International Space University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co to jest ISU? Międzynarodowy Uniwersytet Przestrzeń jest prywatna instytucja non-profit, oficjalnie uznane jako szkoły wyższej we Francji przez francuskie Ministerstwo Edukacji (dekret MENS0400386A z dnia 27 lutego 2004 roku). Specjalizuje się w dostarczaniu szkoleń na poziomie absolwenta do przyszłych liderów powstającej globalnej społeczności na jego przestrzeń Kampusu Centralnego w Strasburgu, we Francji, oraz w miejscach na całym świecie. W swojej dwumiesięcznej Space Studies Program, a jeden rok studiów magisterskich, ISU oferuje swoim studentom unikalny program nauczania obejmujący wszystkie dziedziny związane z programów kosmicznych i przedsiębiorstw, astronautyki, inżynierii kosmicznej, inżynierii systemów, polityki kosmicznej i prawa, biznesu i zarządzania i przestrzeń i społeczeństwo. Oba programy obejmują również intensywnych badań uczeń zespołu projektowego świadczenia międzynarodowych doktorantów i młodych profesjonalistów kosmiczne możliwość rozwiązywania złożonych problemów poprzez wspólną pracę w środowisku międzykulturowym. Od swojego powstania w 1987 roku, ISU ukończył ponad 3700 studentów z ponad 100 krajów. Wraz z setkami ISU wykładowców i wykładowców z całego świata, absolwenci ISU zawierają niezwykle skuteczną sieć specjalistów kosmicznych i liderów aktywnie ułatwia indywidualny rozwój kariery zawodowej, działalności zawodowej i międzynarodowej współpracy kosmicznej. ISU Misja Publiczność webThe International University przestrzeni rozwija przyszłych liderów społeczności światowej poprzez zapewnienie przestrzeni interdyscyplinarnych programów edukacyjnych dla studentów i profesjonalistów w międzynarodowej przestrzeni, międzykulturowym środowisku. ISU służy również jako neutralny międzynarodowym forum wymiany wiedzy i pomysłów na temat trudnych zagadnień związanych z zastosowań kosmicznych i przestrzeni. Programy krytyczne ISU udzielam umiejętności niezbędne do przyszłych inicjatyw w przestrzeni publicznej i sektorze prywatnym, podczas gdy:

inspirować entuzjazm promowanie międzynarodowego zrozumienia i współpracy wspieranie interaktywnej globalnej sieci uczniów, nauczycieli i absolwentów zachęcać do innowacyjnego rozwoju przestrzeni do celów pokojowych: w celu poprawy życia na Ziemi i wcześniej ludzkości w kosmos.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Kursy » Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Badań Kosmicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Francja Strasburg Australia Adelajda + 1 więcej

ISU Master of Space Studies (MSS), program jest przeznaczony dla studentów, szukających przewagi konkurencyjnej, które pomogą im uzyskać karierę w sektorze kosmicznym, przedsiębiorstwa zainteresowane w zrobieniu kariery przenieść do lub w sektorze kosmicznym, a naukowcy, którzy chcą poszerzyć ich wiedza lub dokonać przejście od życia akademickiego w przemyśle kosmicznym. [+]

Odnawianie przyszłość - ISU Mistrz Programu Badań Kosmicznych

ISU ma przyjemność poinformować, że w ciągu najbliższych miesięcy będzie przeprowadzenie reimagining i odnowienia swojej bardzo udanej Master of Space Studies programu (MSS).

Od swojego powstania w 1995 r. Program ten rdzeń ISU - enkapsulacji międzynarodowego, międzykulturowego i interdyscyplinarne podejście do edukacji ISU w przestrzeni - wyprodukował wielu wykwalifikowanych absolwentów w stanie sprostać wymaganiom sektora kosmicznego, czy to w administracji, przemyśle i środowisku akademickim. Jak MSS zbliża swoje 20 lat, ISU jest zobowiązana do przeglądu swoich dotychczasowych osiągnięć, promowanie swoich najbardziej udanych aspektów i identyfikacji nowych obszarów dla innowacji w celu zapewnienia jej absolwentów z maksymalną możliwość rozwoju ich późniejsze kariery.... [-]