Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Od 19 lat nasza szkoła łączy kreatywność, zaangażowanie i doskonałość techniczną.

Dzięki światowej sławie doskonałości, MOPA oferuje szkolenia na najwyższym poziomie, aby przygotować naszych studentów do kariery w obrazowaniu i animacji CG.

Liczne nagrody uzyskane na festiwalach na całym świecie ( SIGGRAPH, lista finalistów Oscarów ) świadczą o artystycznej, kinematograficznej i technicznej wiedzy naszych studentów. Kwalifikacja MOPA jest paszportem do zatrudnienia w wiodących studiach 3D / CG .... Aardman, Mikros, DoubleNegative, Illgination MacGuff, The Mill. ..

Kompleksowe szkolenia w MOPA otwierają świat międzynarodowych szans i szansę na szybką ścieżkę kariery.

Nasz film dyplomowy MOPA 2016 "The Garden Party" został nominowany do Oscara w 2018 roku!

Społeczność MOPA

Kadra nauczycielska

Szkolenie jest rozprowadzane przez doświadczonych profesjonalistów z branży, którzy zastępują swoją działalność zawodową z nauczaniem.

Zmotywowani pasją przekazywania wiedzy i umiejętności, kadra pedagogiczna domaga się od naszych studentów wysokich standardów, ale cechuje je również hojne, wspierające podejście.

Sieć absolwentów

Składa się z ponad 500 absolwentów obecnych we wszystkich najważniejszych międzynarodowych studiach, nasi absolwenci są także ambasadorami szkoły i przyjmują stażystów oraz świeżo upieczonych absolwentów do swoich organizacji. Wciąż przywiązani do swojej starej szkoły, z wielką przyjemnością wracają do szkoły, aby wziąć udział w obrażeniach, wydać szkolenia i przedstawić konferencje.

Studia

Z lojalnością i zaufaniem generowanym przez relację obejmującą 19 lat istnienia szkoły, regularnie przyjeżdżają do MOPA aby wziąć udział w naszych jury, na konferencjach i projektach.

Udogodnienia

Studenci MOPA korzystają z tego samego sprzętu i oprogramowania, co w profesjonalnych studiach. Sprzęt komputerowy: ponad 200 komputerów wyposażonych w 3DS Max, Nuke, Painter, Houdini, Unity i inne. Farma renderująca przyczynia się do zasilania komputera niezbędnego do produkcji naszych filmów. Studenci mogą również uzyskać dostęp do pomieszczeń po normalnych godzinach pracy podczas realizacji dużych projektów.

Kursy

Rygorystyczne, profesjonalne szkolenie o wysokim standardzie

Nasz cel:

Aby wyszkolić profesjonalistów w dziedzinie filmów animowanych i postprodukcji, przyszłych profesjonalistów z branży studyjnej, z wizją artystyczną, zrozumieniem całego procesu powstawania filmu oraz silną wiedzą techniczną i doświadczeniem w pracy zespołowej.

Podejście dydaktyczne w MOPA skupia się na zapewnieniu uczniom różnorodnych doświadczeń związanych z tworzeniem filmu, co pozwala im pod koniec studiów produkować oryginalne filmy o profesjonalnej jakości.

Pięcioletni kurs daje absolwentowi 5-letni zaawansowany dyplom jako filmowiec CG.

Sylabus

Rok przygotowawczy w sztuce (w języku francuskim)
Celem tegorocznego szkolenia jest wydobycie potencjału twórczego, wzbogacenie wiedzy kulturowej i twórczej, pomoc w uzyskaniu metod pracy, a przede wszystkim zapewnienie zaufania do mocnych stron i talentów.

W tym roku zdobędziesz solidną bazę umiejętności, stworzysz portfel odzwierciedlający Twoją tożsamość i talenty oraz ponownie wskażesz kierunek swojej kariery.
Cykl studiów 1 (po francusku)
Cykl badań 1 składa się z trzyletnich badań.
Cele są następujące:
  • nabyć metodologię, która pozwala uczniom realizować projekty szkolne, aby osiągnąć sukcesy od początku do końca.
  • aby zdobyć doświadczenie zarówno indywidualne, jak i zespołowe.
  • zdobycie podstaw artystycznych i kinematograficznych umożliwiających studentom pomyślne ukończenie filmu animowanego.
  • zdobycie doświadczenia w pełnym obiegu pracy technicznej od opracowania koncepcji do produkcji animowanego filmu krótkometrażowego.
Cykl nauki 2
Cykl studiów 2 trwa dwa lata i kończy się przyznaniem 5-letniego dyplomu jako filmowca CG. Cykl ten umożliwia studentom zdobycie prawdziwego doświadczenia zawodowego, a pod koniec studiów są gotowi do pracy.
Możliwe są różne specjalizacje:
  • Animacja
  • Obrazowanie cyfrowe
  • Międzynarodowa klasa wejściowa na czwartą klasę dla nowych studentów przystępujących (nauka w języku angielskim)
Ostatni rok wszystkich cykli studiów poświęcony jest produkcji animowanego filmu krótkometrażowego CG.
Dyplom
Pięcioletni zaawansowany dyplom jako dyplomowany filmowiec z certyfikatem Level 1 przyznany przez Krajowy Komitet ds. Certyfikacji Zawodowej (Level 7 Europe). Studenci ostatniego roku przygotowują animowany film krótkometrażowy, który jest prezentowany jury składającemu się z profesjonalistów z branży.

Rekrutacja

Wejście do roku przygotowawczego to wywiad i prezentacja portfolio.
Egzamin wstępny na I i II rok studiów odbywa się na początku kwietnia każdego roku (skontaktuj się z nami w tym roku).
W 2019 r. Uczniowie mogą zostać przyjęci na IV Rok bezpośrednio po złożeniu wywiadu, osobistego portfolio i niektórych testów technicznych. WNIOSKI OTWARTE GRUDZIEŃ 2019

Opłaty za kurs

Opłaty w MOPA są bardzo konkurencyjne. W połączeniu z doskonałością i reputacją szkoły oraz prawie 100-procentowym wskaźnikiem rekrutacji, MOPA oferuje wyjątkową korzyść w zakresie kosztów i korzyści. Zobacz naszą stronę internetową po szczegóły.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:


MOPA

Dwuletni zaawansowany kurs na poziomie magisterskim w języku angielskim i francuskim, skierowany do studentów zewnętrznych z licencjackim szkoleniem 3D, którzy chcą dalej ... [+]

Zmień swoją pasję do animacji CG w zwycięską karierę

Dwuletnie zaawansowane szkolenie na poziomie magisterskim w języku angielskim i francuskim.

Posiadając licencjat lub równoważne doświadczenie w dziedzinie sztuki cyfrowej, czy szukasz akredytowanego przez państwo kursu animacji na poziomie mistrzów? Podążaj śladami absolwentów MOPA którzy opanowali umiejętności techniczne i opowiadania historii, pracują teraz w The Mill, Aardman Studios, DoubleNegative, Mikros i więcej ... zdobywając nagrody takie jak SIGGRAPH i na krótkiej liście dla OSCARS .

Wykwalifikowani i gotowi dołączyć do profesjonalnych zespołów, gdy tylko się MOPA kwalifikacja MOPA jest paszportem do ambitnych karier w świecie międzynarodowych studiów i możliwości.... [-]

Francja Arles
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MoPA Computer Animation School Showreel

MoPA students at work

Address
2 rue Yvan Audouard
13200 Arles, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francja
Witryna