IRIS Sup'

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wybór IRIS Sup ”to gwarancja szkolenia uznanego przez państwo, dostosowanego do wymogów świata pracy, przeznaczonego dla tych, którzy chcą ćwiczyć lub rozwijać się zawodowo w kontekście międzynarodowym.

IRIS IRIS sup „szkoła

Stworzony przez Iris 2002 IRIS Sup „to prywatna uczelnia techniczna zarejestrowana w Paryżu Rectorat który ma na celu kształcenie studentów i specjalistów w różnych branżach w kontekście międzynarodowym.

Dostarcza papierów Poziom I zarejestrowane w krajowym katalogu certyfikatów zawodowych (RNCP) postanowieniem z dnia 23 lutego 2017 roku zostały opublikowane w Dzienniku Urzędowym dnia 3 marca 2017 r.

geopolityka i praktyka zawodowa

IRIS Sup szkolenia „oferta studenci:

  • wiedza niezbędna do zrozumienia zagadnień międzynarodowych i rozwijać ich zdolności do analizy i propozycji, aby pomóc decyzji w organizacji;
  • profesjonalne narzędzia, z dużym udziałem danej nauce poprzez uruchomienie symulacji i sytuacji w pracy, od 1 roku;
  • dojrzewać i rozwijać swoje plany zawodowe w ramach specjalnych warsztatów.

Bogate promocji różnorodności

Na IRIS Sup”nie klonów. Student lub zawodowej, francuskim lub zagranicznym, każdy pochodzi z jego podróży, doświadczenie, cele i zostanie wzbogacony przez cały rok, a naukami różnorodność pochodzenia studentów i zainteresowanych stron.

IRIS Sup „każdego roku około 20% studentów reprezentujących trzydziestu narodowości.

Biegła znajomość języka angielskiego jest wymagana w każdej działalności międzynarodowej, niektóre kursy są prowadzone w języku angielskim.

56141_14608745_1108732885849348_3579966449716116051_o.jpg

Monitoring i wsparcie edukacyjne

Ponad 260 uczniów w klasie, IRIS Sup ”pozostaje strukturą, w której anonimowość nie ma miejsca. Na początku roku każdy uczeń podpisuje regulamin wewnętrzny, który reguluje jego relacje z nauczycielami i zespołem pedagogicznym. Obecność w toku jest obowiązkowa, a praca musi zostać wykonana w ustalonych terminach. Dialog z administracją jest stały: czy jest pytanie administracyjne czy pedagogiczne, każdy uczeń zawsze znajdzie rozmówcę.

Studenci IRIS Sup mają salę roboczą, w której dostępne są nagłówki z prasy francuskiej i międzynarodowej, a także 200 czasopism online na portalu CAIRN. Kilka stanowisk komputerowych z pakietem biurowym, internetem i Wi-Fi, jest otwartych.

Otwarte szkolenia z zakresu profesjonalnego świata

- organizacja Korzystny w naprzemiennych studiów / praktyki: stażu lub zatrudnienia 3 dni w tygodniu, w kursach równoległych od października do maja i pełnym czasie od czerwca do grudnia.

- Kontakt ze specjalistami: wszystkich zainteresowanych stron zaangażowanych w przedsiębiorstwach, stowarzyszeń, organizacji międzynarodowych lub starszego służby cywilnej. Ich kursy mieszają i składek teoretycznych, praktycznych zastosowań i doświadczeń codziennych funkcji w międzynarodowym środowisku.

- działalność asocjacji Przysłona: równolegle do kursu, studenci IRIS Sup „mogą uczestniczyć w konferencjach i współpracować w działaniach IRIS.

- Sieć absolwentów: utworzona w 2008 r., Stowarzyszenie Absolwentów IRIS ma na celu połączenie sieci, która ma obecnie ponad 1800 absolwentów!

- Biuro Doświadczeń Zawodowych i Międzynarodowych (EPI): osoba odpowiedzialna za staże i naprzemienne umowy publikuje reklamy proponowane uczniom, które otrzymuje również w przypadku osobistych porad. Studenci IRIS Sup 'są obecnie doceniani przez setki prywatnych firm i organizacji publicznych. Menedżer ds. Stosunków międzynarodowych rozwija oferty za granicą, mobilność międzynarodowa i podąża za międzynarodowymi studentami.

56145_IMG_4787.JPG

Wybór studiów

IRIS Sup „oferuje formacje geopolityczne stosowane prowadzi do dwóch tytułów poziomie 1 są uznane przez państwo: Międzynarodowa Strategia Analyst (ASI) oraz Menedżer humanitarnej (CBM). Dostępny z podajnika 3, kursy ostatnich dwóch lat. Posiadacze tacy 4 można stosować bezpośrednio 2 rok.

The 1st roku IRIS Sup' (podajnik 4)

Prywatny stopień z podstawowych badań w Stosunków Międzynarodowych (IR 1) kary 1 roku IRIS Sup. A muszą dla podajnika 3 bez doświadczenia zawodowego, w tym roku może również pozwolić studenci z wyższym stopniem naukowym zdobyć solidne podstawy w dziedzinie politycznej, gospodarczej i dyplomatycznej, przed wyborem specjalizacji w drugim roku.

Kurs 2 rok (taca 5)

Międzynarodowa Strategia Analityk [UPS]

3 kursy rozwijać swoje umiejętności analityczne, działania i wspomagania decyzji w środowiskach międzynarodowych:

- Geopolityka i przyszłość *

- Obrona, bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe *

- geoekonomia i zarządzanie ryzykiem

Kierownik ds. Pomocy humanitarnej [MH] *

Rdzeń program do rozwijania ich zdolności analityczne kontekst interwencji w terenie, kontrola zarządzania cyklem projektu (PCM) i programowania wraz z trzech dań (strategicznego, operacyjnego, rzecznictwo i komunikacji wpływ). Umiejętności są nauczyłem pracując przy projektach we współpracy z organizacjami pozarządowymi i stowarzyszeniami.

* Kursy oferowane również zdalnie.

Podobieństw we wszystkich szkoleń

Wybór (kwalifikowalność na utrzymanie plików na przyjęciu), studia rytm, mieszanki geopolitycznej i praktyki zawodowej, profesjonalne głośniki w swoich dziedzinach, są wspólne cechy.

sposoby walidacji szkolenia dostosowane do każdego kursu, są zbliżone: ocena ciągła (frekwencja, prezentacje, notatki do wykładów, ćwiczenia, symulacje, itd.) egzaminy (luty i pod koniec maja); Przykład wykonania z pamięci i do podawania doustnego; Raport staż (wrzesień).

Kursy prowadzą kategorii 1 papierów wartościowych (BAC 5) zarejestrowanych w krajowym katalogu profesjonalnych certyfikatów *. Umożliwić partnerskie walidacji panów 2 równolegle.

56144_IMG_4730.JPG

Lokalizacje

Paryż

IRIS SUP'

Address
2 bis rue Mercoeur
75011 Paryż, Île-de-France, Francja