Przeczytaj oficjalny opis

Kedge Business School to wzorcowa francuska szkoła biznesu z 4 kampusami we Francji (Paryż, Bordeaux, Marsylia i Tulon), 2 w Chinach (Szanghaj i Suzhou), 1 w Dakarze, Senegalu i 3 partnerskimi kampusami (Awinion, Bastia i Bayonne).

Kedge w liczbach

Społeczność KEDGE BS składa się z 12 000 studentów (25% z nich to studenci zagraniczni), 196 stałych profesorów (z czego 44% to międzynarodowi), 300 międzynarodowych partnerów akademickich i 54 000 absolwentów na całym świecie.

Programy szkoleniowe

KEDGE BS oferuje portfolio 31 programów do zarządzania i projektowania dla studentów i profesjonalistów z branży. Zapewnia również dostosowane do potrzeb programy edukacyjne dla przedsiębiorstw na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Programy szkoleniowe Kedge:

 • Ogólne programy zarządzania
 • Program do projektowania
 • Przygotowanie do egzaminu DCG (równoważnego z licencjatem) i DSCG (odpowiednik magistra) w rachunkowości
 • Programy rotacyjne praca-nauka
 • Programy specjalistyczne: kursy magisterskie i specjalistyczne
 • Programy szkoleniowe wewnątrz i między firmami
 • Executive MBA

Badania

Nauczyciele-naukowcy z Kedge przyczyniają się do rozwoju wiedzy w zakresie zarządzania poprzez badania podstawowe i stosowane. Są za produkcją publikacji, prac, konferencji i innych, co stawia szkołę na drugim miejscu w rankingu w rankingu French Business Schools.

Szkoła cieszy się uznaniem na arenie międzynarodowej w zakresie prowadzonych przez nią badań w zakresie zarządzania w obszarach objętych centrami doskonałości i specjalizacjami.

Centra doskonałości

 • Marketing
 • CSR
 • Łańcuch dostaw

Ekspertyza

 • Wino
 • Zarządzanie zdrowiem
 • Creative Industries
 • Innowacja
 • Finanse ponownie rozważone

Badania wyłaniające się ze szkoły przyczyniają się do poprawy jakości nauczania, wyników przedsiębiorstw i organów publicznych oraz wzrostu wiedzy w społeczności akademickiej.

Wyróżnienia

Executive MBA oferowane przez Kedge Business School zajął 33 miejsce w rankingu European Business School Financial Times i 22 miejsce na świecie. Kedge Business School jest akredytowana przez AACSB, EQUIS i AMBA, uznana i zatwierdzona przez francuski rząd oraz członkiem Conférence des Grandes Ecoles we Francji.

Kampusy

 • bordeaux

Nowy kampus w Bordeaux został zaprojektowany jako przestrzeń życiowa. Zajmuje powierzchnię 35 000 m2 i posiada wydzielone pomieszczenia do pracy i czatów oraz strefy sportu i relaksu.

 • Marsylia

Kedge Business School nieustannie inwestuje w znaczne zasoby logistyczne, zarówno pod względem infrastruktury edukacyjnej, jak i najnowocześniejszych zasobów technologicznych.

 • Paryż

W 2015 roku grupa utworzyła nowy zakład w 9. dzielnicy Paryża, tętniącym życiem centrum aktywności studentów, kadry dydaktycznej i firm, które mogą się spotykać, wymieniać i wchodzić w interakcje.

 • Toulon

Obecnie w trakcie budowy nowy kampus KEDGE BS Toulon będzie gotowy na powitanie studentów następnej jesieni.

 • Suzhou

Otwarcie kampusu Suzhou w 2010 roku było częścią trwającej polityki, która rozpoczęła się w 2003 roku, aby rozwinąć naszą działalność w Chinach.

 • Szanghaj

Główny kampus znajduje się w dzielnicy Xuhui w Szanghaju i jest siedzibą wielu instytucji edukacyjnych. Budynki wykazują mieszankę amerykańskich wpływów architektonicznych z chińskim stylem.

 • Dakar

KEDGE BS znajduje się w Dakarze od 2008 roku. Studenci kampusu Dakar korzystają z innowacji edukacyjnych i wiedzy KEDGE BS.

Nasze zaangażowanie

Cała społeczność KEDGE BS: kadra dydaktyczna, zespoły administracyjne i studenci popierają kierunki działań podejmowanych przez szkołę w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Cechą wyróżniającą KEDGE BS, co sprawia, że Szkoła jest znanym kluczowym graczem w zrównoważonym rozwoju i CSR, jest jej wirusowe podejście, które łączy doskonałość z konsekwencją.

Nie jest to po prostu przypadek dodawania przykładowych praktyk (kurs magisterski, centrum badawcze), ale realizacja spójnych działań w zakresie badań, nauczania, zarządzania społecznego i środowiskowego kampusów i zarządzania nimi.

Poprzez swoje zobowiązania i sieć ekspertów, Szkoła przyczynia się do rozwoju szkolnictwa wyższego poprzez pryzmat CSR.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Kedge Business School

Uznany za wiodącą francuską instytucję szkoleniową w handlu międzynarodowym, z wyjątkowym naciskiem na przemysł morski, ten mgr świętuje 60 lat doświadczenia w dziedzinie ... [+]

Globalna wizja transportu

Uznany za wiodącą francuską instytucję szkoleniową w handlu międzynarodowym, z wyjątkowym naciskiem na przemysł morski, ten mgr świętuje 60 lat doświadczenia w dziedzinie logistyki i optymalizacji biznesu. Swoją siłę czerpie z głębokich powiązań ze światem korporacyjnym, jego historią i jakością nauczania. Wymiar międzynarodowy jest kamieniem węgielnym tego programu, który jest budowany we współpracy z AFTRAL, aby umożliwić studentom zarządzanie międzynarodowymi i strategicznymi kwestiami związanymi z transportem, łańcuchem dostaw, magazynowaniem, cłami, IT. Ten mgr oferuje globalne podejście, które umożliwia studentom rozwijanie kluczowych umiejętności w trzech obszarach: handel międzynarodowy, transport międzynarodowy i logistyka.... [-]

Francja Marsylia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Prawdziwy programista biznesowy, inżynier biznesowy specjalizuje się w środowiskach Business-to-Business i negocjuje kompleksowe rozwiązania, produkty i usługi o wysokich ... [+]

Podwójna wiedza w zakresie technologii i zarządzania w celu przyspieszenia kariery

Prawdziwy programista biznesowy, inżynier biznesowy specjalizuje się w środowiskach Business-to-Business i negocjuje kompleksowe rozwiązania, produkty i usługi o wysokich dochodach. Nie tylko zarządzają swoim portfelem biznesowym, ale również proponują globalne kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów.

Pozycjonowanie się jako interfejs między zespołami handlowymi i technicznymi, inżynierowie biznesowi koordynują i wdrażają duże projekty od początku do końca.

Przez ostatnie 30 lat program Business Engineering został specjalnie dostosowany do profili naukowych lub technicznych. Celem Programu jest rozwój kompetencji handlowych i menedżerskich na najwyższym poziomie, aby nasi Absolwenci mogli opracować strategie biznesowe i zarządzać innowacyjnymi projektami.... [-]

Francja Toulon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Kupowanie służyło do znalezienia najtańszych cen. Tak już nie jest. Dzisiaj zakupy polegają na współpracy ze strategicznymi dostawcami, aby uchwycić innowacje i wdrożyć j ... [+]

Kluczowe znaczenie ma zdobywanie innowacji

Kupowanie służyło do znalezienia najtańszych cen. Tak już nie jest. Dzisiaj zakupy polegają na współpracy ze strategicznymi dostawcami, aby uchwycić innowacje i wdrożyć je tak szybko, jak to możliwe.

Obecnie nacisk kładziony jest na wychwytywanie innowacji i szybkie wprowadzanie produktów na rynek, a rola zakupów stała się niezwykle strategiczna. Kluczowi dostawcy stali się teraz prawdziwą siłą propozycji. Ta zmiana wymaga zupełnie innej rasy specjalistów ds. Zakupów.

MAI oferuje kilka szkoleń dotyczących zakupów. MAI jest uznawane przez korporacje wielonarodowe za wiodący wiek zakupów i wychwytywania innowacji dla rozwoju nowych produktów.... [-]

Francja bordeaux
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Marketing cyfrowy ma burzliwy wpływ na społeczeństwo jako całość, odsuwając na bok ustalone praktyki firm, organów rządowych i użytkowników. Pojawiły się nowe zawody i no ... [+]

Szkolenie zwinnych sprzedawców cyfrowych

Marketing cyfrowy ma burzliwy wpływ na społeczeństwo jako całość, odsuwając na bok ustalone praktyki firm, organów rządowych i użytkowników. Pojawiły się nowe zawody i nowe praktyki, co spowodowało lukę w umiejętnościach na rynku i pilną potrzebę nowego szkolenia w zakresie zarządzania w tych obszarach.

W stale zmieniającym się środowisku, w którym umiejętności rozwijają się szybko, a dyscypliny stają się coraz bardziej wyspecjalizowane, firmy muszą być bardziej elastyczne niż kiedykolwiek, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom.

Nowy mgr marketingu cyfrowego

Odkryjesz dogłębnie cały świat marketingu cyfrowego, koncentrując się na kompetencjach i wiedzy, których będziesz potrzebować, aby budować i wdrażać strategie działania o wysokiej wartości dodanej dla firm. Program koncentruje się na tematach takich jak social media marketing, analiza danych, strategia cyfrowa... [-]

Francja Marsylia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Działania marketingowe i umiejętności muszą się zmieniać wraz z głębokimi i często sprzecznymi zmianami zachodzącymi w naszym otoczeniu, w tym technologią cyfrową i rozwo ... [+]

Działania marketingowe i umiejętności muszą się zmieniać wraz z głębokimi i często sprzecznymi zmianami zachodzącymi w naszym otoczeniu, w tym technologią cyfrową i rozwojem kultury partycypacyjnej, która zamienia konsumentów w etycznych konsumentów, poczucie przynależności do kilku społeczności poprzez powinowactwo lub więzi emocjonalne, pojawienie się tendencji do bardziej odpowiedzialnej formy marketingu i nowych form konkurencji opartych na tworzeniu otwartych ekosystemów z udziałem "partnerów biznesowych".

Właśnie z myślą o tych zmianach opracowaliśmy program magisterski

Współpracując z przedsiębiorstwami, rozwijają nasz obecny stan wiedzy w dziedzinie marketingu i angażują studentów w badania. Firmy uczestniczą we wspólnym tworzeniu programu na kilku poziomach: niektóre z nich są zaangażowane w zarządzanie programem za pośrednictwem Komisji Rozwoju, podczas gdy inne wspierają studentów w ramach ich opcjonalnych ścieżek studiów dzięki partnerstwu „przewodniego światła”.... [-]

Francja bordeaux Marsylia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Stworzony 20 lat temu, International Sport ... [+]

Wiodący program szkolnictwa wyższego poświęcony branży sportowej

Stworzony 20 lat temu, Międzynarodowy Sport

Siłą programu jest jego zdolność do szkolenia menedżerów zgodnie z wymaganiami tego bardzo specyficznego i wymagającego rynku, dzięki unikalnej wiedzy na skrzyżowaniu marketingu wydarzeń i prawa sportowego.

90% absolwentów znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy po ukończeniu studiów.Średnia roczna pensja w wysokości 35 000 €.500 absolwentów na całym świecie.30 firm partnerskich.Dlaczego warto wybrać ten program?

Podwójne doświadczenie akademickie i zawodowe

Nauczyciele-badacze, którzy są ekspertami w profesjonalnym przemyśle sportowym.Uznani specjaliści branżowi umożliwiający studentom zdobywanie zróżnicowanej i poszukiwanej wiedzy i umiejętności na rynku pracy.... [-]
Francja Marsylia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

MSc in International Business to najwyższej klasy międzynarodowy program zarządzania biznesem. Przyjmując bardzo praktyczne podejście, kształci studentów w celu wyostrzen ... [+]

Najlepszy mgr do poznawania świata

MSc in International Business to najwyższej klasy międzynarodowy program zarządzania biznesem. Przyjmując bardzo praktyczne podejście, kształci studentów w celu wyostrzenia swoich spostrzeżeń kulturowych i geopolitycznych oraz zastosowania ich w kontekście rozwoju międzynarodowego biznesu.

Oczekuje się, że społeczność biznesowa podejmie stale rosnący poziom globalnej odpowiedzialności, zarówno w odniesieniu do wewnętrznych, jak i zewnętrznych interesariuszy, społeczności i środowiska. Świat globalnego biznesu stale się rozwija i stanowi wyzwanie dla zdrowego rozsądku. Nasz program bada różne czynniki kulturowe i geopolityczne, które tworzą dzisiejsze złożone międzynarodowe środowisko biznesowe. Odtwarza złożoność tego ciągle zmieniającego się globalnego kontekstu, aby pomóc uczniom odnieść sukces w ich przyszłej karierze.... [-]

Francja bordeaux Marsylia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Wiodący program w Europie, aby rozwinąć tę podwójną wiedzę ekspercką. ... [+]

Dokonaj różnicy, dołączając do nowego MSc in Corporate

Obecnie wszystkie firmy finansowe integrują nowe wyzwania etyczne i społeczne w swoich inwestycjach i strategiach alokacji aktywów i poszukują wykwalifikowanych profili.

Celem studiów magisterskich jest kształcenie specjalistów z doskonałym zrozumieniem narzędzi finansowych, a zarówno wiedza finansowa, jak i pozafinansowa są kluczowymi czynnikami rozwoju kariery zawodowej.

Przyjdź eksplorować finanse z innej perspektywy dzięki dobrze wyszkolonej kadrze ekspertów i sieci silnych partnerów, aby ułatwić znalezienie pracy.

Dzięki temu MSc wniesiesz prawdziwą wartość dodaną do swojej kariery. Masz dostęp do szerokiej gamy możliwości zarówno w tradycyjnych zawodach, jak i nowych zawodach związanych z problemami ESG.... [-]

Francja Marsylia Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Programy ISLI zostały założone w 1984 roku, aby zaspokoić zapotrzebowanie międzynarodowych stowarzyszeń zawodowych i stały się wiodącymi programami w globalnym zarządzani ... [+]

Wartość dzięki innowacjom i kreatywności

Programy ISLI zostały założone w 1984 roku, aby zaspokoić zapotrzebowanie międzynarodowych stowarzyszeń zawodowych i stały się wiodącymi programami w globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw na całym świecie. Ich międzynarodowa reputacja opiera się na ich uznaniu zawodowym, zespole badawczym, publikacjach i pedagogice empirycznej. Są akredytowani przez „The Chartered Institute of Purchasing

Magister globalnego zarządzania łańcuchem dostaw przygotowuje osoby do stawienia czoła wyzwaniom nowej ery w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Sukces menedżerów to ci, którzy biorą globalne podejście do swoich analiz i wiedzą, jak zbudować architekturę łańcucha dostaw dla sieci ogólnoświatowych.... [-]

Francja bordeaux
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

"Wino i napoje spirytusowe stanowią ciągle zmieniający się ekosystem, rozdrobniony przemysł, skomplikowany, ale fascynujący, Aby uzyskać zrozumienie produktu i rynku, kon ... [+]

"Wino i napoje spirytusowe stanowią ciągle zmieniający się ekosystem, rozdrobniony przemysł, skomplikowany, ale fascynujący, Aby uzyskać zrozumienie produktu i rynku, konieczne jest posiadanie solidnych podstaw technicznych, ale także umiejętność oceny finansowej, ekonomicznej , kwestie marketingowe i środowiskowe, trendy, możliwości i ograniczenia Aby sprostać przyszłym wyzwaniom, uczniowie muszą otrzymać klucze, aby się nimi kierować, a następnie opracować globalną wizję.

W Wino Kedge

Jeremy Cukierman, Master of Wine

Dlaczego warto wybrać ten program?

Nauka przez praktykę

Dzięki stałym kontaktom między studentami, wykładowcami i firmami uczniowie aktywnie uczestniczą w szkoleniach.... [-]

Francja bordeaux
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Od 2004 roku, dzięki doświadczeniu Creative Industries ... [+]

Od 2004 roku, dzięki doświadczeniu Creative Industries

Francja jest wyjątkowa ze względu na bogate dziedzictwo kulturowe i żywy sektor kreatywny. Ten kraj znany z "wyjątku kulturowego" wspiera szeroką różnorodność produkcji. Francja identyfikuje wyjątkowe pojęcie dóbr artystycznych, kulturalnych i twórczych, które wyróżniają je na całym świecie. Artyści i twórcy zostaną zaproszeni do rozmowy z uczniami, aby pokazać im różnorodność pola i zachęcić ich do inspirowania się swoją wizją.

Dlaczego warto wybrać ten program?Francuski Duch

Wykorzystaj najlepsze możliwości w zarządzaniu organizacjami artystycznymi, kulturalnymi i kreatywnymi. Francja jest wyjątkowa ze względu na bogate dziedzictwo kulturowe i żywy sektor kreatywny. Ten kraj słynący z "wyjątku kulturowego" wspiera szeroką różnorodność produkcji, tutaj kultura nie jest postrzegana jako zwykły towar, jak każdy inny. Francja identyfikuje wyjątkowe pojęcie dóbr artystycznych, kulturalnych i twórczych, które wyróżniają je na całym świecie.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kedge Business School

Szkolenie w zakresie marketingu danych Kedge szkoli wszechstronnych ekspertów, którzy będą rozwijać się w ciągle zmieniającym się środowisku. Łącząc dane z opanowaniem te ... [+]

Szkolenie w zakresie marketingu danych Kedge szkoli wszechstronnych ekspertów, którzy będą rozwijać się w ciągle zmieniającym się środowisku. Łącząc dane z opanowaniem technik marketingu cyfrowego, Master wychodzi naprzeciw wyzwaniom rynku z powodu braku know-how w zakresie zarządzania w tych obszarach.

Cele tego szkolenia w zakresie zarządzania danymi

Wraz z rozwojem cyfrowym pojawiają się nowe zawody i nowe praktyki, co prowadzi do rzeczywistej potrzeby szkolenia. Cel MS Digital Marketing

NajważniejszeTrening krzyżowy i trening uzupełniającyIntegracja danychzmiennyPedagogika oparta na projektachZróżnicowana edukacja dla silnego zatrudnieniaEkosystem renomowanych partnerówSilna integracja z lokalnym ekosystememRozwinęły się umiejętnościZarządzanie projektamiSzukano profesjonalnych akredytacjiDoświadczenie użytkownikaProjekt graficznykurs... [-]
Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
Zaoczne
13 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Kedge Business School

MIM to dwuletni program (Master 1 ... [+]

Spersonalizowany kurs

„MIM to dwuletni program (Master 1

Dzięki ogromnym inwestycjom na rzecz eksperymentowania, rozwijania krytycznego myślenia i zarządzania technologią, staramy się wspierać akulturację technologii i przedsiębiorczości dla 100% naszych studentów. Naszym celem jest położenie nacisku na naszą zdolność do szkolenia menedżerów, którzy są zaangażowani we wspólne dobro i doskonale zdają sobie sprawę z różnych ważnych problemów społecznych. "

PASCAL KRUPKA, dyrektor programu Master in Management (MIM)

2 kampusyBordeaux:

Kampus ten, zaprojektowany w duchu anglosaskich uniwersytetów, oferuje 35 000 m2 powierzchni do pracy, sportu i wypoczynku.... [-]

Francja bordeaux Marsylia
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Kedge Business School
bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francja
Address
Kedge Business School
Marsylia, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja
Address
Kedge Business School
Paryż, Île-de-France, Francja
Address
Kedge Business School
Toulon, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja
Address
Kedge Business School
Suzhou, Jiangsu, Chiny
Address
Kedge Business School
Szanghaj, Szanghaj, Chiny
Address
Kedge Business School
Dakar, Region Dakar, Senegal