Institut Mines-Télécom

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Institut Mines-Télécom ( IMT ) to instytucja publiczna zajmująca się szkolnictwem wyższym, badaniami i innowacjami w dziedzinie inżynierii i technologii cyfrowej. Zawsze uważny na świat gospodarczy, Institut Mines-Télécom łączy legitymację akademicką z silnymi relacjami korporacyjnymi.

Koncentrując się na kluczowych przemianach w technologii cyfrowej, przemyśle, energetyce i edukacji, Institut Mines-Télécom szkoli inżynierów, menedżerów i doktorów, którzy będą odgrywać aktywną rolę w głównych zmianach XXI wieku.

Jego działalność jest prowadzona w dziesięciu szkołach podyplomowych w Kopalniach i Télécom pod nadzorem Ministerstwa Gospodarki i Przemysłu, oprócz jednej szkoły zależnej i trzech instytucji partnerskich, które są stowarzyszone lub na podstawie umów.

Szkoły Institut Mines-Télécom należą do najbardziej prestiżowych szkół podyplomowych we Francji. Są pionierami i liderami we Francji w zakresie masowych otwartych kursów online, prowadzonych w języku angielskim lub francuskim, zwłaszcza w zakresie technologii cyfrowych, telekomunikacji, programowania i nauk technicznych.

Nasze szkoły tworzą potężną grupę, uzupełniając się i współpracując w sposób spójny. Nasza siła opiera się na wspólnej wizji szkolenia absolwentów w biznesie, rozwoju gospodarki i terytoriów Francji, wnoszenia wkładu w innowacje i przedsiębiorczość.

Lokalizacje

Palaiseau

Address
place Marguerite Perey,19
91120 Palaiseau, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: