Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1819 r. ESCP Europe produkował pokolenia liderów i przedsiębiorców. Dzięki sześciu miejskim kampusom w Berlinie, Londynie, Madrycie, Paryżu, Turynie i Warszawie prawdziwie europejska tożsamość ESCP Europe pozwala mu oferować unikalny wielokulturowy styl edukacji w dziedzinie biznesu oraz globalne spojrzenie na kwestie zarządzania międzynarodowego. Każdego roku ESCP Europe przyjmuje ponad 6000 studentów i 5000 kadry kierowniczej z ponad 120 różnych krajów, zapewniając im kompleksową ofertę kursów z zakresu zarządzania i specjalistycznych programów (licencjat, magister, Executive MBA, doktorat i edukacja dla kadry kierowniczej). ESCP Europe należy do zaledwie 1% szkół biznesu na świecie posiadających akredytację Triple Crown (AACSB, AMBA i EQUIS). www.escpeurope.eu - Śledź nas na Twitterze @ESCPeurope

Chociaż marka ESCP Europe ewoluowała w ciągu swojej prawie 200-letniej historii, zawsze pozostawała wierna swoim trzem pierwszym literom. Począwszy od 1819 roku pod nazwą Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie i wkrótce po zmianie nazwy na Ecole Supérieure de Commerce, rozwinęło się ono do ESCP pięćdziesiąt lat później w 1869 roku. Po połączeniu z siostrzaną szkołą Europejska Szkoła Zarządzania (EAP) W 1999 roku szkoła została nazwana ESCP-EAP przez około dziesięć lat. Wreszcie, w 2009 r. Nazwa szkoły zmieniła się w ESCP Europe, wyraźnie odwołując się do europejskiego dziedzictwa i pozycji.

Międzynarodowy zasięg ESCP Europe jest widoczny od najmłodszych lat. Już klasa 1824 liczyła 30% studentów zagranicznych z 15 różnymi narodowościami, w tym siedmiu Hiszpanów, pięciu Brazylijczyków, pięciu Holendrów, czterech Niemców i dwóch Amerykanów. Edukacja językowa była istotną częścią jej pierwszego programu nauczania, który obejmował oprócz gramatyki francuskiej również kursy w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Od 1825 roku w ESCP Europe nauczano łącznie dziesięciu języków, a uczniowie musieli uczyć się co najmniej trzech z nich.

Około półtora wieku później firma ESCP Europe ponownie stała się pionierem dzięki utworzeniu wielo-kampusowej szkoły biznesu. Aby odpowiedzieć na europejskie wezwanie szkoły, kampusy w Niemczech i Wielkiej Brytanii zostały otwarte w 1973 r., Następnie w Hiszpanii w 1988 r., We Włoszech w 2004 r. I Warszawie w 2015 r. W kontekście coraz bardziej zglobalizowanego świata ambicje ESCP Europe ma dziś wyszkolić prawdziwie europejskich menedżerów, wspierając związek między wartościami humanistycznymi a edukacją menedżerską. ESCP Europe staje się prawdziwą Szkołą Europejską otwartą na świat.

Misja i wartości

ESCP Europe łączy i kształtuje świat biznesu, rozwijając wiedzę i praktykę zarządzania międzykulturowego.

Nauczając zarządzania z perspektywy interdyscyplinarnej na najwyższym poziomie akademickim, rozwijamy inteligentnych kulturowo, wielojęzycznych liderów, którzy są otwarci, elastyczni i odpowiedzialni.

Jako menedżerowie i przedsiębiorcy, absolwenci ESCP Europe są przygotowani do tego, by przewodzić i inspirować w zglobalizowanym świecie.

Kluczowe fakty

 • 6 kampusów ESCP Europe w Berlinie, Londynie, Madrycie, Paryżu, Turynie i Warszawie
 • Potrójna akredytacja: AACSB, EQUIS, AMBA
 • Pierwsza na świecie szkoła biznesu (ok. 1819)
 • Ponad 150 aktywnych zawodowo profesorów reprezentujących ponad 20 narodowości w naszych 6 kampusach
 • 90 profesorów stowarzyszonych, 40 profesorów wizytujących, ponad 800 praktyków i ekspertów
 • Ponad 130 sojuszy akademickich w Europie i na świecie
 • Pełne portfolio: licencjat, magister, dyplom MBA, doktorat i edukacja menedżerska
 • 5000 studentów w programach studiów reprezentujących 100 różnych narodowości
 • 5.000 uczestników wysokiego szczebla w dostosowanych szkoleniach i edukacji menedżerskiej
 • 55 000 aktywnych absolwentów w ponad 150 krajach na świecie
 • Zarządzanie europejskie reprezentujące głęboką europejską tożsamość szkoły
 • Regularnie zaliczany do najlepszych szkół biznesu na świecie

Kampusy

Wyróżniający się model ESCP Europe transgranicznej, wielokulturowej szkoły biznesu stanowi serce naszej europejskiej tożsamości. Dzięki sześciu miejskim kampusom w głównych miastach europejskich, ESCP Europe aktywnie przyczynia się do rozwoju europejskiej kultury zarządzania i pozwala szkole oferować unikalny rodzaj międzykulturowej edukacji biznesowej:

 • BERLIN
 • LONDYN
 • MADRYT
 • PARYŻ
 • TORINO
 • WARSZAWA
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Francuski

Ta szkoła oferuje również:


ESCP Europe Business School

Master w zakresie Big Data i Analityki biznesowej przygotowuje Cię do bycia ekspertem w zakresie Analityki Biznesowej. Jego głównym celem jest zapewnienie zrozumienia zna ... [+]

Cel programu

Znaczna część danych generowanych dziś przez firmy umieściła ją w centrum strategicznego procesu decyzyjnego.

Master w Big Data i Business Analytics szkoli cię, abyś był ekspertem w dziedzinie Business Analytics . Jego głównym celem jest zrozumienie znaczenia danych w dzisiejszym świecie biznesu. Program zawiera interdyscyplinarny program nauczania, który pomaga uczniom w budowaniu umiejętności technicznych, analitycznych i komunikacyjnych wymaganych do zarządzania dużymi zbiorami danych i wprowadzania zmian organizacyjnych.

Mistrz ten jest wspierany przez rozległą sieć uznanych akademickich i profesjonalnych partnerów w Europie, którzy tworzą Międzynarodową Radę Doradczą, która wspiera doskonałość w programie. Dostarczony w języku angielskim w kampusach w Paryżu i Berlinie, obejmuje również międzynarodowe seminarium w Chinach.... [-]

Francja Paryż Niemcy Berlin
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Magister marketingu ... [+]

Cele programu

Strategiczny i innowacyjny program, który stawia kreatywność w centrum uwagi i łączy wiedzę marketingową z zaawansowanym zarządzaniem i umiejętnościami analitycznymi.

Magister marketingu

Magister marketingu

Program wykracza poza podręczniki i obejmuje projekty doradcze, kreatywne seminaria, studia przypadków, bezpośrednie doświadczenie na rynkach wschodzących, dyskusje w klasie i zaproszonych gości, dzięki czemu uczestnicy mogą natychmiast zastosować swoje nowe nauki do prawdziwych firm i zadań.

Ponadto studenci otrzymują co najmniej 4-miesięczne praktyczne doświadczenie zawodowe i możliwość kontaktu z wieloma potencjalnymi pracodawcami, w tym z firmami takimi jak L'Oréal, Apple i Amazon, a także z ekscytującymi start-upami!... [-]

Wielka Brytania Londyn Francja Paryż
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Magister marketingu i mediów cyfrowych ma na celu wyposażenie studentów w umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces w międzynarodowej, nowatorskiej karierze w marketingu. ... [+]

Cele programu

Pierwszy krok w udanej i międzynarodowej karierze zawodowej.

Magister marketingu i mediów cyfrowych ma na celu wyposażenie uczniów w umiejętności i wiedzę, aby odnieść sukces w międzynarodowej, nowoczesnej karierze marketingowej. W tym celu program koncentruje się na tym, jak zastosować kluczowe aspekty marketingu strategicznego w coraz bardziej cyfrowym i zglobalizowanym świecie.

Program obejmuje dwie kadencje kursów w Madrycie, jedną kadencję w kampusach londyńskich lub berlińskich oraz jeden okres profesjonalizacji w celu ukończenia pracy magisterskiej i stażu w firmie.

Otwartość i różnorodność

Interakcja z nauczycielami z ponad 20 narodowości gwarantuje większą głębię w wielokulturowej nauce. Studenci magistra marketingu i mediów cyfrowych pochodzą z różnych krajów i mają różne pochodzenie: inżynierowie, lekarze, farmaceuci, studenci literatury i prawa itp. Tworzą grupę wielokulturowych uczestników, co sprawia, że wymiana i praca w grupach tym bardziej wzbogacanie.... [-]

Hiszpania Madryt Wielka Brytania Londyn Niemcy Berlin  + 2 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

W tym dwuletnim programie, prowadzonym w kampusach ESCP Europe w Berlinie i Paryżu od semestru 1 do 4, i wszędzie tam, gdzie prowadzi Cię okazja w kategoriach 5 i 6, dowi ... [+]

Cele programu

Twoja kariera robi różnicę!

W poprzednich pokoleniach ludzie w firmach skupiali się najpierw na pieniądzach. Znaczenie przyszło później. Dzisiaj, w świecie, w którym pojawia się tak wiele naglących problemów, wielu młodych profesjonalistów uważa, że ​​ten model nie ma już sensu. ESCP Europe Master in International Sustainability Management oferuje szkolenie dla kariery, która pozwoli od razu odnieść pozytywną zmianę.

W tym dwuletnim programie, wykładanym w kampusach ESCP Europe w Berlinie i Paryżu od pierwszego do czwartego roku, a tam, gdzie możliwości prowadzą cię w kategoriach 5 i 6, dowiesz się, co powinieneś wiedzieć, aby zostać menedżerem zrównoważonego rozwoju.... [-]

Francja Paryż Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Studiując ten program, zyskujesz strategiczne, cyfrowe i przedsiębiorcze umiejętności na rynkach pracy dziś i jutro. Opierając się na silnej współpracy między partnerami ... [+]

Cele programu

Kieruj biznesem cyfrowym w zglobalizowanym świecie

Studiując ten program, zyskujesz strategiczne, cyfrowe i przedsiębiorcze umiejętności na rynkach pracy dziś i jutro. Opierając się na silnej współpracy między partnerami praktyk i naszym światowej klasy wykładowcą, zdobędziesz kompetencje w kluczowych obszarach, takich jak strategia, złożone rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.

Ponadto skoncentrujesz się na dwóch dziedzinach, które naszym zdaniem mają kluczowe znaczenie dla konkurencyjności w przyszłości: znajomość technologii cyfrowych i umiejętność kodowania oraz dogłębne zrozumienie chińskiego rynku.

Studiując w europejskich potentatach przedsiębiorczości w Berlinie i Paryżu, zyskasz wszechstronny wgląd teoretyczny i praktyczny, który przygotuje Cię do kariery w świecie strategii, doradztwa i tworzenia cyfrowego biznesu.... [-]

Francja Paryż Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Do czasu ukończenia tego dwuletniego, pełnoetatowego programu w jednej z najbardziej europejskich i międzynarodowych szkół biznesu na świecie, będziesz już pracował w wie ... [+]

Cele programuZostań ekspertem w najbardziej fundamentalnej i ważnej działalności każdej firmy w czasach cyfrowej transformacji i rosnącej konkurencji

Wiele z dzisiejszych najlepszych możliwości kariery zawodowej jest międzynarodowych, ulepszonych dzięki cyfryzacji świata biznesu. W miarę, jak coraz więcej firm staje się globalnymi, coraz trudniej osiągnąć sukces bez inteligencji kulturowej. Może to być szczególnie prawdziwe w przypadku sprzedaży. Dlatego uczenie się budowania bliskich relacji ze współpracownikami i klientami z wielu różnych kultur staje się podstawową kompetencją w zakresie sprzedaży i marketingu.

Jako student w Berlinie i Paryżu, dwóch najbardziej tętniących życiem, wielokulturowych miastach Europy, studiujących ze studentami z różnych krajów i nauczanych przez globalny wydział ESCP Europe, nie musisz czekać, aby rozpocząć międzynarodową karierę.... [-]

Francja Paryż Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Program ten oferuje najwyższej klasy edukację biznesową dla młodych profesjonalistów, którzy chcą realizować międzynarodową i szybko rozwijającą się karierę w branży hote ... [+]

Cele programu

Ten zmieniający życie program zapewni ci szkolenie i narzędzia, których potrzebujesz, by odnieść sukces i międzynarodową karierę w gościnności

Magister zarządzania hotelarstwem i turystyką łączy w sobie 3 główne cele:

Aby zapewnić solidną wiedzę i narzędzia ze szkoły biznesowej najwyższego poziomuAby wzbogacić strategiczny i operacyjny wgląd w świat gościnności i turystykiSzkolenie uczestników do działania i zarządzania w środowisku globalnym i wielokulturowym

Program ten oferuje najwyższej klasy edukację biznesową dla młodych profesjonalistów, którzy chcą realizować międzynarodową i szybko rozwijającą się karierę w branży hotelarskiej i turystycznej, a nawet poza nią.... [-]

Włochy Turyn
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Program jest otwarty dla wszystkich pasjonatów F ... [+]

Cele programu

Za udaną karierę w branży spożywczej

Program jest otwarty dla wszystkich pasjonatów F

Po ukończeniu programu wiele scenariuszy zostanie otwartych w wielonarodowej firmie lub w małym i średnim przedsiębiorstwie, w początkowej fazie lub w skonsolidowanym biznesie w Europie lub na całym świecie.

Innowacyjny i operacyjny

Ten MSc oferuje wszystkie elementy programu Master na wysokim poziomie z innowacyjnym podejściem oferującym bezpośrednie doświadczenia z ponad 20 dni wizyt firmowych, spotkania z najlepszymi menedżerami z branży spożywczej

Przedstawiciele znanych międzynarodowych firm zajmujących się żywnością i napojami udzielą wskazówek i porad, jak skutecznie rozwijać nowe produkty i pomysły oraz jak ulepszyć swoją osobistą sieć.... [-]

Włochy Turyn Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Ten dwuletni, pełnoetatowy program magisterski dla dyrektorów generalnych oferuje możliwość studiowania w maksymalnie czterech krajach, z opcjami od sześciu europejskich ... [+]

Światowe kwalifikacje akademickie

W dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym rośnie zapotrzebowanie na liderów biznesu, którzy są międzynarodowi, cyfrowi i skuteczni. Master in Management ma na celu rozwijanie umiejętności potrzebnych do analizy złożonych zagadnień zarządzania strategicznego i operacyjnego w kontekście globalnym.

Ten dwuletni, pełnoetatowy program magisterski dla dyrektorów generalnych oferuje możliwość studiowania w maksymalnie czterech krajach, z opcjami od sześciu europejskich kampusów ESCP Europe do naszych ponad 100 partnerów na całym świecie.

Praktyczne doświadczenie jest niezbędnym atutem

Absolwenci studiów magisterskich w zarządzaniu wyjeżdżają z co najmniej 40-tygodniowym doświadczeniem zawodowym. Gwarantuje to, że opuścisz program z nieocenionym międzykulturowym doświadczeniem praktycznym, którego szukają najlepsi rekruterzy.... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn Niemcy Berlin Hiszpania Madryt Włochy Turyn Polska Warszawa  + 8 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Magister zarządzania energią ma na celu zapewnienie całościowego, 360-stopniowego widoku działalności energetycznej, obejmującego wszystkie rynki energii z ropy naftowej ... [+]

Cele programu

Magister zarządzania energią ma na celu zapewnienie całościowego, 360-stopniowego widoku działalności energetycznej, obejmującego wszystkie rynki energii z ropy naftowej

Jego celem jest kształtowanie przyszłości branży energetycznej poprzez innowacyjne i wciągające studia podyplomowe.

Zapewniamy możliwość opracowania i wdrożenia strategii dotyczących głównych problemów związanych z regulacją i polityką energetyczną oraz zrozumieniem środowiska biznesowego energetyki i jej podstawowych koncepcji ekonomicznych i technologicznych. Program jest wspierany przez specjalistów z wydziału-przemysłu, a także nasze London Research Center for Energy Management (RCEM).... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Ze względu na konkurencyjne międzynarodowe środowisko biznesowe firmy inwestują w rekrutację utalentowanych osób przeszkolonych w roli doradców strategów lub międzynarodo ... [+]

Cele programu

Ze względu na konkurencyjne międzynarodowe środowisko biznesowe firmy inwestują w rekrutację utalentowanych osób przeszkolonych w roli doradców strategów lub międzynarodowych menedżerów projektów biznesowych do prowadzenia strategicznych inicjatyw w środowisku globalnym i cyfrowym. Program przygotowuje Cię do kariery jako strategów lub kierowników projektów w firmie lub jako konsultanci, rozwijając swoje umiejętności zawodowe i nawiązywanie kontaktów.

Ten międzynarodowy program obejmuje trzy terminy intensywnych kursów w kampusach w Madrycie i Berlinie oraz jeden okres profesjonalizacji w celu ukończenia pracy magisterskiej i stażu w firmie. Program ma być pierwszym krokiem do pomyślnej i międzynarodowej kariery zawodowej.... [-]

Niemcy Berlin
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Magister zarządzania transformacją cyfrową ... [+]

Cele programu

Zdolność do przejęcia cyfrowej transformacji i wprowadzenia jej w życie staje się coraz ważniejsza. Na szybko zmieniającym się rynku, charakteryzującym się dążeniem do Industry 4.0, transformacja cyfrowa wymaga nowego sposobu pracy, a nie tylko nowej technologii. Równie istotne jak technologiczne know-how jest przywództwo.

Magister zarządzania transformacją cyfrową

Stosując nietradycyjne podejście do edukacji biznesowej, utrzymując jednocześnie dyscyplinę akademicką, ten stopień jest dobrze umiejscowiony, aby pomóc Ci w zrozumieniu wpływu technologii na biznes, przygotowując Cię do działania w warunkach cyfrowej transformacji i technologii po ukończeniu studiów.... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Ten tytuł magistra w zakresie przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą stosować narzędzia biznesowe w celu rozwiąza ... [+]

Cele programu

Biznes jak zwykle się skończył.

Ten tytuł magistra w dziedzinie przedsiębiorczości i zrównoważonej innowacji jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą zastosować narzędzia biznesowe do rozwiązywania najpilniejszych problemów społecznych i środowiskowych na świecie.

Dwuletni program mieszkaniowy z siedzibą w Berlinie i Paryżu - Master in Entrepreneurship and Sustainable Innovation opiera się na najnowszych myślach dotyczących przedsiębiorczości, innowacji i zrównoważonego rozwoju.

W ciągu sześciu semestrów uczniowie zyskają praktyczne zrozumienie w klasie odpowiednich metod i narzędzi biznesowych, takich jak modelowanie biznesowe, a także bezpośrednie doświadczenie w terenie na stażu, doradztwo lub projekt rozwoju biznesu.... [-]

Francja Paryż Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

ESCP Europe Masters to programy zorientowane zawodowo w określonych obszarach zarządzania, przeznaczone dla doktorantów z jasnym celem zawodowym i prowadzących do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Celem Specialized Master® w doradztwie strategicznym i organizacyjnym jest szkolenie uczestników doradztwa korporacyjnego i zawodów interwencyjnych. Osoby odpowiedzialne ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Celem Specialized Master® w doradztwie strategicznym i organizacyjnym jest szkolenie uczestników w zakresie doradztwa korporacyjnego i zawodów interwencyjnych. Osoby odpowiedzialne za planowanie i wdrażanie dużych projektów dla przedsiębiorstw muszą posiadać zarówno wiedzę organizacyjną, jak i kierowniczą, a także zdolność do budowania jasnej wizji strategicznej dla firmy i jej systemów informatycznych w innowacyjnym kontekście. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Przedsiębiorcy odgrywają kluczową rolę w strukturach korporacyjnych jako inicjatorzy, katalizatorzy i twórcy wartości dodanej. Menedżerowie muszą teraz być przedsiębiorca ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Przedsiębiorczość i innowacje są podstawą gospodarczej odnowy społeczeństwa. Stawanie się przedsiębiorcą jest naturalnym krokiem dla większości, ale także trudną decyzją, ponieważ jest czymś więcej niż tylko pracą, jest "sposobem na życie".

Po ukończeniu Specialized Master® w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości uczestnicy mają dogłębną perspektywę, która pozwala im projektować, budować i nadzorować projekty rozwojowe w swojej karierze. Program Specialized Masters® jest zarządzany i prowadzony przez profesorów i profesjonalistów, którzy pasjonują się przedsiębiorczością i dzielą się ogromną liczbą narzędzi i doświadczeń w terenie. Dla wielu ten program Masters był odskocznią do doskonałych karier przedsiębiorczych. Ten Specialized Master® przygotowuje przedsiębiorców wysokiego szczebla do działania w środowisku często niejednoznacznym i niepewnym.... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Dzisiaj, aby rozpocząć karierę w marketingu lub komunikacji, niezbędne są dwie cechy: specjalizacja i otwartość. Specialized Master® w marketingu ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów.... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Specialized Master® w zakresie zarządzania mediami jest platformą startową dla ponad 400 menedżerów mediów, producentów, dziennikarzy i menadżerów projektów multimedialny ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Specialized Master® w zarządzaniu mediami był początkiem sukcesu dla ponad 400 menedżerów mediów, producentów, dziennikarzy i menedżerów projektów multimedialnych na wysokim szczeblu w tej fascynującej, ale delikatnej branży. Dziś jej absolwenci tworzą potężną sieć, która nadal wzmacnia program i dodaje energii twórczej. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Specialized Master® w międzynarodowym prawie gospodarczym i zarządzaniu jest programem specjalnie zaprojektowanym dla prawników i doradców prawnych. Świadomi rosnących po ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

ESCP Europe Masters to programy zorientowane zawodowo w określonych obszarach zarządzania, przeznaczone dla doktorantów z jasnym celem zawodowym i prowadzących do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Celem tego programu jest pomoc w osiągnięciu celu zawodowego poprzez przedstawienie przekrojowej wizji przedsiębiorstw w celu poprawy ich wyników finansowych i operacyjny ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

ESCP Europe Masters to programy zorientowane zawodowo w określonych obszarach zarządzania, przeznaczone dla doktorantów z jasnym celem zawodowym i prowadzących do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.

Master to roczny pełny program akademicki przeznaczony dla studentów posiadających pierwszy poziom akademicki lub stopień zawodowy magistra inżynierii, biznesu, architektury, medycyny, prawa, farmakologii, nauk politycznych, sztuki lub innych absolwentów. Program obejmuje sześciomiesięczne zajęcia w pełnym wymiarze godzin, w tym seminarium międzynarodowe, a następnie staż w firmie trwający co najmniej cztery miesiące oraz ukończenie profesjonalnej pracy, która ma zostać przekazana pod koniec programu.... [-]

Francja Paryż Niemcy Berlin
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Akredytowany CIF (Doradca inwestycyjny) i CJA (Relevant Legal Expertise), Specialized Master® w International Wealth Management (dawniej MS Private Banking and Financial ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Akredytowany CIF (doradca inwestycyjny) i CJA (odpowiednia wiedza prawna) , Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu majątkiem (dawniej MS Private Banking i planowanie finansowe) w naszym kampusie paryskim szkoli wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie. Możliwości kariery są oszałamiające: adwokaci, doradcy bankowi, prawnicy, eksperci ubezpieczeniowi, doradcy podatkowi, księgowi, zarządcy nieruchomości, konsultanci ds. Inwestycji finansowych - i wiele innych. Studenci spędzają miesiąc w naszym londyńskim kampusie.

W obliczu rozwoju środowiska wieloprofesjonalnego, rosnącej internacjonalizacji i coraz bardziej złożonych kwestii związanych z majątkiem osobistym, dotyczących zarówno kluczowych graczy, jak i działań w zakresie zarządzania majątkiem w tej dziedzinie, ESCP Europe postanowiła rozwinąć te programy w prawdziwie międzynarodowy program nauczania; jedyny w swoim rodzaju.... [-]

Francja Paryż Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu projektami zajmuje się strategicznymi ekonomicznymi i finansowymi aspektami zarządzania projektami i biznesem międzynaro ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Specialized Master® w międzynarodowym zarządzaniu projektami zajmuje się strategicznymi aspektami ekonomicznymi i finansowymi zarządzania projektami i międzynarodowym biznesem oraz poświęca szczególną uwagę rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych i zdolności do pracy w międzynarodowych zespołach. Miesięczne międzynarodowe seminarium jest włączone do wyboru między Azją a Ameryką Łacińską. Ten program odbywa się na naszym kampusie w Paryżu.

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Jako specjalista w dziedzinie zarządzania sztuką i kulturą, Specialized Master® w zakresie zarządzania działaniami kulturalnymi i artystycznymi oferuje dodatkową zaletę p ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Specjalistyczny Master® w zarządzaniu działaniami kulturalnymi i artystycznymi, będący pionierem na arenie zarządzania sztuką i kulturą, oferuje dodatkową zaletę podwójnego stopnia: dyplom Specialized Master® z ESCP Europe oraz Master di II livello Università Ca ' Foscari Venezia. Program odbywa się zatem od września do grudnia w Wenecji i od stycznia do marca w naszym kampusie paryskim.

Kluczowe cechy

ESCP Europe Masters to zorientowane na profesjonalistów programy w określonych obszarach zarządzania przeznaczone dla podyplomowych z jasnym celem zawodowym i prowadzące do specjalizacji lub podwójnych umiejętności w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wysoko wykwalifikowanych menedżerów.... [-]

Francja Paryż Włochy Wenecja
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski,Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESCP Europe Business School

Posiada prestiżowy wydział, rozbudowaną sieć absolwentów specjalistów finansowych oraz solidne, długotrwałe relacje z instytucjami finansowymi (banki, brokerzy, firmy fin ... [+]

Wnioski o spożycie 2019 są zamknięte. Wnioski o spożycie w 2020 r. Zostaną otwarte od października 2019 r.

Stworzony po raz pierwszy w 1987 r. ESCP Europe Advanced Master in Finance jest obecnie referencyjnym punktem odniesienia dla edukacji finansowej w Europie. Posiada prestiżowy wydział, rozbudowaną sieć absolwentów specjalistów finansowych oraz solidne, długotrwałe relacje z instytucjami finansowymi (banki, brokerzy, firmy finansowe). Program obejmuje ponad 30 tygodni rygorystycznych zajęć akademickich w pełnym wymiarze godzin:

15 tygodni w kampusie ESCP Europe w Paryżu i 15 tygodni w kampusie w Londynie - natychmiast po nim następuje staż w celu zwiększenia stosowanych umiejętności zawodowych i indywidualnego projektu badawczego (praca dyplomowa). Advanced Master in Finance jest w stałym dialogu z wiodącymi postaciami w świecie finansów, aby dostosować swoją zawartość do zmieniających się potrzeb rynku i zapewnić najwyższą jakość nauczania możliwe.... [-]

Wielka Brytania Londyn Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ESCP Europe Business School

ESCP Europe
Address
ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République
75543 Paryż, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 1 49 23 20 00
ESCP Europe - London Campus
Address
ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road
NW3 7BG Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Witryna
Telefon
false
ESCP Europe
Address
ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10
14059 Berlin, Berlin, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 30 320070
ESCP-EUROPE Torino
Address
ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis
10134 Turyn, Podgórski, Włochy
Witryna
Telefon
+39 011 670 5894
Address
ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St.
03-301 Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Telefon
false
Address
Pekin, Pekin, Chiny
Telefon
false
Address
Delhi, Indie
Telefon
false