ID4FOOD

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ONIRIS jest instytucją szkolnictwa wyższego i badań Ministerstwa Żywności Rolnictwa i Rybołówstwa.

Zakorzenione w jego terytorium i otwartych na obszarze europejskim, ma bardzo szeroki zakres tematyczny, w tym zdrowia zwierząt i zdrowia publicznego, klinicznych biomedyczna i biotechnologia na rzecz zdrowia, nauki o żywności i inżynierii procesowej.

ONIRIS ma być aktywna w dziedzinie zdrowia zwierząt i ludzi, aktywnie przyczyniając się do koncepcji "jednego leku, jednego zdrowia" oraz żywności. Do tych dwóch głównych tematów, plus wkład do tematu przekrojowego dotyczącego środowiska i zrównoważonego rozwoju.

ONIRIS kształci około 1200 studentów, w tym oferując odpowiednie szkolenia: - dla zawodów weterynaryjnych (stopień lekarza weterynarii). Specyfika tego patologów szkoleniowych i starszych biologów jest połączenie umiejętności nabyte w ramach szkolenia w klinice, w szczególności w ramach europejskiej szpitala poziomie, wynikające z kształcenia naukowców - zawody inżynierskie (I stopnia inżynierskie) w dwóch specjalnościach: specjalność "żywności / pasz" specjalność "biotechnologia zdrowie".

W obu specjalności, edukacja inżynierii Oniris ma bardzo silną pozycję w strukturze przemysłowej i bardzo konkretne narzędzia profesjonalizacji i badań jako hale technologiczne warunkach niemal przemysłowych.

Lokalizacje

Nantes

Oniris – Programme id4Food

Address
Oniris – Programme id4Food
Site de la Géraudière

Rue de la Géraudière

CS 82225
 

44322 Nantes, Kraj Loary, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium