INEAD

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd: Remote Szkoła

Z kształcenia na odległość, przejąć kontrolę nad swoim uczeniu się uaktywnić układ kierowniczy sukces swojej kariery. Na swoim tempie. Odległość jest przekształcania informacji w wiedzę!

Zdobywania wiedzy jest obecnie możliwe w każdej chwili, jak największej liczbie. Naszym głównym zadaniem jest pomóc w myśleniu i budując swoją wiedzę. Twoja przyszłość jest w centrum naszych zainteresowań!

INEAD oferty ze swoim zespołem podwajając się z opiekunami i trenerami, pedagogika poznawczego i wierny metodzie Sokratesa Sokratesa!

INEAD, Specjalista E-learning

Specjalista w odległości wyższego od 2008 roku, INEAD oferuje 52 kursów z kursów e-learning w 9:

Zasoby ludzkie

Marketing, Komunikacja, Wydarzenia Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia Środowisko, Zrównoważony rozwój Zarządzanie i Business Management Logistyka i łańcuch dostaw Komputery, Web Design Turystyka, hotele Społeczne, medyczne, zdrowie

Nasz Różnica jest nasz Coaching i osobistego trenera zapewniamy naszym 1200 studentów rocznie. Ponadto, nasi uczniowie mogą uczyć kiedy chcą, gdzie chcą i we własnym tempie.

metoda nauczania

Jesteś w centrum nauki. Twoje tempo jest nasze, szanujemy i jesteśmy do niego przystosować. Oferujemy naukę elektronicznego przy wsparciu naszych zespołów. Skupiamy się na rozwijaniu umiejętności i struktury interakcji z opiekunami i trenerami.

Nasza metoda nauczania opiera się na czterech osiach:

Bliskość naszego kształcenia na odległość Człowieczeństwo w Internecie, aby zoptymalizować swój trening Odpowiednie narzędzia, aby służyć swoją praktykę Platforma edukacyjna

Polityka Instytut Jakości

Powołanie Eductive Group, która należy INEAD, jest praca na przyszłość zawodową swoich uczniów. Obejmuje on szereg szkół, każdy specjalizujący się w sektorze lub kilku sektorach, ale ze wspólną walutą: szkolenia - pracę - pracę.

INEAD to grupa pilotażowa szkoły w kształceniu na odległość; stał się ważnym graczem we Francji kształcenia na odległość. Cel ten wymaga między innymi realizację polityki jakości.

Ponadto, powstanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych stosowane do nauczania i szkolenia nowych oczekiwań klientów, zmieniającego się kontekstu edukacyjnego ... niezbędne do integracji, a czasami przewidzieć te zmiany w metodach nauczania Instytutu.

Opierając się na podejściu jakości, a tym samym podkreślając słuchania i zadowolenia klienta, Instytut zamierza pozostać wierny swoim wartości.

Polityka jakości, chcieliśmy zainicjować INEAD, ma na celu zapewnienie możliwości swoich pracowników i klientów. Obejmuje on cztery obszary:

Zwiększona możliwość zatrudnienia: Zapewnienie szkoleń, które ze względu na utrudniony dostęp do rynku pracy młodzieży, promowanie integracji zawodowej. Zrównoważony możliwość zatrudnienia: Zapewnienie szkoleń, że promowanie umiejętności analityczne, krytyczne myślenie, ale także poczucie obywatela, osobisty rozwój, otwartość na Europę i świat ... dla studenta garners aktywów dochodowych w całej swojej profesjonalnej karierze. Pedagogia sukcesu: Użyj instruktażowe projektowania i technologii, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, oparte na korpusie kadry dydaktycznej, rozwój pracy zespołowej na indywidualne wsparcie uczniów z narzędziami interaktywnej informacji i komunikacji. Kultura wysokich standardów i jakości: rozwijanie wśród pracowników ciągłego doskonalenia rozumiane podejście, współdzielenie i akceptowany przez wszystkich.

gwarantuje jakość kształcenia

EDUCTIVE GROUP : INEAD jest członkiem Eductive, grupa nauczanie wyższe skali kraju składa się z dwudziestu szkół.

RNCP CERTYFIKACJA : INEAD zwolnienia Securities Certified zarejestrowane w Krajowym do Katalog Certyfikaty (RNCP) pod nadzorem Krajowej Komisji Certyfikacji Zawodowej się pod zwierzchnictwem Ministerstwa Pracy.

KONTROLA DZIAŁ EDUKACJI :

INEAD jest przedmiotem nauczania i kontroli administracyjnej Ministerstwa Edukacji, zgodnie z artykułem L. 442-2 kodeksu Edukacji.

Finansowych i administracyjnych KONTROLA Ministerstwa Pracy : INEAD jest zarejestrowana jako organizacja szkoleń z Regionalnej Dyrekcji Pracy, Zatrudnienia i Szkolenia Zawodowego (DRTEFP). Nieruchomość podlega nadzorowi Ministerstwa Pracy, zgodnie z art L6361-1 i L6361-2 Kodeksu Pracy.

FEDE CZŁONEK :

INEAD jest członkiem Europejskiej Federacji Szkół (Fede). Założona w 1963 roku, obecnie reprezentuje 75 FEDE Dyplomy Europejski przyznany przez ponad 14.000 uczniów z ponad 350 szkół z Francji i Europe.Tous dyplomy Fede oparte są na Europejskim Systemie Transferu i Europejskiego akumulacji punktów system transferu Punktów (ECTS).

Akredytacji przez Fede IACBE :

IACBE (Międzynarodowy Zespół do Collegiate Biznesu Edukacji) akredytuje programy szkoleniowe, które spełniają określone kryteria wymagań. Akredytowane szkolenia powinny dążyć do nabycia konkretnych umiejętności zawodowych do pracy. Wszystkie dyplomy DEES Fede wydane przez akredytowaną IACBE.

Lokalizacje

France Online

INEAD

Address
39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles
France Online, Francja

Programy

Ta szkoła oferuje również: