Ecole Supérieure De Publicité

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

École Supérieure de Publicité to najstarsza szkoła komunikacji we Francji. Powstał w 1927 roku, kiedy wizjonerzy zainspirowani pojawieniem się amerykańskiej reklamy postanowili wprowadzić strukturę, strategię i rygor do tego kreatywnego wszechświata. Jako pionier w swojej dziedzinie, ESP nieustannie dostosowuje się i przewiduje zmiany, aby stale przemyśleć komunikację.

Obecnie ESP kształci ponad 650 studentów każdego roku. Oferujemy im wszystkie umiejętności, których potrzebują, aby stać się prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie komunikacji, reklamy, digitalu, marketingu i zarządzania na stanowiskach, które są praktykowane zarówno w agencjach komunikacji, zarządzaniu mediami, jak i u reklamodawcy.

Ponieważ żyjemy w społeczeństwie, w którym zmiany i innowacje są w centrum uwagi, nasze kursy szkoleniowe od Bac do Bac + 5 mają na celu zaszczepienie sprawności intelektualnej naszego ESPiens, aby dostosować się do obecnego środowiska cyfrowego.

ESP to także szkoła, która czerpie korzyści z dużej sieci ze względu na swój staż pracy, ale także dlatego, że należy do grupy AD EDUCATION, sieci 7 placówek skupionych wokół silnych wartości, podzielających tę samą troskę o innowacje i którzy wszyscy są ekspertami w swojej dziedzinie .

ESP, członek sieci AD Education, oferuje swoim studentom oferty wynajmu mieszkań za pośrednictwem platformy ImmoJeune

Lokalizacje

Île-de-France

Address
Rue Léo Delibes,9
75116 Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium