne badania i dyskusji jest niezbędna do profesjonalnego dojrzewania i indywidualnego rozwoju. Praktyka artystyczna wymaga wysoki poziom osobistego zaangażowania i dyscypliny, i oczekujemy, że nasi uczniowie aktywnie uczestniczyć w klasie tak, że mogą odkrywać różne punkty widzenia i zaangażowania naszych zasobów twórczych.

Paris College of Art jest zakorzeniona w miasto sztuki i produkcji pierwotnej konstrukcji. Doświadczanie wyjątkowość paryskich metropolii stanowi bogate źródło inspiracji wizualnej. Dzielenie to doświadczenie z osób z ponad 40 różnych krajów daje naszym studentom unikalną perspektywę na różnorodność ekspresji istniejących na całym świecie.

Dziedzictwo paryskiego College of Art i jego sukcesy absolwentów jest coś do dumy i przyczynienie się w nadchodzących latach.

Misja

Paris College of Art, nowa nazwa dla uczelni z ponad 30-letnim doświadczeniem, promuje artystycznego i intelektualnego dojrzewania obiecujących studentów w wyjątkowych artystów, historyków sztuki, fotografów, projektantów i kierowników projektu. Uziemiony w paryskiej krajobrazu, poinformował Europejski Sztuki i Projektowania świata, karmiona przez wykładowców z liderów w branży twórczej z całego świata, i uzupełniane przez studentów z ponad 50 krajów, Paryż College of Art jest prawdziwie międzynarodowa szkoła.

Paris College of Art powstała jako niezależny stopień-przyznania instytucji z misją, aby: 1) zapewnić najwyższy międzynarodowy standard Sztuki i Projektowania edukacji nauczał w ramach amerykańskiego pedagogicznej paradygmatu będąc pod wpływem, informacji i czerpiąc z naszym francuskim / środowisku europejskim i 2) otwarcie francuskiego szans edukacyjnych na świecie i edukacji międzynarodowej dla Francuzów.

Lokalizacje

Paryż

Paris College of Art

Address
15 rue Fénelon

75010 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 1 45 77 39 66