Horizons University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Horyzonty Uniwersytet dostarcza stopni wysokiego szczebla z licencjatów do doktoratów.

Horyzonty Uniwersytet jest zarejestrowany w:

• Francuski Ministerstwo Edukacji (numer 0451674A)

• Paryż Oddział Regionalny Szkolenia sterowania (numer 11752996775)

I jest członkiem:

• ECBE - Rada Europejska akredytacji Business Education (http://www.ecbe.eu/)

• Rada Akredytacyjna ACBSP- szkół biznesu i programów

• ASIC- Akredytacja Serwis dla międzynarodowych szkół, kolegiów i uniwersytetów,

• EADL- Europejskie Stowarzyszenie na rzecz kształcenia na odległość

O nas

Nasza unikalna metodologia pozwala budować praktyczne umiejętności potrzebne, czy przyjeżdżają studiować na uczelni lub naszego online studiów!

Możesz zarobić stopień czego potrzebujesz w swoim własnym tempie, z wysoko wykwalifikowaną międzynarodowego wydziału. Własnym tempie i zajęcia prowadzone przez instruktorów przy użyciu "ręce" i cięcia krawędzi metodologia- nasze programy dadzą Ci umiejętności potrzebne, aby osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe.

Naszą misją jest zapewnienie doświadczenie edukacyjne, które pasuje do potrzeb naszych uczniów w każdej części świata, przyczynia się do ich osobistego i zawodowego spełnienia.

Oferujemy programy, które są elastyczne w czasie, które uwzględniają doświadczenia danej osoby i że przystępne. Specjalizujemy się w edukacji odległej, ale oferujemy również programy na terenie kampusu.

Campus Study

Nasze programy na terenie kampusu pozwalają na interakcję z wykładowców i innych uczniów w okresach rezydencyjnych i zakończyć swoją pracę w Internecie. Jest to kolejne rozwiązanie, które z pewnością elastyczne będzie poprawić swoje życie zawodowe.

Studia online

Nasze programy online pozwalają na pracę w swoim własnym tempie, podczas gdy zachować swoją pracę i swoje działania. Możesz realizować wysokiej jakości edukacji bez wychodzenia z domu. Opcja ta jest również mniej kosztowne i dostępne w każdym kraju na świecie, w którym mieszkasz.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt

Horizons University

Adres Rue Conté 5
75003 Paris, France
Strona internetowa http://www.huparis.eu/brochures
Telefon +33 1 42 71 5780