Przeczytaj oficjalny opis

INSEEC Chambéry Campus

Od momentu powstania w 1968 roku, INSEEC Chambéry Business School

  • Programy studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Biznesu INSEEC Chambéry Savoie, EGC i na CESNI (Business Studies Center dla Zawodników Klasy Międzynarodowej)
  • Studia niestacjonarne w Centrum Kształcenia Ustawicznego w

INSEEC Chambéry, część krajowej sieci szkół absolwent biznesowych we Francji, został zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji do przyznania dyplomu absolwent w biznesie.

W drodze selektywnej krajowym egzaminie, INSEEC Chambéry Business School rekrutuje studentów, którzy ukończyli gimnazjum dyplom plus co najmniej dwa lata studiów wyższych.

INSEEC Chambéry Business School jest jedną z 34 członków AGERA (Stowarzyszenie Uczelni w regionie Rodan-Alpy), stowarzyszenie uznane za ważny przedstawiciel regionalnych i krajowych instytucji publicznych. INSEEC Chambéry Business School uczestniczy w pracach wielu komitetów AGERA, zwłaszcza komisji spraw międzynarodowych. (www.agera.asso.fr).

INSEEC Chambéry Business School gwarantuje jakości kształcenia w oparciu o jego praktyki aktywnych badań, które pozwala nam na:

  • Nieustanne podnoszenie jakości naszych programów akademickich poprzez kwalifikacji naszej kadry dydaktycznej
  • Opracowanie wizerunku Chambéry Business School Group, szczególnie za granicą
  • Przyczynić się do rozwoju zarządzania Badań Naukowych
  • Pomagamy firmom rozwiązywać ich problemy zarządzania.

Ponieważ efektywne zarządzanie umiejętności pracowników staje się coraz ważnym atutem dla przedsiębiorstw i ich konkurencyjności, INSEEC Chambéry Business School i jego Centrum Kształcenia Ustawicznego oferują programy, które spełniają konkretne potrzeby społeczności biznesowej. Należą do nich:

  • Kursy koncentrujące się na rozwiązywaniu problemów
  • (Kursy, firm i mieszane grupy, mentoring) spersonalizowana edukacja
  • Wiele programów prowadzących do dyplomów i certyfikatów dostępnych dla ludzi

W ciągu swojej kariery (w tym Programu Zarządzania i programu nauczania INSEEC Chambéry Business School jako oczywiście w niepełnym wymiarze godzin).

Program in International Business Management pomaga uczniom, aby uzyskać dobre zrozumienie środowiska rynku zagranicznym i techniki międzynarodowego biznesu. Rozszerza swoją perspektywę i zdolność rozumienia różnych wyzwań międzynarodowego handlu, aby skutecznie stawić im czoła.

Koncentruje się na analizie poszczególnych rynków, a mianowicie amerykańskich, europejskich, japońskich, chińskich, Europy Środkowej i Wschodniej i Afryki, program uczy, jak zarządzać i handel w międzynarodowym środowisku w różnych dziedzinach (politycznych, prawnych, finansowych i kulturalnych). Kursy specjalistyczne i dogłębną analizę studiów przypadków pozwalają również uczniom rozwijać wiedzę dziedzinie biznesu i obejmują wszystkie tematy dotyczące handlu międzynarodowego, finansowanie handlu zagranicznego, import-eksport ustawodawstwa, przepisów prawa celnego oraz marketingu międzynarodowego.

Jak świat staje się globalnego rynku, potrzeba międzynarodowej kompetencji towarowego w małych i średnich przedsiębiorstw nigdy nie była bardziej paląca. Możliwości zatrudnienia następnie wahają się od stania międzynarodowych przedsiębiorców w zakresie importu i eksportu lub handlu i dlaczego naukowcy nie deweloperów zagranicznych przedsiębiorstw. Istnieją również możliwości kariery międzynarodowej w zakresie marketingu, sprzedaży, zakupów, dystrybucji towarów, doradztwo towarowego lub jako kierownik projektu zagranicznego. Istnieją również możliwości w instytucjach międzynarodowych, takich jak WTO, OECD i APEC. Misją INSEEC Chambéry, znajduje się w wyjątkowym otoczeniu, w Sabaudii pomiędzy jeziorami i górami, ma spełniać rosnące oczekiwania studentów i firm. Poprzez innowacyjne programy i wymiany wykładowców, staramy się zapewnić naszym studentom coraz bardziej atrakcyjnym doświadczeń edukacyjnych.

Ciągłe doskonalenie naszych akademickich wydziałów wynika z badań, w tym aktywny wkład w rozwój badań naukowych zarządzania i zarządzania rozwiązania problemów i wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Studenci mogą wybrać programy studiów licencjackich i magisterskich w biznesie i zarządzaniu zorientowanych dyscyplin. Studenci również nabyć cenną wiedzę i umiejętności menedżerskie globalnych poprzez staże, międzynarodowych doświadczeń i okresów studiów z uczelniami na całym świecie.

Od momentu powstania w 1968 roku, INSEEC Chambéry, Graduate School of Business jest nieustannie dostosowywał się do zmieniającej się gospodarki zaoferować kompletną i zróżnicowaną program to robi dzisiaj. Studenci mogą wybrać programy studiów licencjackich i magisterskich w biznesie i zarządzaniu zorientowanych dyscyplin. Nasza szkoła znajduje się także centrum biznesu dla sportowców klasy międzynarodowej oraz Centrum Edukacji Wykonawczego.

Wymiar międzynarodowy jest niekwestionowanym i obejmuje doświadczenie w pracy za granicą, wymiany akademickiej z naszych 75 partnerów akademickich, 30 międzynarodowych opcji podwójnych dyplomów, 120 studentów rocznie, ECTS i północnoamerykańskiego systemu kredytowego oraz współpraca w dziedzinie badań i nauczania wiedzy z partnerami zagranicznymi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

INSEEC Chambéry campus

Misją INSEEC Chambéry kampusu (Graduate School of Business) jest zaspokojenie rosnących potrzeb zarówno studentów i firm globalnych umiejętności menedżerskich. Dzięki inn ... [+]

Master of Science Międzynarodowego Zarządzania to oczywiście trzy okres 385 godzin szkolenia twarzą w twarz, która jest warta 60 punktów lub 26 US kredyty.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Kurs ten ma na celu zapewnienie międzynarodowej studentów w wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w globalnym środowisku koncentrując się na:

Handel międzynarodowy, zarządzanie strategiczne i logistyczne, a także dogłębna znajomość rachunkowości i marketingu Zasoby ludzkie umiejętności rozwijania osobistych i praktyczne umiejętności potrzebne do pracy w profesjonalnym środowisku pracy: zarządzanie wielokulturowe zespoły w różnych miejscach za pomocą skutecznych umiejętności decyzyjnych. MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE ... [-]
Szwajcaria Geneva
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. w zarządzaniu międzynarodowym biznesem M2 to trzy-okresowy kurs z 348 godzinami szkoleń bezpośrednich, o wartości 60 punktów ECTS lub 26 punktów w USA. Wszystk ... [+]

Magister. / MBA International Business Management to trzy-okresowy kurs z 348 godzinami szkoleń bezpośrednich, o wartości 60 ECTS lub 26 punktów w USA.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Celem tego kursu jest dostarczenie studentom z zagranicy wiedzy i umiejętności potrzebnych do wydajnej pracy w środowisku globalnym, koncentrując się na:

Handel międzynarodowy, zarządzanie strategiczne i logistyka oraz dogłębna znajomość rachunkowości i marketingu.Umiejętności w zakresie zasobów ludzkich w celu rozwijania osobistych i praktycznych umiejętności potrzebnych do pracy w profesjonalnym środowisku pracy: zarządzanie wielokulturowymi zespołami w różnych miejscach przy użyciu skutecznych umiejętności podejmowania decyzji.MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE... [-]
Szwajcaria Geneva
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. w zarządzaniu luksusowymi markami, żywności ... [+]

MBA / MSc. w zarządzaniu luksusowymi markami, żywności

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Program oferuje multidyscyplinarne podejście: solidną wiedzę biznesową, strategiczną, marketingową i komunikacyjną połączoną z ekspozycją na praktyczną stronę, dzięki wkładowi aktywnych profesjonalistów i wizyt w terenie.

Zapewnia niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wejść do branży usług luksusowych poprzez połączenie filarów akademickich i praktycznych kursów w różnych segmentach przemysłu.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Ten kurs może być bezpośrednio zastosowany do pracy w Luxury Hospitality w różnych usługach, takich jak operacje, zarządzanie marką, e-merchandising, turystyka kulinarna, gastronomia zarządzania... [-]

Szwajcaria Geneva
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSEEC Chambéry campus

MBA / MSc. Marketing ... [+]

Magister. / Marketing MBA

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Celem tego kursu jest dostarczenie studentom z zagranicy wiedzy i umiejętności potrzebnych do wydajnej pracy w środowisku globalnym, koncentrując się na:

Zarządzanie marką, strategia cyfrowa oraz wiodące strategie biznesowe i firmy, a także dogłębna wiedza na temat zarządzania i marketingu.Umiejętności marketingu mobilnego w celu rozwijania praktycznych umiejętności potrzebnych do działania w profesjonalnym środowisku pracy: zarządzanie wielokulturowymi zespołami w różnych miejscach przy użyciu skutecznych umiejętności podejmowania decyzji. Zarządzanie Społecznością, Strategia redakcyjna.MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE... [-]
Szwajcaria Geneva
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku