Przeczytaj oficjalny opis

FERRIÈRES School of French Excellence

Wybierając studia na Ferrières Szkoły rozpoczyna karierę w branży w ciągłym rozwoju i która oferuje niezliczone możliwości zawodowych na całym świecie. Tylko 15,5 mil z dala od centrum miasta świateł Paryżu, równie blisko do głównych lotnisk międzynarodowych zarówno Paryża (Orly i Roissy-Charles de Gaulle), Ferrières jest łatwy dojazd z centrum Paryża środkami transportu publicznego. Na Ferrières, wierzymy, że sukces przychodzi z solidnego szkolenia teoretyczne i praktyczne w połączeniu z rozwojem osobistym.

Cele Ferrières "jest rozwijanie liderów doskonałości, którzy są kompetentni, wszechstronny i stanie utrzymać wyższe stanowiska kierownicze oraz określenia przyszłych potrzeb przemysłu.

W celu zapewnienia, że ​​umiejętności i doświadczenie nauczyło spełniać obecne i przyszłe potrzeby Hotelarstwo, gastronomia i luksusowe przemysłowa, opracowaliśmy program z ścisłej współpracy z naszych prestiżowych firm partnerskich, a także doradcy z najlepszych szkół biznesu.

MULTI-INDUSTRY PODEJŚCIE:

Kierując się podstawowymi wartościami tradycji i innowacji, pokory, pracy i otwartej wizji, misji Ferrières jest trojakie:

Kształcenie przyszłych specjalistów z całego świata, poprzez szereg programów, które pasują do wymagań przemysłu w gastronomii, hotelarstwie, gastronomii i luksusowe: licencjat, magisterskich i kulinarne programów kwalifikacyjnych Przyczynić się do pogłębianie wiedzy i praktyki w ciągu trzech wymiarach: Hospitality Management żywności Kultury, luksusowe i plannng zdarzeń. Wzmocnienie wpływu i atrakcyjności Francji w tych dziedzinach doskonałości.

FERRIERES HIGH-END ECOSYSTEM:

Na FERRIÈRES "kompleksowy ekosystem zapewnia studentom z wyjątkowym doświadczeniem zawodowym i natychmiast konfrontuje je z" doskonałości "Dzięki gamie kilka restauracji, zakładów żywienia i 4 * hotelu. Instytucje te, które nie są zależne od aplikacji, ale zespoły zawodowe, są zarządzane przez zespół doświadczonych specjalistów gościnność i Przedsiębiorców, niektóre z nich laureatów «Meilleur Ouvrier de France» nagrody. Oferują one wysokiej klasy dania oraz światowej klasy usług dla wymagających klientów.

Jak zwiększyć ich możliwości, uczniowie są stopniowo wprowadzani w różnych pozycjach w kuchni, jadalni, zakupowych, towarowych sommelier, bar, Front Office, Guest Relations, sprzątanie, sprzedaży, Rezerwacje, konserwacji, marketing, finanse, e-marketingu i planowania zdarzeń. To praktyczne doświadczenie spełnia nauki akademickiej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Ferrieres Paris

Mgr 2 Program FERRIÈRES "skupia się na różnicowanie i Ekspertyz, 5 specjalizacji, w tym mgr Hospitality Management. ... [+]

FERRIÈRES Szkoły mgr całości w języku angielskim, spełnia obecne i przyszłe potrzeby Hotelarstwo, gastronomia i przemysł luksusu. Mgr Ferrières ma na celu przygotowanie bieżących lub przyszłych specjalistów na stanowiskach kierowniczych w dziedzinie międzynarodowego zarządzania gościnnością.

Mgr Ferrières jest bieżnia pełnoetatowych e nauczane przez okres 2 lat podzielona między wykładałem, rozprawy i staży.

Czas trwania: 2 lata Kredyty: 120 ECTS Język: Spożycie: Wrzesień Data rozpoczęcia: koniec września 2017 Certyfikat przyznawany po 2 latach: Master of Science in International Hospitality Management Praktyki: Poprowadzimy naszych studentów, aby uzyskać staże w najlepszych instytucjach gościnności. Lokalizacja: ferrières, Paryż Powierzchnia ... [-]
Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku