EPITECH

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Drodzy studenci!

Chętnie zapraszamy do Graduate School of Innovation cyfrowej EPITECH i mamy nadzieję, że docenią nasze unikalne doświadczenie uczenia się! szkoła Epitech zdobył reputację jako wiodącej instytucji edukacyjnych, studentom włączyć informatyki pasja w zawodzie i otwarcie drzwi dla nich bardzo obiecujących możliwości zatrudnienia porównywalnych do tych, które cieszą się absolwenci elitarnych francuskich uniwersytetach, znany również jako „Grandes Ecoles” lub „Grandes Ecoles” (poziom zatrudnienia po zakończenie: 96%). Nowoczesny biznes wymaga treningu funkcjonalnego w oparciu o innowacyjny model Epitech, zbudowany na trzech cech, które są coraz częściej wymagane przez pracownika: zdolność adaptacji, samorozwoju i umiejętność zarządzania projektami.

Amatorski kiedy nauka STAJE specjalisty

Epitech przygotowuje uczniów do ciągle zmieniającej się profesjonalnym środowisku z powodu unikalnych metod nauczania:

Współczesny model oparty na doświadczeniu, koncentruje się na praktyce i rozwoju projektu, w celu uzupełnienia teorii praktyce. Aktywny model konwersji pasywnej studenta w proaktywnym osoby żyjącej w atmosferze entuzjazmu, który obejmuje innowacje i inicjatywy. Unikalny wzór, który zapewnia nowe, istotne elementy sukcesu: praca zespołowa, adaptacji, orientację szeroki, innowacyjność, kreatywność, a co najważniejsze, możliwość umieścić wszystkie siły w pracy.

Epitech - to nie jest tylko program, utrzymując się z duchem czasu i potrzeb sektora technologii informacyjnych i komunikacyjnych, ale również edukacji, która wzbogaca studentów, tworząc swój charakter, otwierając je na zmianę i dla innych ludzi. Pozwala to na natychmiastowe i trwałego sukcesu.

Emanuel Carli, dyrektor Epitech

Kluczowe fakty i liczby

Największy francuski uniwersytet specjalizujący się w technologii informatycznej Jednym z najważniejszych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w branży IT w Europie Wchodzących w skład Grupy Edukacji Ionis, która obejmuje 20 szkół i organizacji, 18 tysięcy uczniów i 60 tysięcy absolwentów Po pomyślnym ukończeniu szkolenia wydawane dyplom państwowy 12 kampusów w Francja 3000 aktywnych firm partnerskich 96% ma stały kontrakt Alumni 100% absolwentów znajduje zatrudnienie po ukończeniu studiów Wysoki poziom pensja we Francji Absolwenci pracy Epitech na kluczowych stanowiskach kierowniczych w największych firm europejskich i międzynarodowych Większość sieci absolwenci reprezentowana w 30 krajach Unikalna sieć ośrodków innowacji, umieszczone w każdym z 12 kampusów Epitech: idealne miejsce dla dialogu i wymiany doświadczeń związanych z laboratorium produkcyjnego biznesu, doświadczony zespół instruktorów

Metodologia: Szkolenie oparte jest na projekcie

Nasza wizja

Nowoczesne firmy szukają ludzi, aby rozwiązać swoje problemy. Nie wystarczy tylko mieć wiedzę, trzeba być w stanie stosować je w praktyce.

Nasza misja / cel

Tworzenie sprzyjających warunków nauki dla studentów, które pomogą rozwijać umiejętności wymaganych przez przedsiębiorstwa

Jak to działa

metoda Epitech Oczywiście projekt

„Metody dydaktyczne Sukces Epitech oparte są głównie na innowacyjnym podejściu opartym na projekcie. Nasi studenci zdobywają wiedzę i rozwijać wiedzę techniczną poprzez rozwój i realizację projektów inspirowanych przez analizę konkretnych sytuacjach biznesowych. Nasza metoda różni się od tradycyjnych metod nauczania i pozwala rozwijać kreatywność, pewność siebie uczniów i krytycznego myślenia. "

Aksel Tsigler, dyrektor rozwoju treści

metoda Epitech

Nasza wizja

Nieelastyczny szkolenie źle do ciągłych zmian zachodzących w branży komputerowej, i całej jego karierze, studenci muszą stale dostosowywać do opanowania najnowszej technologii, zdobywania nowej wiedzy, aby móc komunikować się z nie-specjalistów i być innowatorzy, oferując innowacyjne propozycje.

Nasza misja

Ze względu na swoją unikalną modelu edukacyjnego, EPITECH pomóc każdy z jego uczniów nie tylko do zapoznania się z technologią, ale również nabyć cechy niezbędne do długiej i pomyślnej kariery w tym sektorze.

Nasze metody nauczania

Epitech uczy nie tylko technologii informatycznych, ale także upośledza umiejętności zachowań, które pozwalają każdemu studentowi rozwijać, uczyć się samodzielnie, aby zrozumieć praktyk biznesowych i umieć pracować w zespole i aby przekonać osoby odpowiedzialne za proces decyzyjny. Aby to osiągnąć, metody nauczania opierają się na dwóch podstawowych zasadach:

metoda aktywnych

Istnieje obszerna szkolenie. Studenci oddziaływać bezpośrednio z wiedzy i kształcenie odbywa się tylko poprzez bezpośrednie działanie studenta. Jeśli nie dążyć do zdobywania wiedzy, nie próbować, nie nauczą. Dlatego jako nauczyciel klasycznego pośrednika między wiedzą a studentem jest wyłączony z procesu uczenia się. Zamiast tego nauczyciele stają się satelity i katalizatory dla studentów do opanowania wiedzy.

sposób obiektywny

W taki sam sposób jak w bezpośredniej opozycji do tradycyjnego procesu szkolenia edukacja obejmuje metody indukcyjne. Studenci mają do czynienia z rzeczywistych sytuacjach, aby rozwiązać to, że nadal nie ma odpowiedniego szkolenia technicznego. Potem trzeba przeanalizować sytuację, wyszukiwać i nabywać wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwiązania problemu, w zależności od sposobu firmy działają na stałe lub w jaki sposób reagować na nowe technologie pojawiające się na rynku. Konstruktywna wymiana wiedzy i doświadczeń w trakcie tych różnych sytuacjach edukacyjnych tworzonych w Epitech studenci wymieniają pomysły, dyskutować i wyzwanie inne opinie. Ta wymiana pomysłów, które odbywa się nie tylko w grupach roboczych, ale także ze wszystkimi innymi studentami, ujawnia linię działania, pytania, a nawet nowe problemy. Każdy uczeń powinien szukać, sprawdzać i testować różne elementy, w celu potwierdzenia lub zaprzeczenia prawdy, ustaloną w wyniku komunikacji ze swymi braćmi.

ŻYCIE STUDENCKIE

francuski

Podczas szkolenia dla studentów prowadzona jest w języku angielskim, Epitech oferuje studentom wprowadzenie do języka francuskiego. Jeden tydzień intensywnego szkolenia prowadzone są w ciągu pierwszych tygodni po rozpoczęciu szkoły. Przez cały rok szkolny, oferuje zajęcia dla francuskich poziomów podstawowych i średnich. Trening ten język pomaga studentom nauczyć się podstaw języka francuskiego, aby być w stanie komunikować się w różnych sytuacjach życia codziennego.

stowarzyszenia studenckie

Epitech posiada 23 stowarzyszeń studenckich, oferując szeroki zakres działań, które zapewniają studentom doskonałe możliwości komunikowania się i tworzenia sieci kontaktów. Te kultury, organizacje humanitarne i sportowe są zarządzane jako rzeczywistą firmą i oferują studentom cenne doświadczenie.

Imprezy dla studentów zagranicznych

Aby zapewnić integrację zagranicznych studentów Stosunków Międzynarodowych Urzędu zaoferuje im szereg wydarzeń specjalnych, takich jak przyjęcie powitalne, wycieczek, spotkań i wydarzeń kulturalnych. lekcje języka francuskiego będzie również zawarte w programie nauczania. Zapewni ona studentom możliwość rozpoczęcia lub kontynuowania nauki języka francuskiego.

imprezy sportowe

Epitech oferuje studentom dostęp do sieci klubów sportowych «» Forest Hill, który składa się z 11 oddziałów w Paryżu i jego okolicach. Fitness jest otwarty od 7 rano do 11 po południu, oferuje szereg ćwiczeń i szkoleń, a także nowoczesną siłownię wyposażoną ponad 360 symulatory. Będziesz mieć również dostęp do unikalnej parku wodnego w Europie «» Aquaboulevard.

WYMAGANIA

Wstęp na Epitech

licencjat w dziedzinie nauk podstawowych technologii informacyjnych w 1. roku studiów

  • Wnioski od studentów z silnymi umiejętności programowania i różnych poziomach wykształcenia będą również uważane komisji wybór Epitech szkoły. 2 rok studiów jest otwarty tylko dla studentów, którzy ukończyli kurs 12-miesięczny okres 1 roku studiów Znajomość języka angielskiego

plik aplikacji

Formularz zgłoszeniowy streszczenie w języku angielskim Zestawienie celów w nauczaniu języka angielskiego

Nasze usługi związane z kariery

Nasza misja

Do rozwijania stosunków między szkołą a przedsiębiorstwa Epitech IT na rzecz studentów.

Jak to działa

Staż staż w firmach pozwalają uczniom rozwijać cechy potrzebne, by stać się czołowi eksperci w dziedzinie informatyki: dokładność, punktualność, wydajność, autonomia, zdolność do adaptacji, wytrwałość, metodyczne, kreatywność, ciekawość, dynamika, przywódcze. Studenci będą stosować te cechy w przejściu praktykę 6 miesięcy w przedsiębiorstwie w trakcie studiów.

konferencja Epitech

Koncepcja: aby umożliwić firmom dzielić się swoją wizję rynku ze studentami, aby pokazać swoją wiedzę i nowe technologie. Jest to miejsce spotkań między studentów i przedsiębiorców. Konferencja pozwala studentom do rozważenia różnych zadań, takich jak tworzenie firmy, zarządzanie, nowe technologie, itp

Nasza sieć wysoko wykwalifikowanych absolwentów

Nasza wizja

Tworzenie i rozwój profesjonalnej sieci potrzebnej do kariery każdego ucznia, tak że można zidentyfikować potencjalne możliwości i skorzystać z nich.

Nasza misja

Aby odpowiedzieć na pytania uczniów, stwarzają możliwości, w szczególności, aby pomóc absolwentom i studentom pozostać w kontakcie.

Jak to działa

Nasza sieć absolwentów ma około 2100 ludzi. W rzeczywistości, utworzenie nowego przedsiębiorstwa lub odbiera pracę w dużej firmie może być fakt Epitech szkoła jest kluczem do identyfikacji sieci absolwentów wysoko wykwalifikowanych specjalistów, wyjątkowe i nietypowe kariery wymagane umiejętności. Absolwenci podać niezbędne informacje, aby pomóc studentom w realizacji ich projektów, a także w celu uniknięcia błędów i „gotchas”. Alumni Network - jest wspaniałym narzędziem dla rozwoju uczniów Epitech karierze.

Nasze sukcesy

Aleksandr Malsh (edycja 2009) i Zheremi Nikolya (wydanie 2009) zaczął «Melty» projekt w 2008 roku. Założyli internetowy dziennik wydarzeń, rozrywki i mody dla osób w wieku od 18 do 30 lat. Miejsca Melty sieci generują ponad 15 milionów wizyt miesięcznie. Melty Sieć obejmuje obecnie Włoszech i Hiszpanii. Aleksandr Malsh, CEO MeltyNetwork, został wybrany wiceprzewodniczącym Rady Narodowej na technologii cyfrowej, która została założona w 2011 roku. Firma została założona w 2008 roku. Obrót: 2,3 mln EUR w roku 2012 (1,2 mln w 2011 roku) Przyciągnęły kapitał: 3,6 mln EUR Odbiorcy: 15 milionów czytelników w każdym miesiącu (9 mln we wrześniu 2012)

Lokalizacje

Paryż

EPITECH Paris

Address
24, rue Pasteur
94270 Paryż, Île-de-France, Francja

bordeaux

EPITECH Bordeaux

Address
EPITECH
85 Rue du Jardin public

33000 bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francja

Lille

Epitech Lille

Address
EPITECH
5-9 Rue du Palais Rihour

59000 Lille, Hauts-de-France, Francja

Lyon

Epitech Lyon

Address
EPITECH
156 Rue Paul Bert

69003 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja

Marsylia

EPITECH Marseille

Address
EPITECH
21 Rue Mirès

13002 Marsylia, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja

Montpellier

EPITECH Montpellier

Address
3 Place Paul Bec, 34000 Montpellier, France
34000 Montpellier, Occitanie, Francja

Nancy

Epitech Nancy

Address
EPITECH
80 Rue Saint-Georges

54000 Nancy, Grand Est, Francja
Telefon
+33 1 44 08 00 36

Nantes

Epitech Nantes

Address
EPITECH
5 Rue d'Alger

44000 Nantes, Kraj Loary, Francja
Telefon
+33 1 44 08 00 11

Miły

Epitech Nice

Address
EPITECH
13 Rue Saint-François de Paule

06300 Miły, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja
Telefon
+33 1 44 08 00 26

Rennes

Epitech Rennes

Address
EPITECH
19-22 Boulevard Saint-Conwoïon

35000 Rennes, Bretania, Francja
Telefon
+33 1 80 51 71 10

Strasburg

Epitech Strasbourg

Address
EPITECH
4 Rue du Dôme

67000 Strasburg, Grand Est, Francja
Telefon
+33 1 44 08 00 12

Toulouse-le-Château

Epitech Toulouse

Address
EPITECH
40 Boulevard de la Marquette

31000 Toulouse-le-Château, Bourgogne-Franche-Comté, Francja
Telefon
+33 1 44 08 00 15

Programy

Ta szkoła oferuje również: