Przeczytaj oficjalny opis

ONIRIS jest instytucją szkolnictwa wyższego i badań Ministerstwa Żywności Rolnictwa i Rybołówstwa.

Zakorzenione w jego terytorium i otwartych na obszarze europejskim, ma bardzo szeroki zakres tematyczny, w tym zdrowia zwierząt i zdrowia publicznego, klinicznych biomedyczna i biotechnologia na rzecz zdrowia, nauki o żywności i inżynierii procesowej.

ONIRIS ma być aktywna w dziedzinie zdrowia zwierząt i ludzi, aktywnie przyczyniając się do koncepcji "jednego leku, jednego zdrowia" oraz żywności. Do tych dwóch głównych tematów, plus wkład do tematu przekrojowego dotyczącego środowiska i zrównoważonego rozwoju.

ONIRIS kształci około 1200 studentów, w tym oferując odpowiednie szkolenia: - dla zawodów weterynaryjnych (stopień lekarza weterynarii). Specyfika tego patologów szkoleniowych i starszych biologów jest połączenie umiejętności nabyte w ramach szkolenia w klinice, w szczególności w ramach europejskiej szpitala poziomie, wynikające z kształcenia naukowców - zawody inżynierskie (I stopnia inżynierskie) w dwóch specjalnościach: specjalność "żywności / pasz" specjalność "biotechnologia zdrowie".

W obu specjalności, edukacja inżynierii Oniris ma bardzo silną pozycję w strukturze przemysłowej i bardzo konkretne narzędzia profesjonalizacji i badań jako hale technologiczne warunkach niemal przemysłowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ID4FOOD

Współpracy innowacji oferuje nową odpowiedź na problemy napotykane przy wdrażaniu strategii innowacji ... [+]

Dlaczego Magister innowacji żywności?

Tło:

Współpracy innowacji oferuje nową odpowiedź na problemy napotykane przy wdrażaniu strategii innowacji przez agrobiznesu.

W tym kontekście, przemysł spożywczy musi transdyscyplinarnych menedżerów przeszkolonych w otwartej i wspólnych innowacji i klucz gościnnie do opracowania strategii w celu zaspokojenia ekonomicznych, społecznych i środowiskowych wyzwań świata dziś i jutro.

Cele:

Master Management Collaborative Innowacje Żywności prowadzi przez pięć instytucji szkolnictwa wyższego i badań naukowych - Audencia - Ecole de Management - Projektowanie Nantes Atlantique Ecole Superieure Szkolnych - d'Agriculture d'Angers, - Oniris, Narodowy Instytut Weterynaryjny, żywności i żywności Nantes-Atlantique - Nantes Uniwersytet Mistrz ma na celu przybliżenie Państwu dwa niezbędne cechy cenione dziś: otwartość i specjalizacji.... [-]

Francja Nantes
Wrzesień 2019
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Id4food