Ecole Supérieure de Commerce de Communication et de Gestion

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkolenia dla wszystkich: biznes serce Grupy Esccom

Esccom Group - www.esccom.net

Grupa utworzona przez Michel Rolland, jest obecny w Alpes Maritimes od 1983. Szkoła zawodowa i centrum szkoleniowe, mogliśmy słuchać potrzeb i oczekiwań każdego i dostosowujemy oferując różne działania. Z ponad 32 lat doświadczenia, Graduate School of Business i zarządzanie komunikacją i oferuje wiele kursów dla wszystkich odbiorców.

Edukacja Szkoła:

Z trzeciorzędu Esccom przygotowujemy Baccalaureate biznesowe w Higher National Diploma (BTS) w stopniach Bac +3 i Bac + 5 i tytułów zawodowych. Oferujemy szkolenia w następujących obszarach: sprzedaży, marketingu, sekretarskie, IT, księgowości, zarządzania, podatków, zarządzania i zasobów ludzkich.

Przygotujemy Cię do dyplomów europejskich, których DEES (bac +3) w marketingu i zarządzania Humanistycznych i Europejskiego Master Management i Enterprise Resource strategii. Te stopnie są wysokiej wartości dodanej w Europie i wśród firm. Niezależnie od tego, kierunek wybierzesz, nasz problem jest Twój profesjonalny i naukowy sukces. Wybór ESCCOM, każdy cieszy się poparciem, trenował zespół nauczycieli z profesjonalnego świata, ale także posiadające udokumentowane doświadczenie w nauczaniu. Nasi studenci i stażyści cieszyć komfortowe pokoje, wyposażone w wydajny sprzęt.

Nasze doświadczenie pozwala nam na zapewnienie coraz częściej bezpośredni związek z firm, co ułatwia poszukiwanie staży. Dwa ośrodki szkoleniowe obecny w dziale to: ESCCOM Niceą i Cannes ESCCOM.

I nie zapomnij, nasz trzeci centrum: Esccom Académie Culinaire gdzie szkolimy przyszłych specjalistów w hotelu i gastronomii, i przygotować dyplomy takie jak Higher National Diploma (BTS). Oferujemy intensywne szkolenia zawodowe w dogodnym i bliskim część rzeczywistości poprzez naszej restauracji szkoleniowego. Ma potężną platformę techniczną i przyjazną aplikację restauracja użytkownika. Esccom Culinary Academy, można śledzić kursy w ciasto, jedzenie i obsługa. Culinary Academy znajduje się w Nicei.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź poniższy link: www.esccom-restauration.com

Lokalizacje

Agde

Address
22 Rue El Nouzah
0600 Agde, Occitanie, Francja

Agde

E.S.C.COM.

Address
5 Rue Migno
06400 Agde, Occitanie, Francja
Telefon
+33 4 93 68 42 11