IFA Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IFA Paris - Międzynarodowa Szkoła Mody dla Projektowania i Biznesu

Z 1200 studentami zapisanymi na studia licencjackie i magisterskie / MBA na kampusach w Paryżu, Szanghaju i Stambule, IFA Paris przekazuje francuską modę i luksusowe dziedzictwo, a także poczucie innowacyjności i umiejętności pracy w zespole środowisko międzynarodowe.

Nasi 3000 absolwentów reprezentujących ponad 50 różnych narodowości z powodzeniem zintegrowało się ze światem mody i luksusu.

Nasze motto: rozkwitnij swoją kreatywność, podziel się naszą pasją do doskonałości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych kampusów, programów i innych, odwiedź www.ifaparis.com

SZKOŁA PARIS

IFA Paris została założona w 1982 roku w celu połączenia francuskiego dziedzictwa mody ze współczesnym zglobalizowanym światem. Jako jedyny instytut w Paryżu oferujący wszystkie kursy licencjackie i podyplomowe prowadzone w języku angielskim i francuskim, IFA Paris oferuje wysoce międzynarodowe organizacje studenckie ze wszystkich zakątków świata. Międzynarodowa Akademia Mody, lepiej znana jako IFA Paris , oferuje studentom studia licencjackie z zakresu projektowania i marketingu oraz podyplomowe kursy projektowania, biznesu, komunikacji i luksusu w środowisku multidyscyplinarnej współpracy. Dzięki kampusom w Paryżu, Szanghaju i Stambule, IFA Paris jest liderem edukacji modowej i luksusowej oraz oferuje kursy, które odzwierciedlają szeroki zakres możliwości dostępnych w tym tętniącym życiem przemyśle.

Niedawno przeniesiony do Quai de la Marne 18-24, IFA Paris wychodzi na słynny kanał i znajduje się w sercu rozwijającej się 19. dzielnicy. Nowa lokalizacja trzykrotnie zwiększyła wielkość poprzednich placówek akademickich i dodała wiele nowych udogodnień, z których mogą skorzystać studenci, w tym większe sale lekcyjne, salonik studencki oraz centrum badań i zasobów. W budynku znajdzie się również kilka nowych miejsc warsztatów mody, aby pomieścić praktyczne projekty

SZKOŁA SZANGHAJSKA

IFA Paris stała się wiodącą szkołą mody w Chinach i jest wyjątkowa, demonstrując swoje zaangażowanie w sukces dzięki najlepszym, najczęściej francuskim, profesjonalnym instruktorom mody. We współpracy z Shanghai University of Engineering Sciences, IFA Paris założyła swoją szkołę w Szanghaju w 2002 roku, pierwszą w historii chińsko-chińską spółkę joint venture w zakresie edukacji mody, zatwierdzoną przez chiński rząd. Szanghajska szkoła IFA oferuje wyjątkową okazję dla międzynarodowych studentów, którzy chcą uzyskać wgląd w najszybciej rozwijający się rynek mody i luksusu na świecie, jednocześnie otrzymując ten sam wysokiej jakości program nauczania nauczany w języku angielskim, jak w Paryżu. Szanghaj to otwarta i ekscytująca metropolia, a jej wejście w szeregi jako stolica mody to bez wątpienia poważny temat. Od późniejszego okresu XIX wieku Szanghaj był centrum mody w Chinach. Styl Szanghaju podróżował po całym świecie w latach 20. i 30. ubiegłego wieku i ponownie pojawił się wraz z projektantami mody, wykorzystując połączenie tradycyjnych i nowoczesnych pomysłów, aby stworzyć nowe trendy w modzie. Co ciekawe, to współczesni konsumenci kraju przekształcają Chiny w największy na świecie rynek luksusowych i ekskluzywnych produktów modowych. Szanghaj jest niekwestionowanym mekką Chin dla międzynarodowej mody i przemysłu luksusowego. Większość zagranicznych marek modowych i biżuteryjnych, od luksusowych po masowe rynki, liczy na więcej niż jeden sklep w licznych dzielnicach modowych i centrach handlowych w mieście. Podczas gdy luksusowe samochody, 5-gwiazdkowe hotele i ekskluzywne restauracje są regularnymi atrakcjami w śródmieściu miasta, obecnie rośnie zainteresowanie jachtami i prywatnymi odrzutowcami wśród najbogatszych Chin.

ISTANBUL SCHOOL

Po założeniu we Francji i Chinach, szkoła mody IFA Paris jest teraz obecna także w jednym z najbardziej tętniących życiem miast położonych na skrzyżowaniu Europy i Azji: Stambule.

IFA Paris jest bardzo dumna ze współpracy z jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów w Stambule: Uniwersytetem Nisantasi. Położony w nowoczesnym kompleksie Maslak 1453 Uniwersytet Nistantasi oferuje szeroki wybór udogodnień i zabezpieczeń, w tym rezydencje, sklepy, kawiarnie i restauracje. Od czasu założenia uniwersytetu rozszerzył się na kilka innych kampusów, ale teraz ten nowy główny kampus łączy eleganckie fasady, słoneczne atrium z dużymi przestronnymi wnętrzami z wysokiej jakości edukacją i zapleczem badawczym.

Kampus Uniwersytetu Nisantasi stanowi ważny krok w realizacji uniwersyteckiej misji budowania przyszłości z przeszłości kraju, ustanawiając centrum w centrum biznesowym Stambułu, gdzie kultura, edukacja i nauka łączą się w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb Turcji i świat. IFA Paris uważa, że jest to przywilej, a także korzyść dla swoich studentów, aby jak najlepiej wykorzystać to, co może zaoferować lokalizacja.

Będąc jednym z najbardziej ekscytujących i dynamicznych miast na świecie oraz zróżnicowanym miejscem pełnym muzeów, galerii, parków i nowoczesnych szkół wyższych, Stambuł jest w stanie zapewnić scenę dla tych, którzy pragną odkrywać i rozwijać własne zainteresowania, a także rozpocząć kariera w modnych i luksusowych środowiskach biznesowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.ifaparis.com

Lokalizacje

Paryż

Address
18-24 Quai de la Marne
75019 Paryż, Île-de-France, Francja

Szanghaj

Address
350 Xianxia Road
200336 Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Stambuł

Address
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 Stambuł, Stambuł, Turcja