HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Heip Posiada bogate doświadczenie w ponad stu lat i dużą sieć absolwentów; Wydział wyjątkowej jakości składa się z prawników, ekonomistów, geografów, demografów i renomowanymi osobistości ze środowisk akademickich, dyplomatycznych, wojskowych. Ponadto, sieć partnerów międzynarodowych pozwala studentom na podjęcie części studiów w uczelni zagranicznej.

To cieszy się doskonałą lokalizacją z nowoczesnym kampusie w samym sercu Paryża, oferując studentom miejsce do pracy.

integrować HeipJest zarazem pasowały do ​​historii, wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym i ekscytujące badania, a przede wszystkim do budowania przyszłości zawodowej.

Integracja szkoły Heip jest jednocześnie być częścią historii i uczestnictwa w projekcie

Heip to niezależna szkoła, instytucja wolnego ustawy szkolnictwa wyższego 1875 i regulowany przez stowarzyszenie 1901 prawniczej.

Utworzony w 1899 roku, posiada bogate doświadczenie, zarówno intelektualnej i edukacyjnej, od ponad wieku

Na skrzyżowaniu kilku dyscyplin, badania stosunków międzynarodowych i politycznych żądań wiedzieć wszystko naraz historii, prawa, nauk społecznych i politycznych, gospodarki ... Na tej podstawie od ponad wieku czołowi eksperci w każdej z tych dziedzin, ale także aktorzy świata politycznego i międzynarodowego, zdecydowało się współpracować, aby przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować swoje unikalne szkolenia dla studentów pasjonujących zagadnień politycznych i międzynarodowych.

Wydziału wyjątkowej jakości

Od samego początku, wydział składa się z działalności naukowej lub emerytowany, historyków, prawników, politologów, ekonomistów, geografów, demografów, literackich, ale także znanych osobistości z dyplomatycznych, politycznych, wojskowych.

Ważnym Sieć międzynarodowa

Sieć partnerów międzynarodowych, w ciągłej ewolucji, pozwala studentom na podjęcie części studiów w uczelni zagranicznej. Każdego roku studenci zostawić na semestr w największych zagranicznych uczelni publicznych w Wielkiej Brytanii, Rosji, Włoch, Hiszpanii, Turcji ...

Szkoła w ludzkiej skali

Grupy studenckie nie przekracza czterdziestu uczniów; Klasy wraz studentów wszystkich promocjach językowych; Nauczyciele są tam otwarte pytania: Heip to nie tylko szkoła, jest to miejsce spotkań, miejsce projektu, gdzie często zajęcia są tworzone we wniosku studenta, gdzie partnerstwa walutowe są podpisane, ponieważ student odejdzie do nowego miejsca przeznaczenia, gdzie w obliczu palącego problemu, jeden specjalny konferencja organizowana jest tak, że możemy poinformować, abyśmy mogli zrozumieć ...

uprzywilejowane

Heip cieszy się doskonałą lokalizacją w samym Paryżu, w nowoczesnych i przestronnych pomieszczeń, oferując studentom doskonałe miejsce do pracy ze stołówki, biblioteki, gabinetu.

Lokalizacje

Paryż

Address
HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques,
10 rue Sextius Michel

75015 Paryż, Île-de-France, Francja

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: