Przeczytaj oficjalny opis

O AMIR

Program AMIR Master koncentruje się na łańcuchu wartości surowców, ze szczególnym uwzględnieniem recyklingu. Dwa główne cele to:

  • Kształcić studentów, aby stali się wysoko wykwalifikowanymi europejskimi specjalistami posiadającymi doświadczenie w zakresie różnych rodzajów materiałów. Ta wiedza fachowa umożliwi im opracowanie na dużą i ambitną skalę nowych metod recyklingu materiałów. Ponadto program AMIR obejmuje zajęcia z umiejętności, które można przekazywać, takie jak innowacje, etyka, własność intelektualna, ocena cyklu życia, zrównoważony rozwój i zaawansowane strategie badawcze.
  • Rozwijaj głęboką mentalność w zakresie przedsiębiorczości dzięki pomocy i wiedzy fachowej stowarzyszonych firm, inkubatorów i usług innowacyjnych, a także dużej grupy branż.

Silne strony

  • Absolwenci AMIR to międzynarodowi przedsiębiorcy i innowatorzy, którzy mogą pracować w dowolnym miejscu w Europie i poza nią.
  • Wysokie wykształcenie i środowisko badawcze.
  • Praktyczne spostrzeżenia z zaawansowanymi laboratoriami badawczymi.
  • Wysokiej jakości staże.
  • Obowiązkowa międzynarodowa i międzysektorowa mobilność.
  • Wspierane przez Europejski Instytut Innowacji110553_pexels-photo-1055712.jpeg
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

EIT RawMaterials Academy - AMIR

Główny program AMIR w zakresie zaawansowanych materiałów: Innowacyjny recykling łączy głęboką wiedzę techniczną na temat recyklingu materiałów z wysokimi poziomami szkole ... [+]

O AMIR

Program Master AMIR w Advanced Materials: Innovative Recycling koncentruje się na łańcuchu wartości surowców, ze szczególnym uwzględnieniem recyklingu. Program integruje głęboką wiedzę techniczną na temat recyklingu materiałów ze szkoleniami na wysokim poziomie w zakresie przedsiębiorczości i innowacji, dając uczniom umiejętności, których potrzebują, aby stać się zmiennikami gier w sektorze recyklingu. Jako program magisterski opatrzony znakiem EIT, AMIR jest projektowany i realizowany przez konsorcjum najlepszych uniwersytetów UE w dziedzinie surowców. Studenci AMIR studiują w dwóch różnych krajach europejskich w ramach szkolenia i otrzymują szereg korzyści, w tym szkoły letnie, wydarzenia sieciowe i wsparcie finansowe z EIT RawMaterials. Wszystkie nauczanie i ocenianie odbywa się w języku angielskim.... [-]

Francja Bordeaux Portugalia Lisbon Niemcy Darmstadt Belgia Liège Hiszpania Madrid Węgry Miskolc  + 8 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku