Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

ISC Paris School of Management

Założona w 1963 roku, ISC Paris - Business School jest zaangażowana w dostarczanie studentom biznesowym wysokiej jakości umiejętności zarządzania, niezbędnych do działania i działania w globalnym środowisku.

ISC Paris , akredytowany przez AACSB, jest częścią wysoce selektywnego francuskiego systemu rekrutacji "Grandes Ecoles", który grupuje instytucje szkolnictwa wyższego działające poza sferą uniwersytetów. We Francji tylko 50 szkół zarządzania ma prawo do prowadzenia programu "Grande Ecole" z Masters in Management, a tylko 30 z nich jest, podobnie jak ISC Paris , członkami prestiżowego Conférence des Grandes Ecoles.

Większość naszych programów jest dwujęzyczna - angielski / francuski. Programy oferowane w języku angielskim:

  • Kawaler,
  • Master Grande Ecole,
  • Magister inżynier,
  • MBA.

Zlokalizowane w Paryżu, gdzie znajduje się większość czołowych francuskich korporacji wielonarodowych, szkoła korzysta z renomy francuskiej stolicy, ważnej lokalizacji, gdzie odbywają się profesjonalne fora, konferencje i targi. Wynika z tego, że studia w ISC Paris mogą otworzyć drzwi do wielu karier w różnych dziedzinach, w tym związanych z modą, finansami, high-tech, hotelarstwem, systemami informacyjnymi, handlem międzynarodowym, dobrami luksusowymi, dystrybucją detaliczną, technologią, a także multimediami .

Dzięki naszej sieci ponad 140 uniwersytetów partnerskich w ponad 50 krajach, zapewniamy nie tylko nieograniczone możliwości kariery dla naszych studentów, ale także zachęcamy ich do odkrywania różnorodności kultur, aby zyskać szerszą międzynarodową perspektywę.

Jesteśmy pewni, że jeśli jesteś ambitny, aby mieć międzynarodową karierę i chcesz studiować w jednym z najbardziej fascynujących i dynamicznych miast na świecie, ISC Paris - Business School jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


ISC Paris Business School

Silne narodowe uznanie jakości zapewniane przez francuskie Ministerstwo Edukacji ISC Paris jest częścią systemu "Grandes Ecoles", który jest podobny do państwowego system ... [+]

Mistrz

Silne narodowe uznanie jakości zapewniane przez francuskie Ministerstwo Edukacji ISC Paris jest częścią systemu "Grandes Ecoles", który jest podobny do państwowego systemu uniwersyteckiego i obejmuje wszystkie francuskie szkoły biznesu.

Jakość programu nauczania we wszystkich Grandes Ecoles, publicznych lub prywatnych, zapewnia Ministerstwo Edukacji Narodowej. ISC Paris jest w pełni akredytowany przez francuskie ministerstwo, które nadaje swojemu «wizę de l'état» wszystkie dyplomy ISC.

Program trwa 2 lub 3 lata (zgodnie z poprzednim poziomem studiów) i masz możliwość nauki w języku francuskim i / lub angielskim. Będziesz czerpać korzyści z najwyższej jakości pracowników akademickich, które pozwolą Ci zdobyć cenne umiejętności i kwalifikacje, aby zwiększyć swoją karierę. We wrześniu jest jedno spożycie rocznie.... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

https://www.youtube.com/watch?v=2UVJ19pIsms

Address
ISC Paris Business School 22, Bd du Fort de Vaux
75017 Paris, Île-de-France, Francja