Przeczytaj oficjalny opis

Wybór IDRAC Business School polega na wyborze unikalnego sposobu poznania i zrozumienia przyszłych wyzwań osobistych i zawodowych.

Aby wybrać IDRAC Business School należy zmierzyć się z rzeczywistością firmy, z IDRAC Business School handlu, pozwalającą na walidację, profesjonalne kompetencje na wysokim poziomie i ujawnienie swoich ambicji.

Wybór IDRAC Business School wybiera:

 • Doskonałość akademicka.
 • Wkład naszych badań w „przemyślenie modelu biznesowego”.
 • Innowacja edukacyjna trwa.
 • Szeroki wybór kursów międzynarodowych.
 • Jakość życia w naszych kampusach.
 • Wsparcie na rzecz zatrudnienia i przygotowania na zmianę.

Spraw, aby nasi uczniowie, kobiety i mężczyźni, którzy biorą swoją przyszłość w swoje ręce, wspierają ich w pracy poprzez pedagogikę zachęt, to zaangażowanie zespołów IDRAC Business School .

IDRAC Business School , lokalna Szkoła Biznesu

IDRAC Business School oferuje ofertę edukacyjną, która przewiduje i odpowiada na wyzwania globalnej gospodarki, nowoczesności i zmian pokoleniowych.

Sieć terytorialna umożliwia stałe przejście między środowiskiem akademickim, gospodarczym i międzynarodowym.

IDRAC Business School organizowana jest na kampusie w skali ludzkiej. Są świetnymi miejscami do życia.

Do każdego jego programu, do każdej jego kariery

IDRAC Business School oferuje programy szkół biznesowych od Bac do Bac 5 (dostępne również przez VAE): BTS, Bachelor, Program Grande Ecole, MBA, MSc.

IDRAC Business School wprowadza prawdziwego ducha szkolnego wokół swoich wartości założycielskich i rozważa indywidualne działania jako część wspólnego działania.

Misje i wartości

IDRAC Business School , IDRAC Business School jako alternatywa dla tradycyjnych modeli elitarnych, jest szkołą biznesu opartą na głębokim przekonaniu humanistycznym i stara się zawsze IDRAC Business School mocne strony i cechy osobiste uczniów i uczniów.

Założona w sercu terytoriów we Francji i IDRAC Business School , IDRAC Business School angażuje lokalnych aktorów ekonomicznych w swojej pedagogice i badaniach, które zasilają szereg szkoleń od Post-Bac do Bac 5 i kształcenia ustawicznego.

IDRAC Business School spełnia zatem potrzeby firm w zakresie umiejętności zawodowych i kierowniczych oraz przyczynia się do rozwoju gospodarczego poprzez przewidywanie trendów i zmian w handlu i jego interesariuszach.

Wartości IDRAC Business School

Słuchając i rozwijając altruizm, IDRAC Business School towarzyszy im w ewolucji. Poprzez wymianę szkolna struktury i zmniejsza odpowiedzialność i nadaje znaczenie zaangażowaniu społeczeństwa i jego pracowników. Założona w sercu terytoriów, we Francji i IDRAC Business School , IDRAC Business School jest IDRAC Business School wielomiejscową, która angażuje lokalnych aktorów ekonomicznych w swoją pedagogikę i badania. Szkoła zaspokaja potrzeby biznesu w zakresie umiejętności zawodowych i kierowniczych oraz przyczynia się do rozwoju gospodarczego poprzez przewidywanie trendów i rozwoju w handlu międzynarodowym.

IDRAC Business School jest wykrywanie i ujawnianie indywidualnego i zbiorowego potencjału.

Szkoła stawia jednostkę w centrum jego podejścia i stara się sprawić, by przewyższył samego siebie. Szanuje różnorodność i daje każdemu możliwość docenienia swojej osobowości.

Pracownicy dzielą się szczerymi wartościami ludzkimi i wspólnym pragnieniem promowania przedsiębiorczości i profesjonalizmu. Szkoła zapewnia ramy strukturalne dla rozwoju każdego z uczniów. Przygotowuje publiczność do nabywania cech behawioralnych, ducha inicjatywy, upodobania do ryzyka i umiejętności budowania relacji. IDRAC Business School umożliwia nabycie natychmiastowych umiejętności zawodowych, które umożliwiają studentom przystosowanie się do złożonych środowisk wielokulturowych i zwiększenie ich szans na zatrudnienie.

Podejście dydaktyczne IDRAC Business School koncentruje się na rzeczywistych scenariuszach. Pobudzają zdolność przewidywania i pewność siebie. Szkoła uważa, że odpowiedzialność za naukę wymaga różnorodnych doświadczeń i zaangażowania w akcję. Zmiana jest dynamiką pedagogiczną w stosunku do skuteczności wykazywanej przez szkołę od momentu jej powstania.

Badania w IDRAC Business School

Badania prowadzone przez IDRAC Business School przyczyniają się do pobudzenia uczniów poprzez umożliwienie sprawdzenia ich decyzji w konkretnych projektach. Jest również przydatny przy podejmowaniu decyzji liderów biznesu i ich wydajności. Jego nauczyciele-badacze przyczyniają się do określenia ekonomicznej wartości innowacji i kreatywności poprzez komercyjną walidację i uczestniczą w pojawieniu się nowego zarządzania, którego wymaga ewolucja świata.

To właśnie ta równowaga sprawia, że IDRAC Business School silna i niezawodna.

113963_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Najważniejsze

IDRAC Business School jest zaniepokojony ekonomicznymi i społecznymi problemami naszego świata i oferuje studentom nowy sposób myślenia i działania.

IDRAC Business School koncentruje się na nabywaniu umiejętności biznesowych, rozwoju i krytycznego myślenia każdego ucznia. Projekt IDRAC Business School koncentruje się na czterech uprzedzeniach:

 • opanowanie pojęć.
 • rozwój umiejętności.
 • otwarcie na firmę.
 • spersonalizowane wsparcie.

Zróżnicowane szkolenie od LAC do BAC 5

IDRAC Business School oferuje programy zakotwiczone w rzeczywistości świata biznesu. Zakładając, że każdy uczeń ma unikalną osobowość i projekt, kursy są zróżnicowane:

 • BTS „Handel międzynarodowy”, „Zarządzanie działalnością handlową”, „Negocjacje i cyfryzacja relacji z klientami”, „Zarządzanie MŚP”
 • BACHELOR „Szef marketingu i rozwoju biznesu”, „Kierownik ds. Sprzedaży i marketingu”, „Sprzedaż techniczna”
 • Program Grande École
 • Specjalistyczne programy MBA
 • Kształcenie ustawiczne

Obecność w całej Francji

Rozmieszczone na terytorium Francji kampusy IDRAC Business School pozwalają uczniom znaleźć szkołę w głównych ośrodkach gospodarczych Hexagon.

Bliskość z firmami

Dzięki 50- IDRAC Business School zyskała uznanie wśród firm i instytucji o szerokim zasięgu.

Z prawie 6 000 młodych ludzi rocznie na kursach stażowych lub kanapkowych, są to wszystkie firmy, które mogą we wszystkich obszarach zatrudnienia zmierzyć adekwatność między naszym szkoleniem a umiejętnościami oczekiwanymi w firmie.

Szkoła ma 25 000 profesjonalnych partnerów.

Międzynarodowa w IDRAC Business School

7 stowarzyszonych kampusów

IDRAC Business School jest obecna wszędzie we Francji. Dzięki 7 stowarzyszonym kampusom w Barcelonie, Brnie, Cork, Dublinie, Nowym Jorku, Pekinie i Santander szkoła oferuje uczniom możliwość pełnego zanurzenia się, realizując intensywny program w językach obcych.

100% kursów angielskiego we Francji

Zdając sobie sprawę, że wszyscy uczniowie nie mogą wyjechać na rok, IDRAC Business School pozwala osobom, które przebywają we Francji, wziąć semestr z kursami w 100% w języku angielskim!

Pobyt akademicki za granicą

IDRAC Business School jest dziś partnerem 100 kampusów w 40 krajach na 5 kontynentach!

Każdy kampus został starannie dobrany na podstawie poziomu akademickiego, miasta i języka.

Doświadczenia polowe

Uczniowie mogą wybrać się na międzynarodową wycieczkę w ramach stażu. IDRAC Business School zapewnia kontynuację przez cały czas trwania stażu.

Niezapomniane pozostaje uwierzyć świadectwom naszych uczniów.

Członek HEP Education

Zbiorowy HEP EDUCATION to dobrowolny sojusz 35 szkół i ośrodków szkoleniowych wokół 3 wspólnych wartości - humanizmu, przedsiębiorczości, profesjonalizmu - HEP

HEP EDUCATION wierzy w pedagogikę zachęt i towarzyszenia. Broni wojowniczej wizji edukacji, której celem jest uczynienie naszych uczniów, kobiet i mężczyzn, którzy odnoszą sukcesy, i zabranie ich przyszłości w swoje ręce.

HEP EDUCATION oferuje swoim członkom nauczanie i program zobowiązań i usług, które spełniają trzy wartości - humanizm, przedsiębiorczość, profesjonalizm - HEP

Uruchomione zimą 2016 r. Oferty i usługi HEP EDUCATION są wdrażane stopniowo od początku roku szkolnego 2017.

Programy prowadzone przez:
 • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IDRAC Business School

Dzięki stanowczo strategicznemu podejściu czwarty rok pozwala spojrzeć z perspektywy na najważniejsze decyzje, które musi podjąć menedżer, zgodnie z cyklem życia, w który ... [+]

Program Grande Ecole wydaje dyplom Visé BAC 5 z tytułem magistra.

Najwyższy poziom wyróżnienia przyznawany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań, tytuł magistra to gwarancja bardzo wysokiego poziomu umiejętności akademickich i zawodowych.

Jaki jest stopień mistrza?

Stopień magistra jest uznaniem przyznawanym niektórym kursom na poziomie Bac 5 przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań w szkołach, które spełniają kilka kryteriów doskonałości (jakość szkolenia, międzynarodowa otwartość itp.).

Dzięki naszemu programowi Grande Ecole będziesz w stanie uzyskać stopień naukowy z zarządzania z tytułem magistra. Jedną z głównych zalet tego uznania jest to, że znacznie ułatwia on uznanie dyplomu w zakresie zarządzania za granicą. Jeśli chcesz kontynuować międzynarodową karierę, to jest zdecydowany plus!... [-]

Francja Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IDRAC Business School

Obecnie za pośrednictwem mediów cyfrowych (smartfonów, tabletów, komputerów itp.) Marketing cyfrowy oferuje firmom i markom środki do generowania wzrostu przy jednoczesny ... [+]

Pedagogika poprzez działanie w służbie zdobywania umiejętnościBloki umiejętności

Specjalistyczne programy MBA organizowane są wokół bloków umiejętności poświęconych podstawowym dziedzinom zarządzania i spraw gospodarczych.

Moduły kursów są zorganizowane zgodnie z progresją pedagogiczną zdefiniowaną na podstawie celów nabywania umiejętności.

Opracuj strategię handlową i marketingową

Zdefiniuj pozycję firmy, zidentyfikuj potencjalne rynki, oceń wydajność firmy i określ cele biznesowe.

Wdrożenie i zarządzanie strategią handlową i marketingową

Budowanie i prowadzenie polityki handlowej, opracowywanie komercyjnych planów działania, ocena wpływu finansowego strategii.... [-]

Francja Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
8 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IDRAC Business School

Celem programu jest przeszkolenie sprzedawców, którzy pracują nad międzynarodowym rozwojem firmy: deweloperzy biznesowi, menedżerowie stref eksportowych lub menedżerowie ... [+]

Pedagogika poprzez działanie w służbie nabywania umiejętnościBloki umiejętności

Specjalistyczne programy MBA organizowane są wokół bloków umiejętności poświęconych podstawowym dziedzinom zarządzania i spraw gospodarczych.

Moduły kursów są zorganizowane zgodnie z progresją pedagogiczną zdefiniowaną na podstawie celów nabywania umiejętności.

Opracuj strategię marketingową i marketingową

Zdefiniuj pozycję firmy, zidentyfikuj potencjalne rynki, oceń wydajność firmy i określ cele biznesowe.

Wdrażaj i zarządzaj strategią sprzedaży i marketingu

Budowanie i prowadzenie polityki handlowej, opracowywanie komercyjnych planów działania, ocena wpływu finansowego strategii.... [-]

Francja Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
8 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IDRAC Business School

Celem programu jest możliwość zarządzania zasobami wyższego szczebla firmy. Opracuj strategie dostosowane do międzynarodowego środowiska operacji. Zostań ekspertem w dzie ... [+]

Pedagogika poprzez działanie w służbie zdobywania umiejętnościBloki umiejętności

Specjalistyczne programy MBA organizowane są wokół bloków umiejętności poświęconych podstawowym dziedzinom zarządzania i spraw gospodarczych.

Moduły kursów są zorganizowane zgodnie z progresją pedagogiczną zdefiniowaną na podstawie celów nabywania umiejętności.

Opracuj strategię handlową i marketingową

Zdefiniuj pozycję firmy, zidentyfikuj potencjalne rynki, oceń wydajność firmy i określ cele biznesowe.

Wdrożenie i zarządzanie strategią handlową i marketingową

Budowanie i prowadzenie polityki handlowej, opracowywanie komercyjnych planów działania, ocena wpływu finansowego strategii.... [-]

Francja Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
8 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IDRAC Business School

Celem programu jest zdobycie niezbędnej wiedzy, która zapewni komercyjny rozwój firmy i zarządzanie potężnymi siłami sprzedaży. ... [+]

Pedagogika poprzez działanie w służbie nabywania umiejętnościBloki umiejętności

Specjalistyczne programy MBA organizowane są wokół bloków umiejętności poświęconych podstawowym dziedzinom zarządzania i spraw gospodarczych.

Moduły kursów są zorganizowane zgodnie z progresją pedagogiczną zdefiniowaną na podstawie celów nabywania umiejętności.

Opracuj strategię marketingową i marketingową

Zdefiniuj pozycję firmy, zidentyfikuj potencjalne rynki, oceń wydajność firmy i określ cele biznesowe.

Wdrażaj i zarządzaj strategią sprzedaży i marketingu

Budowanie i prowadzenie polityki handlowej, opracowywanie komercyjnych planów działania, ocena wpływu finansowego strategii.... [-]

Francja Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens  + 6 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
8 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

50 ans et toujours remarquable !

30 secondes pour découvrir nos programmes | IDRAC Business School

Address
Rue du Sergent Michel Berthet,47
69009 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francja
Address
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francja
Address
114 Rue Lucien Faure Adresse 2
33300 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francja
Address
Parc Euromédecine 499, rue de la croix verte
34196 Montpellier, Occitanie, Francja
Address
16, boulevard Général de Gaulle
44200 Nantes, Pays de la Loire, Francja
Address
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Francja
Address
20 bis jardin Boieldieu La Défense Cedex
92071 Paris, Île-de-France, Francja
Address
Parc d'activité de Basso Cambo 12, rue Michel Labrousse
31100 Toulouse, Occitanie, Francja
Address
5 Boulevard du Port d'Aval, 80000 Amiens, France
80000 Amiens, Hauts-de-France, Francja