IONISx

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

  • IONISx , SZKOŁA DEMATERIALIZOWANA

    W świecie nieustannej transformacji nauczanie oznacza umiejętność wprowadzania innowacji. Innowacja jest częścią DNA grupy IONIS, a edukacja cyfrowa jako uznana i sprawdzona metoda uczenia się dzisiaj nie jest wyjątkiem. IONISx jest całkowicie poświęcony edukacji cyfrowej i oferuje, za pośrednictwem swojej platformy IONISx .com, IONISx opracowywane od ponad trzydziestu lat przez szkoły Grupy.

NAUCZANIE 360 ° NA KARCIE

Możliwości oferowane przez platformę IONISx są liczne i różnorodne, w tym kursy, które są stale dostępne, umożliwiając naukę i pracę asynchroniczną, bez ograniczeń. Prelegenci, którzy zaprojektowali treść, są mieszanką profesjonalnych i akademickich ekspertów, w tym wielu profesorów ze szkół Grupy. Treści cyfrowe są opracowywane według oryginalnych tematów, z precyzyjnym kątem, aby dać nowe światło na ten temat i know-how.

NOWY SPOSÓB NAUCZANIA I SZKOLENIA

W IONISx cyfryzacja edukacji dzięki MiMo stanowi ważny krok w „zdematerializowanej szkole”. MiMos (dla „mikro-modułów”) składa się z małych kapsułek do nauki trwających do 30 minut, aby nauczyć się kluczowej koncepcji. Składają się z sekwencji wideo, arkuszy podsumowujących, dodatkowych zasobów, ćwiczeń kształtujących i oceniających, obejmują ogrom przedmiotów, tyle samo komputerów, technik, ekonomii ...

Do tej pory IONISx zaprojektował już ponad 2800 MiMo do budowy określonych ścieżek uczenia się. Moduły te można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, w tym na urządzeniach mobilnych i tabletach. Zapewniają uczniom dużą elastyczność, mogą organizować swój harmonogram we własnym tempie, zgodnie z ich potrzebami. Opracowany interfejs monitorowania umożliwia spersonalizowane wsparcie i monitorowanie dla każdego ucznia.

Lokalizacje

France Online

Address
France Online, Francja