Przeczytaj oficjalny opis

Mode Estah jest Szkoła Studiów Zaawansowanych w dziedzinie mody i luksusu. niezależna szkoła w ludzkiej skali, to jest miejsce, gdzie myślimy i czy umiejętności przekrojowe pełni angażuje cię w tej dziedzinie.

Dzięki udostępnionym przekonaniem ze specjalistami, że know-how jest głównym atutem, ModeEstah oferuje swoim studentom szeroki zakres szkoleń, które napędzają codziennej mody i luksusu sektor.

W szkole tworzy swoją pedagogikę z przedsiębiorstwami w celu wspierania szybko zmieniającego się rynku pracy i zawodów, które są stale się rozwija, aby wzbogacić naszą branżę, projektowania i innowacji, tworzenie i umiejętności, wizerunku i komunikacji, wydarzeń i marketingu, zarządzania i przedsiębiorczości.

Własnością prywatną, Mode Estah zapewnia trzy kursy po tacy i pozostaje niekwestionowanym liderem w badaniach przemian:

  • Curriculum Designer Stylista niv.II (tytuł poświadczone przez państwo)
  • Curriculum Modéliste Creator niv.II (tytuł poświadczone przez państwo)
  • Moda Zarządzanie Curriculum Projektowanie i luksusowe niv.I (tytuł poświadczone przez państwo)

Mode Estah dostarcza CNCP dyplomy Poziom I i II poziom tworzenia i innowacji, a także za zarządzanie Projektowania Ubioru i luksusu.

Ten rok Mode Estah obchodzi swoje 27 lat. Przez 27 lat, firm odzieżowych i dać im orientaton Mode Estah dostosowuje swoje programy, metody, organizacja szkoły wszelkie ewolucje branży mody.

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Mode Estah

Naszą wolą jest szkolenie nowej generacji liderów w świecie mody, wzornictwa i luksusu. Pełne kursy zapewniają wysoko kwalifikacyjny trening i oferują specjalne przygotow ... [+]

Naszą wolą jest szkolenie nowej generacji liderów w świecie mody, wzornictwa i luksusu. Pełne kursy zapewniają wysoko kwalifikacyjny trening i oferują specjalne przygotowanie do najbardziej atrakcyjnych zadań związanych z zarządzaniem ...

Branża odzieżowa zmagała się z potrójnym zjawiskiem internacjonalizacji, dywersyfikacji i demokratyzacji. W obliczu tych mutacji firmy muszą się dostosować, a tym samym szukać wysoko wykwalifikowanych menedżerów, którzy mogą zaspokoić potrzeby wysoce globalnego rynku o znaczącym międzynarodowym otwarciu.

Dzięki temu kursowi będziesz przyswajać różnorodne narzędzia, takie jak "techniki produktu" i "strategia korporacyjna", specyficzne dla rynków luksusowych, gotowych do noszenia i handlu detalicznego. Aby zostać przyszłym menedżerem marki, nauczysz się identyfikować cel, definiować produkt, opracowywać strategię wdrażania produktów na rynku i wdrażać niezbędne narzędzia, od analizy analizy rynku do odpowiednich narzędzi komunikacji. Prawdziwa wiedza techniczna umożliwi sprawdzenie, czy wyniki są zgodne z pierwotnym projektem ...... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Défilé Promo 2015