ESH Paris Hotelschool

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ESH Paryż, pierwsza międzynarodowa szkoła hotelu we Francji na 3 uczelniach w Paryżu, Lille i Londyn kierownik hotelu międzynarodowego biznesu jest częścią Top 10 ludzi biznesu marzyć *. Programy oferowane przez szkoły, w tym dwujęzycznym mistrza i jednego roku studiów w Londynie, oferują najlepsze szkolenia dla międzynarodowej kariery.

W 2010 roku połowa naszych studentów w Master 2 (bac + 5) podpisała umowę na czas nieokreślony przed końcem stażu. Nasza misja: szkolenia, dyplom, kariera.

Promocje ESH są sponsorowane przez najbardziej prestiżowych hoteli i dużych sieci hotelowych, od ponad dwudziestu lat, na przykład Shangri-La Paryżu w 2013 roku, Park Hyatt Paris Vendôme w 2005 roku, w 1996 roku, ale Ritz również Crillon, Bristol, sieci InterContinental, Starwood, Hilton i Le Bristol w tym roku. Sponsorzy podpisać dyplomy i zorganizować ceremonię.

Program szkoły hotelu ESH Paryż, w ciągu pięciu lat, umożliwia studentom każdego roku przechodzą absolwenta państwowego dyplomu z francuskiego krajowego państwa, BTS Hotel Catering i dyplomy członkowskim bac UK 1 podajnik + 4 z kursów zarządzania w języku angielskim w pierwszym roku, aż do Mistrza. ESH Paris jest jedyną szkołą hotelu we Francji przygotować uniwersytet Mistrza wydane wspólnie z London South Bank University, 23000 uczniów w samym sercu Londynu.

Studentów pierwszego roku nauczyć Trening znakomitych restauracji w restauracji Charles, pod kierownictwem szefa kuchni zakładowej Gaétan Guillot-Biani, przeszkolony na braci Pourcel. Restauracja szkolenia został nazwany na cześć Karola Karola Bouvier, pradziadka prezydenta szkoły, który był dowódcą brygady pociągu prezydenckich do końca XIX wieku. Menu czynił służyć prezydentów i królów ery zdobią ściany restauracji.

ESH Paris Hotel jest szkoła prywatna szkoła pod Rektora sterowania w Wersalu. Czesne w wysokości około 10000 euro rocznie, to obiadokolacja w restauracji studentów. Hotel szkoła ESH Paris położony jest w nowej dzielnicy biznesowej w Clichy, 5 minut od Porte de Clichy; i Londynie w dzielnicy Holborn, w pobliżu dworca St Pancras Eurostar.

Szkoła oferuje kursy dla wszystkich uczniów, z 25 uczniów w tym roku, w którym 6 studentów pałacu w Shangri-La, 5 studentów w hotelu Park Hyatt, 7 uczniów w hotelu du Palais w Biarritz ... nauczyciele są hotelarze lub uniwersytet, lekarze w ich specjalności lub profesora. Pięć kierownicy hotelu uczyć marketingu, zarządzania i działalności w pierwszym roku. Absolwenci tej ESH Paryżu, z których niektóre uczą się w szkole, są kierownicy hotelu, menedżerów operacje, F & B Manager (catering), kierownik sprzedaży, kierownik projektu w największych międzynarodowych sieci i pałace.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Msc Międzynarodowej Turystyki I Hotelarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry September 2017 Francja Paryż

Ten magister zachęca przedsiębiorcze podejście do zbadania możliwości rozwoju przedsiębiorstw i miejscowości turystycznych i hotelarskich. Stopień podkreśla zarządzanie kwestiach strategicznych, które pojawiają się w branży, w tym marketingu, rozwoju biznesu i zarządzania, przywództwa, etyczne i kwestie zrównoważonego rozwoju. Będzie to istotne dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kariery zarządzania lub własnej działalności gospodarczej w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. [+]

ESH oferuje ten podyplomowe Master of Science w Paryżu, we współpracy z London South Bank University. Ten magister zachęca przedsiębiorcze podejście do zbadania możliwości rozwoju przedsiębiorstw i miejscowości turystycznych i hotelarskich. Stopień podkreśla zarządzanie kwestiach strategicznych, które pojawiają się w branży, w tym marketingu, rozwoju biznesu i zarządzania, przywództwa, etyczne i kwestie zrównoważonego rozwoju. Będzie to istotne dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kariery zarządzania lub własnej działalności gospodarczej w dziedzinie turystyki i hotelarstwa. Odnosi się on do potrzeb zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych elementów sektora, często wymagających ostatnich publicznych / prywatnych form partnerstwa ładu. Kurs rozwija odpowiednie umiejętności, narzędzia i wiedzę, aby działać innowacyjnie na światowych środowisk turystyka i hotelarstwo. Charakter nauczania i oceny pozwala na zastosowanie teorii i procesów lekcji w żądane położenie (np sektorze publicznym lub prywatnym, turystykę i gościnność, Wielkiej Brytanii, europejskim lub międzynarodowym). Mieszkalnej Field Trip w semestrze 2 jest obowiązkowym elementem stopnia i jest zatwierdzone jako część zespołu Marketingu Miasta. Podróż będzie Bordeaux, badając przyszłe opcje marketingu i rozwoju produktu otwarty dla władz miasta. Jedyny w tygodniu wycieczka znajduje się opłaty programów. Program kończy 6 miesięcy stażu. Praktyki są wybierane przez ESH po indywidualnej rozmowie z każdym studentem, pozycje obejmują asystenta kierownika i stanowisk w usługach wsparcia międzynarodowych sieci hotelowych i luksusowych hoteli. Proszę znaleźć książki jednostek: http://www.eshparis.com/documents/ESH_Master_book_of_units.pdf Długość programu: 2 semestry kursy i 1 semestr staż Warunki przyjęć : Studia I stopnia w każdej dyscyplinie na poziomie nagród 2: 2 lub wyżej. nagrody zamorskie będą przyjmowane zastrzeżeniem równoważności na tym poziomie. Bogate doświadczenie zawodowe (zwykle 2 lata lub więcej na poziomie kierowniczym w sektorze) może zezwolić na wstęp na podstawie polityki APEL wydziału. Nie native speaker angielski musi zapewnić TOEIC Zrozumienie i czytanie 800/990 lub IELTS 6,5. Czesne: 13900 euro Data rozpoczęcia: wrzesień 2017 [-]

Filmy

ESH online course presentation

EMCup 2012 - ESH Paris and London

ESH Remise des diplômes Master 2014 au Fouquet's

Remise des diplômes Shangri-La Paris - ESH Paris Hotelschool

Kontakt

ESH Paris Hotelschool

Adres Rue Villeneuve 76
92110 Paris, France
Strona internetowa http://www.eshparis.com/
Telefon +33 1 47 31 39 39