Mode Estah

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mode Estah jest Szkoła Studiów Zaawansowanych w dziedzinie mody i luksusu. niezależna szkoła w ludzkiej skali, to jest miejsce, gdzie myślimy i czy umiejętności przekrojowe pełni angażuje cię w tej dziedzinie.

Dzięki udostępnionym przekonaniem ze specjalistami, że know-how jest głównym atutem, ModeEstah oferuje swoim studentom szeroki zakres szkoleń, które napędzają codziennej mody i luksusu sektor.

W szkole tworzy swoją pedagogikę z przedsiębiorstwami w celu wspierania szybko zmieniającego się rynku pracy i zawodów, które są stale się rozwija, aby wzbogacić naszą branżę, projektowania i innowacji, tworzenie i umiejętności, wizerunku i komunikacji, wydarzeń i marketingu, zarządzania i przedsiębiorczości.

Własnością prywatną, Mode Estah zapewnia trzy kursy po tacy i pozostaje niekwestionowanym liderem w badaniach przemian:

  • Curriculum Designer Stylista niv.II (tytuł poświadczone przez państwo)
  • Curriculum Modéliste Creator niv.II (tytuł poświadczone przez państwo)
  • Moda Zarządzanie Curriculum Projektowanie i luksusowe niv.I (tytuł poświadczone przez państwo)

Mode Estah dostarcza CNCP dyplomy Poziom I i II poziom tworzenia i innowacji, a także za zarządzanie Projektowania Ubioru i luksusu.

Ten rok Mode Estah obchodzi swoje 27 lat. Przez 27 lat, firm odzieżowych i dać im orientaton Mode Estah dostosowuje swoje programy, metody, organizacja szkoły wszelkie ewolucje branży mody.

Lokalizacje

Paryż

Address
32 Rue de Paradis
75010 Paryż, Île-de-France, Francja