Przeczytaj oficjalny opis

o EPITA

Założona w 1984 roku, EPITA jest znanym dwujęzyczna Graduate School of Computer Engineering znajduje się w Paryżu. Jest członkiem Ionis Education Group, wiodącej prywatnej grupy szkolnictwa wyższego, z jakimiś 20 szkół i placówek oświatowych. Dzięki wyjątkowemu podejściu pedagogicznym, EPITA szkoli swoich studentów do wybitnych inżynierów, którzy pochwalić się solidną bazę wiedzy naukowej i najbardziej zaawansowanych umiejętności w sektorze cyfrowym. Inżynier informatyk wyszkolonych w EPITA posiada kompletny profil zawodowy: jak technologia komputerowa jest wszechobecna we wszystkich obszarach firmy, inżynier cyfrowe mogą pracować w zakresie zasobów ludzkich, marketingu, komunikacji, a nawet finansów. EPITA znajduje się wśród pięciu najlepszych szkół inżynierskich komputerowy we Francji i rozwinęła współpracę z szerokiej gamy firm.

W skrócie

Urodził się w 1984 roku, EPITA (od francuskiego Ecole pour l'Informatique et les Techniki Avancées: Szkoła Informatyki i zaawansowanych technik) stale zyskuje reputację doskonałości wśród międzynarodowych firm, które często rekrutacji naszych studentów do końca studiów . Na EPITA, technologie informatyczne i informacyjne są uważane podstawowych przedmiotów i są zawsze w kontekście przyszłej roli kierowniczej i uczniów w ramach perspektywy ich pozycji odpowiedzialności. Badania naukowe uzupełniają to szkolenie do poszerzenia i uzupełnienia kultury naukowej istotną dla przyszłego inżyniera.

Dążenie do doskonałości

Umożliwienie studentów do pracy w optymalnych warunkach jest pierwszą troską EPITA za. Wykładowców, pracowników administracyjnych, zasoby techniczne i ośrodki badawcze są skierowane do sukcesu uczniów EPITA, którzy mają stać się najlepszym uznanych specjalistów w swojej dziedzinie.

EPITA zapewnia możliwości być ściśle związane z nowatorskich badań o zróżnicowanym intelektualnie wydziału zdolnej nie tylko indywidualnej doskonałości akademickiej, ale które mogą również tworzyć i stosować wiedzę w ramach interdyscyplinarnego zespołu badawczego.

Duch innowacji Jako jeden z czołowych francuskich szkół naukowych i inżynieryjnych, EPITA zobowiązuje się do zapewnienia, że ​​wszyscy uczniowie mają znaczące możliwości rozwoju osobistego i zawodowego osiągnięcia w przyszłości.

Urodził się z rozwojem nowych technologii, EPITA nadąża z ich ewolucji. Kursy, choć bardzo techniczne na początku, otworzyły wiele nawet jak na złożoność techniczną wzrosła. EPITA wziął odwrotny podejście przyjętej przez większość szkół technicznych: a ostatni wolno informatyka w spróbować dać mu miejsce, EPITA wniesiona w innych naukach dołączyć do technologii informacyjnych, a jednocześnie nie tracąc nic z jego głównych kompetencji, które stanowią jej siłę i tożsamość.

W stałym kontakcie ze światem biznesu, EPITA podziela jego wartości: pragmatyzm, odpowiedzialnego podejmowania ryzyka i innowacyjność. Podstawowe wartości badań są: działanie, odpowiedzialność i skuteczność. Łączenie EPITA daje doświadczenie edukacyjne, w których postęp jest "musi" i sukces "wymóg".

Progressive zanurzenie w świecie biznesu Zbudowany wokół rzeczywistych potrzeb świata biznesu, program EPITA jest zaprojektowane, aby spełnić jego oczekiwania. Z Komitetu poprawy i Komitetu Naukowego, gdzie kadry kierowniczej firm i menedżerów wysokiego szczebla zapewnienia ich wkładu w poprawę programy szkolne i tematykę badań (IBM, Microsoft, France Telecom, Cisco, Syntec ...) do klas nauczanych często sami przez uznanych specjalistów pracujących w branży, firma jest obecna na wszystkich poziomach szkoły.

Jest tak zaangażowany w treści nauczania i procesu, firmy logicznie oferują jedne z najwyższych zarobków po ukończeniu studiów i rok po roku, że w rankingu szkoły wśród najlepszych (ocenami opublikowanymi przez główny francuskiego biznesu i czasopisma: Entreprendre, 01 Informatique, 01 DSI, RESEAUX et Telekomunikacja ...). Na koniec każdego roku, firmy oddać ponad milion euro zamawiającym specjalnych projektów stosowanej laboratorium szkoły i milion euro w programie Junior Enterprise.

Klucz do wszystkich Kariera Informatyki Raz po raz, firmy twierdzą, że to, co najbardziej cenią o EPITA jest duch szkoły, zawsze naznaczone jego bliskość do rzeczywistości: liczne projekty, staże wysokim poziomie, i aktywnego zaangażowania w świecie biznesu. Absolwenci EPITA stosować swoje specjalności zawodowych w dziedzinach tak różnych jak projektowanie rozwiązań sprzętowych i oprogramowania, doradztwa, badań i rozwoju, zarządzania sieciami. Krótko mówiąc, ich umiejętności świecić we wszystkich aspektach inżynierii komputerowej. Stają się one między innymi pracy spełniających: inżynierów badawczych, projektów lub badań menedżerów, dyrektorów technicznych, konsultantów, menedżerów, kierowników operacyjnych lub architektów sieciowych.

Na EPITA, staramy się najlepsi studenci, dedykowane do sprostania wyzwaniom, które oferujemy, studentów, którzy mają zamiłowanie do konkretnej realizacji, ducha inicjatywy i bardzo różnorodne ośrodki zainteresowania. Trzydzieści pięć klubów studenckich może o tym zaświadczyć. Niektóre istnieją od lat, podczas gdy inne mogą trwać tylko jeden semestr. Jest to kwestia uczuć i elastyczności. EPITA jest również to, co o tym sądzić.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

EPITA Graduate School of Computer Science

Program zapewnia dobre podstawy uczenia maszynowego i programowania wraz z praktycznym doświadczeniem. ... [+]

Cele programu

Celem tej specjalizacji jest połączenie nauk komputerowych i statystycznych w celu opracowania najlepszych narzędzi do efektywnego przetwarzania danych (Big DATA), aby nauczyć się opracowywać metody , algorytmy i oprogramowanie, które mogą wydobywać z nich wartość. Zapewnia także połączenie klas technicznych w zakresie eksploracji danych i systemów rozproszonych połączonych z podstawowymi działami biznesowymi, aby przygotować profile cenione przez profesjonalny rynek.

Program DSA to szansa dla inżynierów i specjalistów IT na różnicowanie się i poszerzanie wiedzy w dziedzinie, która będzie najważniejsza dla przyszłości biznesu.

Nasz program studiów magisterskich z zakresu informatyki jest otwarty dla kandydatów posiadających 4-letni tytuł licencjata (lub odpowiednik) z informatyki, inżynierii komputerowej, elektrotechniki lub dziedzin pokrewnych. Studenci z silnym doświadczeniem w dziedzinie inżynierii i stopnia w biznesie są również zachęcani do ubiegania się o program zarządzania systemami informatycznymi. Kandydaci muszą również posiadać silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów. Kandydaci powinni mieć następujące dokumenty przetłumaczone na język angielski lub francuski w formacie cyfrowym do zastosowania.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EPITA Graduate School of Computer Science

Program ten ma na celu zapewnienie solidne doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu inżynierii systemowej i architektury sieci firm. ... [+]

Cele programu

Program ten ma na celu zapewnienie solidne wykształcenie w projektowanie i zarządzanie inżynierii systemowej i architektury sieci przedsiębiorstwa. Ta specjalizacja koncentruje się także na temat bezpieczeństwa sieci i kryptografii, włączając elementy z obu dyscyplin w programie nauczania. studenci w Bezpieczeństwo komputera skorzysta z zdyscyplinowane podejście do zrozumienia zarządzania, kwestie techniczne i prawne związane z bezpieczeństwem informacji z przykładowym krok po kroku, w wyniku optymalnego bezpieczeństwa w granicach tolerancji ryzyka.

Świadectwo Apoorv Chitray - Indie - Computer Security, Class of 2017

Profesorowie byli wzorowy i pomocny, a fuzja pomiędzy kursami biznesowymi i technologicznymi zapewniły solidne podstawy do mojej perspektywy przemysłowej, z naciskiem na badania, które prowadzi mnie aby uzyskać tempo w świecie korporacji. Kursy takie jak bezpieczeństwo sieci, testów penetracyjnych i PKI przygotowanych technicznie mnie na bok i kursy, takie jak zarządzanie projektami, Pisanie Biznesu i Zarządzania Krzyża Border mnie poznać środowisku korporacyjnym.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EPITA Graduate School of Computer Science

Program kładzie nacisk na rozwój jakości oprogramowania i transferu tej wiedzy do przemysłu. ... [+]

Cele programu

Program kładzie nacisk na rozwój jakości oprogramowania i przekazywanie tej wiedzy do przemysłu.

Tematy obejmują wymagania i projekt systemu, strategie testowania i rozwoju oprogramowania, zapewniając studentom umiejętności potrzebnych do realizacji dużych projektów inżynierii oprogramowania.

Świadectwo

Masoom Tulsiani - Indie - Inżynieria oprogramowania

Pierwsze zainteresowanie EPITA - MSC w programie Software Engineering przyciągnęło mnie początkowo do studiów w Paryżu i studiowania specjalistycznych modułów Mobile Application Development. Kultura przedsiębiorczości w EPITA i kwitnące początki Internetu w Paryżu daje wiele możliwości inżynierom, którzy pracują dla firm technologicznych. Dostałem duże możliwości i wiele możliwości uczenia się oraz szkolenia dotyczące produktów finansowych.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EPITA Graduate School of Computer Science

Program EPITA Master of Science in Artificial Intelligence Systems jest rozłożony na okres 18 miesięcy i podzielony na 4 semestry. Jest akredytowany przez CGE (Conférence ... [+]

Przegląd

Program EPITA Master of Science in Artificial Intelligence Systems jest rozłożony na okres 18 miesięcy i podzielony na 4 semestry. Jest akredytowany przez CGE (Conférence des Grandes Ecoles) i jest oferowany w 100% w języku angielskim w Paryżu. Ten magister składa się z trzech semestrów na uniwersytecie i jednego semestru stażu. Aby uzyskać stopień naukowy, studenci muszą uzyskać 120 ECTS (European Credits Transfer Systems) przez okres 18 miesięcy.

Program rozpoczyna się w semestrach jesiennym i wiosennym, odpowiednio we wrześniu i marcu.

Master of Science in Artificial Intelligence Systems Design

Program

Celem Master of Science w dziedzinie sztucznej inteligencji systemów jest zapewnienie wyższego szczebla kierownictwu o wysokiej zdolności do zatrudnienia w dziedzinach AI i Data Science. Program zwiększy ich szerokie umiejętności zawodowe, w tym naukowe i technologiczne, a także osobiste i komercyjne. Nacisk kładzie się na to, aby absolwenci mieli:... [-]

Francja Paryż
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

EPITA Graduate School of Computer Science

Ten program ma na celu dostarczenie wiedzy na temat podstaw IT planowania strategicznego, wdrażania i zarządzania IT organizacyjne. Absolwenci będą stać się wysoce wykwal ... [+]

Cele programu

Ten program ma na celu dostarczenie wiedzy na temat podstaw IT planowania strategicznego, wdrażania i zarządzania IT organizacyjne.

Absolwenci będą stać się wysoce wykwalifikowanych specjalistów z wieloaspektowego zrozumienia w jaki sposób technologia może poprawić wydajność w organizacji i umożliwić jej członkom dzielić się i dostępu do informacji, plan i współpracować, mając przewagę analityczne w zakresie strategicznego planowania przyszłego wzrostu.

Świadectwo Ievgen Zaychenko - Ukraina - Zarządzanie Systemami Informatycznymi

Mówiąc o programie Epita i jego programie, wyraźnie miejsce z najciekawszych egzaminów jakie miałem, było tutaj. Czy kiedykolwiek grałeś w LEGO? A co z egzaminem, grając w LEGO? Pracą na projekty w grupie jest sedno tego badania. Opierają się na tym wiele egzaminów. Business Intelligence, zarządzanie relacjami z klientami, zarządzanie wiedzą, zarządzanie zmianą, zakup IT - uczysz się tych i innych przedmiotów w taki sposób, aby można było wykorzystać swoją wiedzę w życiu codziennym!... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EPITA Graduate School of Computer Science

GITM głównym przygotowuje studentów do kompleksowych kierowników projektów w dziedzinie IT. Jest to połączenie procesów biznesowych i nowych technologii, ze szczególnym n ... [+]

Test Magister inżynier jest całkowicie w języku angielskim, gdzie studenci mają szansę na uzyskanie „Diplome Ingenieur”. ME jest akredytowany przez CTI z języka francuskiego na poziomie B2 wyjścia równoważnej. GITM specjalizacja przygotowuje studentów kompleksowe kierownicy projektów w dziedzinie IT. Jest to kombinacja procesów biznesowych i nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania zmianami i innowacjami, biorąc pod uwagę podejście międzykulturowe. Absolwenci są w stanie kariery w dziedzinie przywództwa i e-biznes i stać analityk danych, konsultant, strateg, projekt menedżer, właściciel produktu, inżynier zarządzania ryzykiem, Etc.

... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EPITA Graduate School of Computer Science

Specjalizacja SDM kształci studentów do przyszłych liderów cyfrowe, które są zdolne do innowacji, zaproponować nowe treści, nowe zastosowania i nowe usługi oparte na tech ... [+]

Cele programu

Test SDM specjalizacja szkoli studentów stać przyszłych liderów cyfrowe, Którzy są w stanie wprowadzać innowacje, sugerować nowe treści, nowe zastosowania i nowe usługi oparte na technologiach open source lub tych dużych wydawców (Microsoft, Adobe, itd.). W kontekście globalnym, gdzie technologie cyfrowe są coraz bardziej strategiczny, SDM przygotowuje Deweloperzy pełnym stosu: zyskują znajomość systemu infrastruktury bazy danych API i programowanie back-end, Jak również Czołowy i Techniki zarządzania projektami. Na studentów końcowych zdobyć wiedzę w back-end, czołowy, baz danych i aplikacji mobilnych oraz rozwój gier wideo. Oni pokazują diligence technologiczna, silne umiejętności słuchania i są w stanie zarządzać czynnik ludzki związany z nowych zastosowań.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
EPITA Graduate School of Computer Science

Program ten ma na celu zapewnienie solidne doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu inżynierii systemowej i architektury sieci firm. ... [+]

Cele programu

Program ten ma na celu zapewnienie solidne wykształcenie w projektowanie i zarządzanie inżynierii systemowej i architektury sieci przedsiębiorstwa. SNS specjalizacja uczy studentów o Systemów (Od konstrukcji podaniem) Sieci (Istniejących i nowych generacji), bezpieczeństwo (Funkcjonalne i techniczne) i organizacja (Zarządzanie, systemy zarządzania ...). Opierając się na swojej wiedzy biznes i Podstawowe mechanizmy kontroliInżynierowie SNS są przygotowane do pracy jako szef oficerów bezpieczeństwa informacji (CISO) i wiedzieć, jak do podjęcia skutecznych środków bezpieczeństwa cybernetycznego, Dzięki ich zdolności do zrozumienie ryzyka i zarządzania w biznesie, a także zidentyfikować obszary związane z poprawą infrastruktury i nowych technologii związanych z nimi usług, uczniowie są dobrze przygotowani do wykrywania i analizowania cyberataków.... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Testimonial: Imane Aniss

EPITA
Address
14-16 rue Voltaire Kremlin Bicêtre Cedex
94276 Paryż, Île-de-France, Francja
Witryna