Przeczytaj oficjalny opis

Groupe ESC Troyes in Champagne

Bycie najmłodszym Grande Ecole we Francji jest atutem dla Groupe ESC Troyes, która od momentu powstania w 1992 r. Dąży do przodu poprzez śmiałe innowacje i, w miarę możliwości, trudne eksperymenty.

Odkąd zaczęliśmy, entuzjazm i odwaga były motorem napędowym wszystkiego, co robimy. Naszym celem jest wpajanie tego nastawienia do naszych uczniów codziennie. W szkole o rozsądnej wielkości aspekty interdyscyplinarne i wielokulturowe stanowią fundament naszej instytucji - studenci są częścią tej prawdziwej dynamiki, aby znaleźć się w świecie. Ustrukturyzowaliśmy naszą Grupę, która nadal się rozwija, otwierając się na społeczność międzynarodową, z dedykowanymi zespołami, aby przyjmować i kierować międzynarodowymi studentami. Niezależnie od tego, skąd pochodzisz, możesz być pewien, że wybierając jeden z naszych programów w Groupe ESC Troyes, wybierasz znacznie więcej niż tylko szkołę: jest to życiowy wybór, który pozwoli ci się rozwijać, iść do przodu i być zdolnym do wyobrażając sobie przyszłość.

Ustrukturyzowaliśmy naszą Grupę, która nadal się rozwija, otwierając się na społeczność międzynarodową, z dedykowanymi zespołami, aby przyjmować i kierować międzynarodowymi studentami. Niezależnie od tego, skąd pochodzisz, możesz być pewien, że wybierając jeden z naszych programów w Groupe ESC Troyes, wybierasz znacznie więcej niż tylko szkołę: jest to życiowy wybór, który pozwoli ci się rozwijać, iść do przodu i być zdolnym do wyobrażając sobie przyszłość.

Grupa prowadzi obecnie 4 główne szkoły:

-School of International Business

-Graduate School of Management (2-letnie studia magisterskie z kierunkami w marketingu

-School of Tourism, Leisure

-School of Design (3-letni dyplom licencjacki 2-letni tytuł magistra)

Populacja studentów liczy obecnie 1800 studentów (440 w 2004 r.) 380 międzynarodowych studentów wymiany. Jego (prawdziwie żywa) międzynarodowa sieć (wymiana studentów i nauczycieli / badań) składa się z 196 uczelni partnerskich.

Miasto Troyes

Troyes en Champagne znajduje się w sercu tej mitycznej i wesołej okolicy, 90 minut od centrum Paryża, mieszkańcy Troyes zachowali ducha dawnych Targów Szampańskich: smak gościnności, apetyt na życie i pragnienie odkrycia . Dzisiejszy Troyes doświadcza kulturalnego, uniwersyteckiego i komercyjnego wytrysku. Życie studenckie rozjaśnia miasto i jego legendarną architekturę. Wiele wydarzeń kulturalnych, pokazów i wydarzeń pokazuje, jak docenić życie w Szampanii!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Groupe ESC Troyes in Champagne

Groupe ESC Troyes w Szampanii został stworzony w 1992 roku, jest więc najmłodszym French Business School. Oferuje on wszystkie akredytacje krajowe (pełne uznanie przez Na ... [+]

2-letnia Master Degree

Graduate School of Management

W Graduate School of Management, naszą misją jest nie tylko trenować profili o dużym potencjale, ale również odpowiedzialne kierownictwo. Oprócz umiejętności technicznych szkoła może przekazać swoich studentów, nasz personel jest tutaj, aby towarzyszyć i pomóc uczniom stać się szanowani, szacunku i szanowanych menedżerów. Dzięki dostosowanego do potrzeb programu nauczania okres nauki za granicą, życie Student Union i coaching przez naszych nauczycieli, to będzie stopniowo budować silne profesjonalny projekt dla siebie i stać się młody absolwent genialny przyszłości.

Szkoła jest akredytowana przez Francuzów "Konferencja des Grandes Ecoles" i jest członkiem EFMD i AACSB International... [-]

Francja Troyes
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Groupe ESC Troyes in Champagne

Groupe ESC Troyes w Szampanii został stworzony w 1992 roku, jest więc najmłodszym French Business School. Oferuje on wszystkie akredytacje krajowe (pełne uznanie przez Na ... [+]

Mistrz w Global Projektowania

Starożytny klasztor «Abbaye Saint-Martin-Es-Aires» pochodzący z XVI wieku, gospodarzem School of Design (Ecole Supérieure de Design). Od tego miejsca pełne historii w świecie biznesu, studenci doskonalą swoje umiejętności uczenia się do czynienia z firm na rzeczywistych przypadkach. Aby umożliwić studentom doświadczyć ich twórczej pasji do pełna, i stworzyć dobre perspektywy na przyszłość, pedagogiczne podejście opiera się na słuchanie oczekiwania specjalistów poprzez zarządzanie projektami i konkursów. Poza tym, studenci przeprowadzają staż sześciu miesięcy minimum w celu osiągnięcia prawdziwego podejście do świata biznesu, które pozwoli wszystkim różnica pod koniec studiów.... [-]

Francja Troyes
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

Troyes, Grand Est, BP 710 - 10002 FR