Przeczytaj oficjalny opis

Szkolenia dla wszystkich: biznes serce Grupy Esccom

Esccom Group - www.esccom.net

Grupa utworzona przez Michel Rolland, jest obecny w Alpes Maritimes od 1983. Szkoła zawodowa i centrum szkoleniowe, mogliśmy słuchać potrzeb i oczekiwań każdego i dostosowujemy oferując różne działania. Z ponad 32 lat doświadczenia, Graduate School of Business i zarządzanie komunikacją i oferuje wiele kursów dla wszystkich odbiorców.

Edukacja Szkoła:

Z trzeciorzędu Esccom przygotowujemy Baccalaureate biznesowe w Higher National Diploma (BTS) w stopniach Bac +3 i Bac + 5 i tytułów zawodowych. Oferujemy szkolenia w następujących obszarach: sprzedaży, marketingu, sekretarskie, IT, księgowości, zarządzania, podatków, zarządzania i zasobów ludzkich.

Przygotujemy Cię do dyplomów europejskich, których DEES (bac +3) w marketingu i zarządzania Humanistycznych i Europejskiego Master Management i Enterprise Resource strategii. Te stopnie są wysokiej wartości dodanej w Europie i wśród firm. Niezależnie od tego, kierunek wybierzesz, nasz problem jest Twój profesjonalny i naukowy sukces. Wybór ESCCOM, każdy cieszy się poparciem, trenował zespół nauczycieli z profesjonalnego świata, ale także posiadające udokumentowane doświadczenie w nauczaniu. Nasi studenci i stażyści cieszyć komfortowe pokoje, wyposażone w wydajny sprzęt.

Nasze doświadczenie pozwala nam na zapewnienie coraz częściej bezpośredni związek z firm, co ułatwia poszukiwanie staży. Dwa ośrodki szkoleniowe obecny w dziale to: ESCCOM Niceą i Cannes ESCCOM.

I nie zapomnij, nasz trzeci centrum: Esccom Académie Culinaire gdzie szkolimy przyszłych specjalistów w hotelu i gastronomii, i przygotować dyplomy takie jak Higher National Diploma (BTS). Oferujemy intensywne szkolenia zawodowe w dogodnym i bliskim część rzeczywistości poprzez naszej restauracji szkoleniowego. Ma potężną platformę techniczną i przyjazną aplikację restauracja użytkownika. Esccom Culinary Academy, można śledzić kursy w ciasto, jedzenie i obsługa. Culinary Academy znajduje się w Nicei.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź poniższy link: www.esccom-restauration.com

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

To Mistrz ma na celu szkolenie przyszłych menedżerów, którzy będą pracować na różnych funkcjonalnych obszarach gospodarczych działalności. To Dyplom Europejski przyznany ... [+]

To Dyplom Europejski przyznany przez Europejską Federację Szkół (Fede) dając BAC + 5 poziom.

O KTÓRYCH MOWA PRACA

Mistrz Europejskiej MSE przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych i strategii biznesowych w obszarze zasobów ludzkich, zarządzania, zarządzania, marketingu, handlu, międzynarodowym środowisku, w różnych sektorach, w ramach średnich i dużych organizacji.

Egzamin końcowy: masz jakieś testy pod koniec pierwszego roku, a pozostałe testy na koniec drugiego roku. Równocześnie trzeba TOEIC na końcu drugiego roku.

PROFIL KANDYDATA:

Silna motywacja Smak kontaktu z ludźmi Inicjatywa Wytrwałość Dynamizm Dostępne

Wymagany poziom i przyjęć?... [-]

Francja Agde Cannes-et-Clairan Nice
Wrzesień 2019
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ESCCOM à Nice

ESCCOM Académie Culinaire à Nice

Harlem Shake Deesma 2K13 ESCCOM