ESAIP Graduate School of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Esaip jest absolwentem szkoły inżynierskiej oferującym ogólny, szeroko zakrojony trzyletni kurs, rozpoczynający się na poziomie Bac 2 lub pięcioletni, zaczynając od poziomu Bac. Esaip oferuje dwa dyplomy w Angers i Aix-en-Provence:

  • Informatyka i sieci
  • Zarządzanie ryzykiem w zakresie bezpieczeństwa, środowiska i przemysłu.

Absolwent szkoły inżynierskiej jest autoryzowany przez "Commission des Titres d'Ingénieurs", wytwórnię EUR-ACE, członka "Conférence des Grandes Ecoles".

Od ponad 25 lat e saip, Graduate School of Engineering w Angers, przeszkoliło ponad 2000 młodych ludzi z dziedziny informatyki

Esaip spełnia wszystkie wymagania jakościowe wymagane przez najwyższe władze francuskie: uznanie przez państwo, upoważnienie Komisji des Titres d'Ingénieurs i członka Conférence des Grandes Ecoles.

Stosunki międzynarodowe stanowią sedno rozwoju e saip. Zobowiązanie to jest uznawane na etykiecie EUR-ACE.

Grupa e saip to ogólnokrajowa sieć z 2 kampaniami "inżynieryjnymi" i kampusem "licencjackim". Jest to także sieć ponad 80 uniwersytetów partnerskich na całym świecie.

esaip 4

Studia w Angers we Francji

Nauka we Francji daje możliwość poznania wyjątkowej sztuki życia, jedzenia

18. największe francuskie miasto studenckie z 270 000 mieszkańców, to miasto uniwersyteckie: 33 000 studentów, ponad 4000 cudzoziemców (szkoła medyczna, wiele uniwersyteckich kampusów, 6 Graduate Schools of Engineering and Management "Grandes Écoles").

Szkoła LaSalle

Esaip jest szkołą La Salle i jako taka stara się oferować swoje programy uczniom z różnych środowisk, przy jednoczesnym poszanowaniu każdej osoby. Wspólne i projektowe uczenie się leży u podstaw naszego projektu.

Podczas nauki w e saip każdy uczeń jest trenerem do kariery zawodowej i może zdecydować się na budowę indywidualnej Pathway z podwójnymi dyplomami - zarządzanie lub specjalizacja. Rozwój osobisty jest również ważny dzięki klubom studenckim lub specjalnym zainteresowaniom - sztuce, muzyce, sporcie, humanitarnym itp.

esaip 3

Gniew w skrócie i w liczbach

Na obrzeżach Angers, miasta w sercu Doliny Loary

  • 155 000 mieszkańców (283 000 z aglomeracją) - 18. co do wielkości francuskie miasto
  • 48% mieszkańców jest w wieku poniżej 30 lat
  • 33 000 uczniów, z czego 2000 z zagranicy
  • 90 minut od Paryża
  • 90 minut od wybrzeża Atlantyku i lotniska w Nantes

Lokalizacje

Gniew

ESAIP

Address
GROUPE ESAIP
18, rue du 8 mai 1945
St Barthélemy d'Anjou

49124 Gniew, Kraj Loary, Francja