ESC Amiens School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia ESC Amiens School of Management

W czasie, gdy ESC Amiens School of Management otwiera nową stronę w swojej historii, spoglądamy wstecz na wartości i zasady, które ukształtowały szkołę.

Amiens Business School, założona w 1942 roku, zawsze starała się wprowadzać innowacje i eksperymentować. Silny charakter, który umożliwił szkole szybki rozwój w głównych sieciach szkolnictwa wyższego i rozszerzenie jej działalności zarówno na edukację menedżerską od 1962 r. (Master degree in Management), jak i szkolenie średniego szczebla zarządzania z tytułem licencjackim od 1988 r.

Dzisiaj ESC Amiens School of Management koncentruje się w szczególności na wielkiej otwartości społecznej, zaangażowaniu firm w centrum procesu edukacyjnego, ale także silnym pragnieniu przyczynienia się do rozwoju regionu Hauts de France (północnej Francji, 6 milionów mieszkańców ). ESC Amiens School of Management oferuje programy kształcenia początkowego i ustawicznego od studiów licencjackich do magisterskich (magister zarządzania międzynarodowego, licencjat w handlu międzynarodowym i MBA w handlu międzynarodowym i logistyce), które odzwierciedlają najlepsze z jego prawie 80 lat doświadczenia i innowacji.

Wartości i misje

Powołanie ESC Amiens School of Management polega na szkoleniu utalentowanych studentów, aby stali się profesjonalistami, potrafiącymi zrozumieć otaczający ich świat, wykorzystywać okazje, szanując ludzi i planetę.

Mając prawie 80-letnie doświadczenie, misją ESC Amiens School of Management jest identyfikowanie potencjału, odkrywanie i kultywowanie talentów, szkolenie i integracja ze światem zawodowym obecnych i przyszłych pokoleń menedżerów i przedsiębiorców, którzy mają tworzyć wartość ekonomiczną i społeczną w świat globalny i cyfrowy. Podczas gdy istnieje mnóstwo kursów szkoleniowych, aby dowiedzieć się, jak zostać menedżerem przyszłości, ESC Amiens School of Management odmawia odgrywania roli normalizacji, która utopi swoich uczniów w masie.

Przeciwnie, ESC Amiens School of Management faworyzuje wyjątkowość i kładzie nacisk na know-how, umiejętności interpersonalne i profesjonalne zachowanie, szanujące każdą osobę, dalekie od przestarzałej formy, w której tłumione są wszystkie formy kreatywności. Każde szkolenie prowadzone w ESC Amiens School of Management niesie te wartości.

133938_IMG001.jpg

ESC Amiens / ESC Amiens

Naucz się robić dobrze za pierwszym razem: ścieżka profesjonalnego zachowania

Nasze firmy partnerskie znajdują się w centrum edukacji ESC Amiens School of Management opartej na naszej ścieżce zachowań zawodowych (PBP). PBP umożliwia studentom natychmiastowe zanurzenie się w profesjonalnych misjach, takich jak ankiety, rzeczywiste ćwiczenia negocjacyjne, debaty na żywo z interesariuszami firmy itp. PBP przyznaje punkty, które oceniają profesjonalne zachowanie każdego studenta i jego zdolność do wykorzystania całej wiedzy menedżerskiej oprócz wymagających relacje międzyludzkie. Działając z troską społeczną, ale w sposób, który spełni najwyższe oczekiwania firmy, jest celem ESC Amiens School of Management !

Obserwacja praktyk i badań stosowanych

Szkoła promuje uczenie się, obserwując innowacyjne i wydajne praktyki biznesowe poprzez rozwój badań stosowanych. Ciekawość, dyscyplina, umiejętności analityczne, otwartość to cechy dobrego badacza i menedżera jutra. Badania są zorganizowane w taki sposób, aby zaangażować studentów w globalny proces obserwacji dobrych praktyk i dzielenia się wynikami z firmami.

Lokalizacje

Amiens

Address
18, place Saint Michel, CS53802
80038 Amiens, Hauts-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium