ISC Paris Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ISC Paris Business School

Założona w 1963 roku, ISC Paris Business School jest zaangażowana w zapewnianie studentom biznesu wysokiej jakości umiejętności zarządzania, niezbędnych do działania i działania w globalnym środowisku.

ISC Paris , akredytowany przez AACSB, jest częścią wysoce selektywnego francuskiego systemu rekrutacji "Grandes Ecoles", który grupuje instytucje szkolnictwa wyższego działające poza sferą uniwersytetów. We Francji tylko 50 szkół zarządzania ma prawo do prowadzenia programu "Grande Ecole" z Masters in Management, a tylko 30 z nich jest, podobnie jak ISC Paris , członkami prestiżowego Conférence des Grandes Ecoles.

Większość naszych programów jest dwujęzyczna - angielski / francuski. Programy oferowane w języku angielskim:

  • kawaler
  • Master Grande Ecole (magister zarządzania)
  • magister inżynier
  • MBA.

Zlokalizowane w Paryżu, gdzie znajduje się większość czołowych francuskich korporacji wielonarodowych, szkoła korzysta z renomy francuskiej stolicy, ważnej lokalizacji, gdzie odbywają się profesjonalne fora, konferencje i targi. Wynika z tego, że studia w ISC Paris mogą otworzyć drzwi do wielu karier w różnych dziedzinach, w tym związanych z modą, finansami, high-tech, hotelarstwem, systemami informacyjnymi, handlem międzynarodowym, dobrami luksusowymi, dystrybucją detaliczną, technologią, a także multimediami .

Dzięki naszej sieci ponad 140 uniwersytetów partnerskich w ponad 50 krajach, zapewniamy nie tylko nieograniczone możliwości kariery dla naszych studentów, ale także zachęcamy ich do odkrywania różnorodności kultur, aby zyskać szerszą międzynarodową perspektywę.

Jesteśmy pewni, że jeśli jesteś ambitny, aby mieć międzynarodową karierę i chcesz studiować w jednym z najbardziej fascynujących i dynamicznych miast na świecie, ISC Paris - Business School jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Lokalizacje

Paryż

Address
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

75017 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited