IFCAM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of the Group

Jako otwarty uniwersytet, IFCAM szkoli wszystkich pracowników Grupy i zapewnia ponad dwa miliony godzin szkoleń każdego roku. Począwszy od koncepcji pedagogicznej, po animację formacji, poprzez integrację nowych sposobów uczenia się, Uniwersytet tworzy i rozpowszechnia wzbogacone, empiryczne, oparte na współpracy i lokalne urządzenia.

Nasze misje

Dzięki swojej wiedzy o liniach biznesowych Grupy i wymaganych umiejętnościach, IFCAM jest ważnym graczem w transformacji Grupy. Wspiera projekty, projektuje i rozpowszechnia programy szkoleniowe, przewiduje i dzieli się przyszłymi zmianami.

Nasze przekonania

Myśl cyfrowo w służbie człowieka podczas szkolenia.

  • Przywróć ludzi do urządzeń, które do tej pory były w 100% samouczące.
  • Zdalne uczenie się i podnoszenie umiejętności.
  • Energetyzuj i optymalizuj trening osobisty dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowej.
  • Daj pragnienie, zaproponuj uczniom atrakcyjne urządzenia w celu rozwoju i zakotwiczenia nauki.

Przeżyj niezwykłe wrażenia na żywo.

  • Indywidualizacja kursów.
  • Dostosowanie akompaniamentu.
  • Podejście społeczne i multimodalne.
  • Współczucie!
  • Dynamika otwarcia.

Nasze certyfikaty

IFCAM posiada kwalifikację OPQF (Professional Office of Qualification Training Organisations), która poświadcza profesjonalizm organizacji szkoleniowej i gwarantuje jakość świadczonych usług: umiejętności i doświadczenie trenerów, adekwatność zasobów do usług, referencje oraz kontrola satysfakcji klienta, trwałości organizacji szkoleniowej i zgodności z obowiązującymi przepisami.

Kwalifikacje te pokazują, że uniwersytet jest dobrze wykwalifikowany do wypełniania swoich misji w służbie Grupy i zobowiązuje zespoły do ciągłego doskonalenia.

Jako pierwsza IFCAM uczelnia w sektorze bankowym, która internalizuje swoją politykę dyplomową, IFCAM , jako jednostka certyfikująca, jest upoważniona do dostarczania programów studiów (magisterskich i licencjackich) na koniec kursów szkoleniowych.

119541_pexels-photo-515166.jpegrawpixel.com / Pexels

Uniwersytet dla wszystkich

IFCAM projektuje, produkuje i wdraża potężne urządzenia szkoleniowe w kombinacji szkoleniowej. Obejmują całą wiedzę niezbędną do prowadzenia działalności bankowej / ubezpieczeniowej i wspierają pracowników w rozwoju ich umiejętności, niezależnie od ich poziomu, pracy lub funkcji.

Oferta obejmuje sześć głównych obszarów bankowości / ubezpieczeń, zapewniając spójne i kompleksowe szkolenie pracowników w zakresie aspektów technicznych, regulacyjnych, behawioralnych i relacyjnych, a także doskonałą integrację z kulturą firmy.

Kampusy fizyczne i finansowe

Uniwersytet ma kampus rozmieszczony w dwóch lokalizacjach , jedna znajduje się przy rue La Boétie w Paryżu, a druga w sercu podmiotów Grupy, Silvae w Montrouge .

Obszary szkoleniowe są również zdalne: IFCAM zarządza 3 platformami e-learningowymi, na których szkoleni są pracownicy Grupy. Szkolenie i jego zasoby stają się bardziej dostępne dzięki unikalnemu portalowi , który pozwala pracownikom przewidywać i śledzić ich działania szkoleniowe oraz być graczem w ich rozwoju .

Lokalizacje

Montrouge

Address
58 Avenue Verdier
92120 Montrouge, Île-de-France, Francja

Paryż

Address
16 Rue la Boétie,
75008 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: