Przeczytaj oficjalny opis

60853_Screenshot-2017-11-16GroupeSupdeCoLaRochelle.png

Grupa zajmująca się szkolnictwem wyższym

Utworzona w 1988 r. La Rochelle Business School była jedną z pierwszych grup szkolnictwa wyższego we Francji. Grupa nie tylko ma silną pozycję w lokalnym regionie, ale również na poziomie międzynarodowym, wspierana przez znaczącą sieć partnerskich uniwersytetów i firm zarówno we Francji, jak i na całym świecie.
Grupa jest niezależna i autonomiczna w podejmowaniu decyzji, a także jest multidyscyplinarna i wielo-kampusowa, a dziś może pochwalić się 5 różnymi szkołami, które dzielą silną tożsamość, koncentrując się na szansach na zatrudnienie i odpowiedzialności.

1 Grupa / 5 szkół

Grupa obejmuje La Rochelle Business School , La Rochelle School of Tourism

60855_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle.png

 • Bachelor Business - BBA International - Maser w zarządzaniu - magister i MBA
 • W rankingu 20 najlepszych francuskich szkół biznesu
 • Szkoła akredytowana przez AACSB dla wszystkich programów i EPAS akredytowana zarówno dla BBA International, jak i Master in Management.

60859_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle1.png

 • Bachelor in Tourism and Hospitality - Magister turystyki
 • Jedyna francuska szkoła, której kursy są akredytowane przez UNWTO.TedQual.

60858_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle2.png

 • Licencjat w zakresie projektowania stron internetowych i komunikacji graficznej

60857_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle3.png

 • Rok Foundation Bachelor
 • Biznesowy program Fundacji
 • Letnie i zimowe szkoły
 • Francuski jako język obcy

60856_Screenshot-2017-11-16OurSchoolsGroupeSupdeCoLaRochelle4.png

 • Executive Education i usługi korporacyjne.

OFERUJEMY PROGRAMY DOSTĘPNE W FRANCUSKU LUB W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Kampus o globalnej perspektywie

Jako miasto uniwersyteckie, La Rochelle przyciąga studentów, nauczycieli i wykładowców z całego świata. W kampusie miejskim różnorodność kulturowa stanowi prawdziwe bogactwo, w którym można dzielić się różnymi doświadczeniami.

Studenci zagraniczni stanowią 22% studentów

Grupa z zadowoleniem przyjmuje około 3500 studentów, z których 785 jest międzynarodowych, reprezentujących 82 różne narodowości. Ponadto 41% kadry wykładowców tworzą międzynarodowi wykładowcy i wykładowcy biznesu.

Ten międzynarodowy element stanowi prawdziwy atut dla całej "społeczności" naszej Grupy, wprowadzając różne aspekty kulturowe i międzynarodowe doświadczenia, umożliwiając tym samym lepsze zrozumienie biznesu ... na poziomie globalnym. Daje nam także możliwość rozwijania umiejętności zawodowych, które są zgodne zarówno z problemami, jak i potrzebami międzynarodowych firm.

Akredytacje i rankingi

60866_Screenshot-2017-11-16MBA-15836X500jpgimagemJPEG1536500pixels.png

Ranking czasu finansowego
W 2014 roku, po otrzymaniu akredytacji AACSB, La Rochelle Education Group znalazło się w prestiżowych międzynarodowych rankingach Financial Times. Dziś ten ranking obejmuje 95 głównych szkół biznesu, z których 24 to francuski. W tym roku La Rochelle Business School zajęła 5. miejsce w kategorii "Międzynarodowe doświadczenie w kursie" za program Master in Management.

60864_Screenshot-2017-11-16logo-AACSB-logo-EQUIS-logo-EPAS-logo-AMBApngimagemPNG320200pixels.png

AACSB, gwarancja międzynarodowej doskonałości
Od 2013 r. La Rochelle Business School ma akredytację AACSB, międzynarodową markę doskonałości prowadzoną przez zaledwie 5% szkół biznesu na całym świecie. Założona w 1916 r. AACSB jest najstarszą z akredytacji, której celem jest ocena misji Szkoły, kwalifikacji Wydział, wkłady intelektualne i programy edukacyjne, w celu zapewnienia ogólnej jakości i ciągłego doskonalenia.

60867_Screenshot-2017-11-16Tedqual-LogojpgimagemJPEG198198pixels.png

Certyfikat NWTO.TedQual

W 2009 r. La Rochelle School of Tourism

60865_Screenshot-2017-11-16logo_qualite-fle_maria_128x174jpgimagemJPEG128174pixels.png

FLE Qualité - znak jakości francuskiego jako języka obcego
IEF French Language Institute w La Rochelle Education Group otrzymało etykietę FLE Qualité na kursy przygotowawcze w języku francuskim jako języku obcym. Etykieta przyznawana jest przez trzy różne ministerstwa (Ministerstwo Edukacji Narodowej, Szkolnictwa Wyższego i Badań, Ministerstwo Kultury i Komunikacja i Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Rozwoju Międzynarodowego) i jest gwarancją jakości w odniesieniu do oferowanych usług (przyjęcia, powitanie, zakwaterowanie, wsparcie administracyjne, udogodnienia), zapewnionej edukacji i oferowanych programów.

Kluczowe dane

 • 1988: Powstała La Rochelle Education Group
 • 3500 studentów w kampusie
 • 785 studentów zagranicznych
 • 14 500 absolwentów
 • 82 narodowości
 • 41% międzynarodowych profesorów
 • 170 uczelni partnerskich w 48 krajach
 • 50 stowarzyszeń studenckich i klubów
 • 102 stałe wydziały (z czego 72 w naukach o zarządzaniu)
 • 58 profesorów naukowych
 • 204 praktyków zarządzania
 • 57 kluczowych partnerów korporacyjnych
 • 12 000 m² powierzchni
Programy prowadzone przez:
Język angielski
Francuski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

La Rochelle Education Group

Magister i MBA w turystyce są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zdobyć prawdziwą wiedzę zawodową w branży turystycznej i turystycznej. Absolwenci będą w pełni przygo ... [+]

Szkoła Turystyki La Rochelle/>

Magister i MBA w turystyce są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zdobyć prawdziwą wiedzę zawodową w branży turystycznej i turystycznej. Absolwenci będą w pełni przygotowani do pracy w całej branży od biur podróży (biura podróży itp.) Do organizacji zaangażowanych w turystykę lokalną i regionalną (centra informacji turystycznej itp.). Mgr i MBA w International Hospitality lub Event Management są skierowane do studentów pragnących rozwinąć umiejętności przywódcze i strategiczną wizję menedżerską stosowaną w branży turystycznej.

Przez cały czas trwania programu, specjaliści z branży będą pod ręką, aby zapewnić, że nauka jest w doskonałej harmonii z realiami branży. Pod koniec studiów studenci będą mieli wszystkie kluczowe umiejętności i wiedzę, aby zrozumieć i rozwiązać poważne zmiany w branży turystycznej.... [-]

Francja La Rochelle
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski,Język angielski
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

La Rochelle Education Group

Ten wysoce międzynarodowy program oferuje kilka różnych możliwych ścieżek, a uczniowie mogą dostosować swój program do swoich osobistych i profesjonalnych projektów. Zgod ... [+]

W ramach programu Master in Management każdy uczeń i każda ścieżka do nauki jest wyjątkowa. Dzięki rozmaitym badaniom i doświadczeniom możesz spersonalizować własny program i podkreślić elementy swoich studiów, które uważasz za najważniejsze dla twojego projektu. Chociaż wszyscy uczniowie otrzymują takie same kwalifikacje na koniec programu, kwalifikacje, które zapewniają rekruterom z gwarancją swoich umiejętności, każdy z was będzie miał unikalne doświadczenia, które znajdą odzwierciedlenie w waszych CV, a zatem odróżnią was od następnego kandydata .

Master in Management jest otwarty dla studentów, którzy już studiowali przez co najmniej 2 lata od opuszczenia High School (lub międzynarodowy odpowiednik). Program szkoli ich do kariery biznesowej i przygotowuje ich do zostania odpowiedzialnymi menedżerami, którzy są świadomi wpływu swoich decyzji na otoczenie. Ten wysoce międzynarodowy program oferuje kilka różnych ścieżek, a uczniowie mogą dostosować program do swoich osobistych i profesjonalnych projektów. Zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami zawodowymi, ten program Master in Management zagwarantuje zarówno zdolność do zatrudnienia, jak i rozwój kariery. Master in Management charakteryzuje się szeregiem działań pedagogicznych, doświadczeń zawodowych oraz wyzwań empirycznych i intelektualnych.... [-]

Francja La Rochelle
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Francuski
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

La Rochelle: the place to be, the place to study!

Class of 2016: International graduates share their experience with you

La Rochelle Business School International Students share their experience

Welcome Days at La Rochelle Education Group!

Groupe Sup de Co La Rochelle
Address
102 RUE DE COUREILLES
17024 La Rochelle, Nouvelle-Aquitaine, Francja
Witryna
Telefon
+33 (0)5 16 19 63 94