ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj ISA Lille

Jesteśmy Francuską Szkołą Graduate of Agriculture i Bioengineering oferującą studia licencjackie i magisterskie z kierunkami w zakresie nauk rolniczych, nauki o żywności, nauk o środowisku i ekonomii, marketingu

Utworzony w 1963 roku, kampus ISA Lille jest częścią Katolickiego Uniwersytetu Lille, największej prywatnej uczelni we Francji, z 26 000 studentów studiów dziennych i 2500 studentów z zagranicy.

ISA Lille jest uznawane i akredytowane przez Komisję des Titres d'Ingénieur (Komitet Francuskich Tytułów Inżynieryjnych) oraz przez Francuskie Ministerstwa Edukacji i Rolnictwa.

Oprócz naszych programów akademickich i działalności badawczej, ISA Lille oferuje usługi doradcze dla lokalnych firm, a także światowych liderów w sektorach rolnictwa, przemysłu spożywczego i środowiska we Francji i za granicą.

ISA Lille w liczbach

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Nasza misja

Buduj lepszą przyszłość w zrównoważonym świecie

Strategiczny plan ISA Lille ma na celu zachęcanie do przedsiębiorczości poprzez edukację, innowacje, badania i internacjonalizację.

Edukacja

Nasze programy akademickie opierają się na zdobywaniu solidnych naukowych i technicznych umiejętności oraz rozwoju osobistego. Kursy naukowe, indywidualny mentoring, profesjonalne zanurzenie w naszym programie pomagają naszemu uczniowi budować własną ścieżkę, zachowując rzeczywistość korporacyjnego świata i społeczeństwa w perspektywie.

Badania i konsultacje

Wszystkie nasze jednostki badawcze należą do większych regionalnych, krajowych i międzynarodowych sieci badawczych: uniwersytetów, instytutów i naszych partnerów biznesowych

Międzynarodowy

Nie ma globalnej edukacji bez międzynarodowej ekspozycji. Internacjonalizacja znajduje się w centrum misji ISA Lille: w naszych programach, poprzez mobilność studentów i profesorów, poprzez akademickie i zawodowe partnerstwo i wiele więcej.

Międzynarodowe partnerstwa

Oprócz bycia częścią wielu krajowych i międzynarodowych sieci akademickich, ISA Lille miała również ponad 200 międzynarodowych partnerstw z uniwersytetami rolnictwa i nauk przyrodniczych na całym świecie.

Nasi partnerzy akademiccy110700_partners-networks.png

Lokalizacje

Lille

Address
48 boulevard Vauban
59046 Lille, Hauts-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium