ESLSCA Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1949 roku, ESLSCA Business School przeszkolił ponad 15.000 byłych studentów, którzy obecnie zajmują odpowiedzialne stanowiska zarówno we Francji, jak i za granicą. Korzystały one w wielu aktywów ESLSCA:

  • mistrz ogólny poziom szkolenia (HEC wstęp po zajęciach przygotowawczych lub tytułów, po BAC + 2 + 3 lub BAC), w oparciu o rygorystyczny i innowacyjnych programów nauczania, który dąży do utworzenia true " Zarządzający przedsiębiorcy”.
Lekcje prowadzą do prawdziwych profesjonalnych kwalifikacji i bardzo poszukiwane przez większość firm, „Finanse” z ESLSCA Business School w szczególności korzystających z silną reputację (ESLSCA ma największą liczbę absolwentów księgowych i ma wiele starszych w świecie finansów, bankowości i papierów wartościowych).

Międzynarodowe: podwójna studiów MBA stworzony w 1979 roku jest najstarszą wśród ESC. Czesne obejmuje obowiązkowego pobytu za granicą (staż lub semestru studiów) oraz kilka kursów w języku angielskim. Ponad 50 narodowości reprezentowane są wśród ESLSCA Business School student, który jest członkiem AACSB, EFMD, CREPUQ i EDUNIVERSAL. Synergie z innymi programami ESLSCA Grupa: Programy English licencjata i MBA i 19 3rd programów studiów w tym kilku głowic na swojej niszy (Trading i Trading International, inżynieria finansowa, zarządzanie luksusowe Industries i moda Intelligence ekonomiczny). Uznanie firm, które wspierają projekt edukacyjny ESLSCA Business School, Delegata nauczycieli, zapewniają liczne staże i powitanie w najlepszych absolwentów (wyniki sondażu na temat płac magazynu EXPANSION młodych absolwentów ( kwiecień 2010) są nadal korzystne w tym roku ESLSCA Business School, który jest umieszczony w 28 pozycji z 40 szkół w rankingu. Ważne badania: ESLSCA Business School jest aktywnie zaangażowany w wysiłków badawczych na szczeblu europejskim edukacji zarządzania wartością. naukowców, doktorantów, nauczycieli, profesorów zarządzania uprawnione do nadzorowania badań nauczyciele (HDR) przyczyniają się do publikowania prac naukowych, udział w konferencji, publikacji artykułów i książek w swoich dyscyplinach, w tym Business Intelligence i Finanse.

Wyniki badania zleconego przez IPSOSESLSCA Business School wykazania adekwatności projektu edukacyjnego z oczekiwaniami biznesu: Znaczenie staży i przemienności, poziom profesjonalizmu oczywiście biegłości w języku angielskim (dwujęzyczne) i oprogramowania.

specjalistyczne MBA

Kursy te skierowane są do absolwentów i kadry kierowniczej. Celem jest wyposażenie uczestników solidną wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania, wzmocnione kursu aplikacyjnego.

Programy międzynarodowe

Od 1982 roku, ESLSCA Business School wita studentów zagranicznych dla dwóch lub trzech latach studiów prowadzące do stopnia ESLSCA MBA. Kilku studentówESLSCA Business School ukończenia trzeciego roku w USA po czym wspólnie uzyskać dyplom MBA i dyplom ESLSCA Business School, Od 1996 roku pracuje wESLSCA Business School program MBA na okres jednego roku dla studentów zagranicznych (oczywiście).

Licencjat

Dwaj kawalerowie z ESLSCA Business School BBA: Bachelor in Business Administration (utworzony w 1998) oraz licencjat w programie Finansów są zarówno dostępne z matury.

Grande Ecole

Szkolenie przeznaczone jest dla kandydatów, którzy chcą się asymilować wszystkie zarządzania technicznego i zarządzania, rozwijać swoje cechy osobiste w profesjonalnym wymiarze stworzyć prawdziwą wiedzę fachową, skalę międzynarodową.

executive Training

Szkolenie wykonawczyESLSCA Business School przeznaczone są dla kadry kierowniczej wszystkich funkcji (sprzedaż i marketing, finanse i prawne, R & D, itd.) i tła (przemysł lub usługi, doradztwo, administracja) zajmującym się lepiej zrozumieć swoją działalność i rozwijać swoje indywidualne osiągi i ich zespołów ,

dyplom poziom Oczywiście, 3. Cykl niepełnym wymiarze czasu Profesjonalne wykonawczy.

EGE

Ecole de Guerre Economique działa od 1997 roku i jest pionierem na poziomie europejskim. EMT uczestniczy w spotkaniach IHEDN (Instytut Studiów Obronnych Narodowych wyższy) i zorganizował seminarium na temat Business Intelligence UNESCO w 1998 roku. L'ESLSCA Business School podpisał umowy z uniwersytetów w Strasburgu, Montpellier, Poitiers i Laval (Quebec) na Wywiadu Gospodarczego. EMT emituje kilka prac badawczych na temat wywiadu gospodarczego.

IFAM

Dołączenie do naszego programu jest spełnienie przyszłych wymagań kwestiach międzynarodowych. To jest zapewnienie, aby opanować różne sytuacje, które trzeba odpowiedzieć. Jest to poszukiwanie doskonałości.

Dostęp jest otwarty dla kandydatów z matury, ekwiwalent dyplomu lub pragnących zintegrować 3rd cykl.

img-branding

o

O ESLSCA Business School: siła jego 68-letnim doświadczeniem, jego reputacja asertywny Corporate Finance i Kontroli Rynku, ESLSCA Business School dodaje wiele zalet, takich jak zaangażowanie international (w tym wdrożenie powiązanych ośrodków za granicą), innowacyjność, jakość badań edukacyjnych swojego wydziału, sieci międzynarodowych absolwentów ...

Nowa mapa dodano we wrześniu 2003 roku wraz z utworzeniem Wydziału Wywiadu w programie Grande Ecole, wynik know-how opracowany przez ESLSCA Business School od 1997 roku ze swoim trzecim cyklu „Ecole de Guerre Economique„uznana jako lidera na francuskim poziomu i Carayon zauważony przez MP w swoim raporcie dla premiera na EI (czerwiec 2003).

Znacznie wymagane szkolenie ogólne

ESLSCA ankieta / IPSOS potwierdzone. Firmy chcą więcej młodych professionalized i operacyjne. Student musi ukończyć kilka staży, umiejętności obsługi komputera i mieć co najmniej dwujęzyczne. Szkolenie jest dostosowane do aplikacji. 30% zajęć w języku angielskim. Studenci muszą również wypełnić pobyt obowiązkowego semestru za granicą w uczelni lub firmy.

L'ESLSCA Business School ma kilka uczelni partnerskich na całym świecie, z którym ma ona również wymian edukacyjnych, stąd pojawienie się w szkole nauczycieli języka angielskiego. Wreszcie, dzięki silnej sieci 12.000 absolwentów w 110 krajach i bardzo dobrych relacji z partnerami biznesowymi, jest to dość łatwe do znalezienia stażu we Francji lub za granicą wśród 3.000 ofert, które szkoła otrzymuje rocznie.

Po przybyciu do szkoły, student wprowadzające organizacje Seminarium (CAE) Równolegle z wprowadzeniem do seminarium na temat zarządzania komputerem. Podczas CAE, kilka starszychESLSCA Business SchoolPrzedstawiciele wszystkich sektorów działalności gospodarczej, dzielić swoje obowiązki zawodowe i ich doświadczenia. Wreszcie, każdy student kontynuuje praktyki. 2 miesiące w pierwszym roku, 3 miesiące na koniec drugiego roku, a często w niepełnym wymiarze godzin, podczas jej trzeciego roku, przed podjęciem ostatecznej stażu w górę od kwietnia do grudnia, dając podstawę do obrony teza. Jeśli te staże często prowadzą do zatrudnienia,ESLSCA Business School także gospodarzem corocznych spotkań z forum Studenci-firm. Wreszcie,ESLSCA Business School 3-ta oferuje licencjackie: handel, inżynieria finansowa, marketing, E.Business, luksusowe Management, inteligencja i MBA. Studenci w drugim cyklu również korzystać z tych kursów i 3 cyklu badania.

Zróżnicowany program

Tzw Program „Common Core” jest rozłożona na trzy lata studiów. Równolegle z tym programem a poprzednim roku są dodatkowe lekcje według opcji. Pierwsze dwa lata studiów i tworzą pierwszy cykl badań ogólnych. Trzeci rok jest drugi cykl studiów, odpowiadający okresowi specjalizacji wśród 6 głównych poniżej:

  1. Główne Zarządzanie Marketing Międzynarodowy
  2. Sterowanie głównym Wiedza
  3. Finanse major Market
  4. Główne Corporate Finance
  5. Główne Economic Intelligence
  6. Główne Organizacja, Zarząd

Przedsiębiorczość jest również częścią nauczania


Dla zespołów z 1 roku, studenci muszą przedstawić projekt biznesowy lub przejęcia istniejącego stowarzyszenia w szkole. BDE ESLSCA Business School jest faktycznie bardzo aktywne. Pod nadzorem nauczyciela opiekuna, studenci muszą złożyć biznesplan, jasne cele i ten projekt w drugim roku. Ten stały studentów coaching jest możliwe dzięki strukturze szkoły, że utrzymujemy ludzką skalę.

zasoby o wysokiej wydajności
Wydział Szkoły Biznesu ESLSCA odzwierciedla jakość nauczania i badań, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Oprócz tego zaawansowanego kształcenia, ESLSCA Business School daje swoim studentom środki, aby lepiej zrobić swoje badania poprzez internet i środków dydaktycznych.

Będąc w Paryżu, dodatkowym atutem
Największe firmy są w Paryżu i stolica oferuje również wszelkie środki, aby poprawić swoją ogólną wiedzę. Jeśli ESLSCA Business School posiada ponad 50 różnych narodowości wśród swoich studentów, Paryż jest prawdopodobnie również istotnym czynnikiem.

img-branding_

Lokalizacje

Paryż

Address
ESLSCA Business School 1, rue Bougainville
75007 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
undefined