Przeczytaj oficjalny opis

Test Krajowa Szkoła Inżynierów Metz (Enim) został ustawiony, od września 2010 roku, w budynku Technopôle de Metz. W pobliżu jeziora Symphony, uczniowie i kadra nauczycielska z korzyści wyjątkowym środowisku pracy, łączące walory estetyczne i przykładowe funkcjonalności.

Otwarty w 1961 roku, wraz z jej "siostry" w Tarbes, Saint-Etienne i Brześciu, enim jest owocem dwóch testamentów wspólnych: że państwo, które chce zorganizować wyższe wykształcenie techniczne oraz przemysłu, w kontekście silna rozwój gospodarczy, obawia się niedobór inżynierów. Od czasu ich powstania, enim staje się wyznacznikiem edukacji poprzez oryginalność ich metody rekrutacji i ich treści kształcenia, w zgodzie z realiami zawodu inżyniera. Nigdy w historii uchyla enim od tej reguły. Uniwersytet ciągle dostosowuje się do zmieniających się jej nauczania technologii i zobowiązała się do innowacyjnego procesu, który pozwoli jej szkolenia inżynierów "à la carte".

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Ecole Nationale d'Ingénieurs de Metz - ENIM

Badania, rozwój i innowacje produktów, maszyny i systemy produkcyjne są niezbędne do spełnienia doskonałości i konkurencyjności. Często obejmuje modelowanie nauk mechanic ... [+]

Głównym kurs "Projektowanie, Industrializacja, Innowacje"

1 enim INSTYTUCJI (Ecole Nationale d'INGENIEURS de Metz) 2 MISTRZ KONTEKŚCIE

Badania, rozwój i innowacje produktów, maszyny i systemy produkcyjne są niezbędne do spełnienia doskonałości i konkurencyjności. Często obejmuje modelowanie nauk mechanicznych, inżynierii materiałowej, nauki i systemów zarządzania systemami i wiedzy na temat dynamiki układów. W obliczu tych wyzwań wymaga danych, informacji i wiedzy w celu zbadania i opanowania złożoności nowoczesnych systemów przemysłowych.

Szkolenie organizowane jest na dwa semestry:

) Pierwszy semestr (od października do lutego) jest poświęcony teoretycznych podstawach naukowych oraz narzędzi, b) w drugim semestrze (marca do lipca) poświęcony jest projekt badawczy w laboratorium lub w spółce z pisania pracy magisterskiej.... [-]

Francja Metz
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

L'Ecole Nationale d'Ingénieurs de Metz vue du ciel

HAPPY We Are From ENIM