NEOMA Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Urodzona w sojuszu Rouen Business School i Reims Management School 24 kwietnia 2013 r. NEOMA Business School stwierdza jedno: w stale zmieniającym się świecie edukacja musi otwierać nowe Pathways . Właśnie dlatego rzucamy wyzwanie tradycyjnym modelom i treściom edukacyjnym, aby wyposażyć naszych uczniów w aktywną rolę w transformacji przedsiębiorstw i dzisiejszego społeczeństwa oraz zapewnić im umiejętności potrzebne do wykonywania przyszłych zadań.

W erze sztucznej inteligencji wierzymy również w inteligencję ludzką. W erze indywidualizmu rozwijamy empatię i współpracę. W erze globalizacji wierzymy, że wyjątkowość wynika z charakteru, wartości, zobowiązań i pasji danej osoby. Ponieważ posiadanie pasji oznacza kierowanie, ponieważ sami jesteśmy pasjonatami, prowadzimy naszych uczniów i zachęcamy ich do innowacji, eksperymentowania, podejmowania inicjatywy. Chcemy, aby się odnaleźli, znaleźli najlepszą Pathway do własnego spełnienia, rozwijali umiejętności, a nie tylko uczyli się technik. Zachęcamy ich do przewodzenia transformacji społeczeństwa i sprostania każdemu wyzwaniu, zarówno we Francji, jak i na całym świecie.

NEOMA Business School oferuje szeroki i wysokiej jakości portfel programów z zakresu marketingu (od ogólnego do cyfrowego), w dziedzinie finansów (od korporacyjnych po rynki aktywów i rynków finansowych i technologii, międzynarodowy biznes i zarządzanie, łańcuch dostaw…) od stopnia licencjata do doktorat, w tym programy magisterskie i edukacyjne dla kadry kierowniczej. Ponadto studenci poznają nową innowacyjną pedagogikę opartą na doświadczaniu kultury zanurzenia i symulacji (studia przypadków, wymagające seminaria…). NEOMA Business School do NEOMA Business School oznacza czerpanie korzyści z niektórych najbardziej aktywnych i połączonych sieci na całym świecie : ponad 59 500 absolwentów, 300 kluczowych partnerów korporacyjnych, 300 prestiżowych partnerów akademickich w 75 krajach, ponad 9 000 studentów z różnych środowisk i krajów oraz bardzo międzynarodowy Wydział. Zajmując 43 miejsce w międzynarodowym rankingu prestiżowego Financial Times «Masters in Management 2019» i utrzymując pozycję 8 w pierwszej dziesiątce francuskich szkół, NEOMA Business School ma 3 kampusy w Rouen, Reims, Paryżu i posiada najbardziej pożądane potrójne międzynarodowe akredytacje w dziedzinie szkół biznesu na całym świecie: EQUIS, AACSB i AMBA.

Lokalizacje

Rouen

Address
NEOMA Business School - Headquarters
1 Rue du Maréchal Juin
BP 215

76825 Rouen, Normandii, Francja

Paryż

Address
9 Rue d'Athènes - 75009 Paris, France
Paryż, Île-de-France, Francja

Reims

Address
Reims, Grand Est, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje