EISTI : Graduate School in Computer Science and Mathematics Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SZKOŁA każdą możliwość

Jako Szkoła Inżynierska oficjalnie uznane przez państwo i uczynił właściwy przez CTI (francuska instytucja akredytacja Inżynieria) powołaniem EISTI jest szkolenie przyszłych inżynierów w zakresie matematyki i computering.

Oprócz budowania kariery zawodowej ze sobą, inicjując obiecującą przyszłość czy to w dziedzinie finansów lub rozległej i zróżnicowanej branży nowych technologii, The EISTI prowadzi swoich uczniów do ponad 50 różnych zadań w bardzo różnorodnych sektorach działalności.

W coraz mutacji świata, gdzie technologie są zastąpione w wielkiej prędkości, EISTI wybrał na pobyt w samym sercu potrzeb przedsiębiorstw i rozwoju technologicznego oraz do szkolenia nauczania, aby pomóc swoim uczniom dotarcie do najbardziej atrakcyjnych i innowacyjnych miejsc pracy.

Praktyki, mobilność międzynarodowa, podwójne dyplomy: Otwarcie swój umysł na świat

Na EISTI okresy staży i doświadczenie zawodowe są integralną częścią treningu, a sieć, która przynosi do szkoły razem z firmami jest "szybki" i zawsze aktywny.

Wielokulturowe myślenie i międzynarodowa mobilność odgrywają kluczową pozycję w programach nauczania, które oferujemy. Ponad 40 partnerstw zostały powiązane z zakładów na całym świecie.

EISTI jest również szkoła podwójnych dyplomów z prestiżowych uniwersytetów i szkół zarządzania. Uzupełniające formacje i otwartość do szerokiego zakresu wiedzy są jednymi z podstawowych wartości szkole, a oni urzeczywistnić dzięki naszej współpracy. Dla studenta inżynierii, jest to kolejna okazja, aby dodać dodatkową wartość do ich CV.

Eistian doświadczenia: tylko na EISTI

Życie studenckie tutaj jest bogaty i pełen entuzjazmu tempie wydarzeniami społeczeństwa studenckich i przenikania różnych klas. Na dwóch kampusów należących do szkoły, w Cergy i Pau, każdy łączy siły, aby stworzyć wspólną atmosferę pracy i dobre samopoczucie.

doskonałości akademickiej w połączeniu z silnym poczuciem humanizmu zawsze przyniósł Eistian kulturę i ducha do życia. Szkoła wybrała 4 podstawowe wartości w statucie profesjonalizm, otwartość, solidarność i etyki. Oni sprawiają, że EISTI unikalną instytucją i świetne miejsce do studiowania budując obiecującą przyszłość dla siebie.

ŻYCIE STUDENCKIE

Studia na EISTI oznacza także godziwe życie w górnym szkole inżynierskiej, gdzie studenci dzielić wartości i działań. Będąc eistian to również sposób bycia i działania na co dzień, z poszanowaniem naszych Karcie czterech wartości: Profesjonalizm - jawności - Solidarity- etyki. Każdy może polegać na swoich szkolnych kolegów, nauczycieli i pracowników z obu naszych uczelniach. Ponieważ kapitał ludzki ma zasadnicze znaczenie dla nas, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Ciężka praca i siła woli zawsze pierwszeństwo.

Życie studenckie tutaj jest bogata i pełna animacji, dynamicznym rytmem różnorodnych działań, które trzydziestu towarzystw studenckich mają do zaoferowania. Musi być jeden dla Ciebie między nimi; a jeśli to nie jest przypadek ... Dlaczego nie stworzyć własną rękę?

Uroczyste i korzystne przenikanie różnych latach jest jednocześnie żywy i ciepły. Jest to miejsce, w którym obligacje mogą być sfałszowane, i trwają daleko poza latach EISTI. Podczas swoich lat w EISTI, chcemy, aby móc wyrazić swoje talenty, rozwijać nowe pasje, otworzyć się na innych, żerują na satysfakcjonujących doświadczeń, przejść niezapomniane chwile ... Jednym słowem: żerują na poziomie osobistym i zbiorowym.

Jest również częścią tego, co sprawia, że ​​ten sukces eistians samopoczucie.

W Cergy i Pau, środowisk pracy są zarówno przyjemne i funkcjonalne, i różne nowoczesne narzędzia przyczyniają się do optymalnego przepływu pracy w swoich badaniach: laptopy, online szkoły wirtualne, wideokonferencje i wiele innych. Kampusach EISTI odzwierciedlają nasze wartości: są przytulne, dynamiczny, przyjazny, a także dobrze zintegrowane w kampusach uniwersyteckich swojego miasta.

campusach

Nasi uczniowie są mile widziane kampusie własnego wyboru, albo w Cergy lub w Pau.

Cergy Campus (95)

Zbudowany w 1989 roku, kampus EISTI posiada trzy różne budynki (Cauchy, Condorcet i Turinga) dodając do łącznej powierzchni 8400 m². W pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt (w tym 3 wideokonferencji gotowe amfiteatry i projektory wideo w każdej klasie) i znajduje się w pobliżu miejsca zamieszkania studenta, jest osiągalny poprzez RER A. Korzystnie znajduje się wewnątrz piasty 2. największym studenckim w Ile de France, kampus znajduje się w bliskość parku prefektury, Cergy-Pontoise University, ESSEC i centrum handlowego Trois-Fontaines. Cergy jest energiczny miasto studentów z kilku znaczących aktywów: przyjemnym, zielonym środowiska życia, wiele zajęć sportowych i kulturalnych dostępnych (centrum sportów wodnych, teatru, kina i inne).

Studenci mogą dotrzeć do stolicy w ciągu 35 minut przez RER A (z «Cergy-Prefecture» stacji).

Pau Campus (64)

PAU kampusu korzyści ze wszystkich głównych atutów dużego miasta w regionie oraz z bliskości Hiszpanii, zboczu góry i nad morzem.

Oferuje on budynek sięgającą blisko 5000m² w samym sercu miasta, na szczycie kampusu uniwersyteckiego. Ten kampus oferuje przyjemne, nowoczesne i jasne warunki pracy, zarówno ekologiczny (HQE) i wyposażone w najnowszą technologię (amfiteatry z narzędziami Full HD do wideokonferencji, światłowód, kontroli dostępu i innych), a szczególnie przyjazne dla studentów. Oferuje on roślinność wypełnione atrium związane amfiteatrów, lekcyjnych, hala studentów i kawiarnię, wychowawców audio dla języków obcych i terenów rekreacyjnych.

Eistiens korzystać z jakości życia sportowego miasta o bogatej historii, pomiędzy oceanem a górami.

WARTOŚCI odnieść sukces

Nasza Karta składa się z czterech silnych wartościach pozwalających każda osoba na EISTI się rozwijać w czasie pobytu tutaj, i po. Karty i wszystko to oznacza pozostawia ślad na naszych uczniów, szczególnie pokazując podczas swojej drogi zawodowej i rozwoju. Nasi absolwenci często odniesienie do Karty, a ich sieci są wrażliwe na niego. Bycie Eistien jest sposobem bycia, działania i myślenia na co dzień. Z każdym nowym roku szkolnym, Karta została przedstawiona wszystkim w szkole, w celu filozofii szkoły, aby stać się w pełni zintegrowane w ich sposób myślenia, działania i bycia.

PROFESJONALIZM

 • Doceniając pracę grupową
 • Łącząc indywidualny talent i zbiorowy sukces
 • Zapewnienie zaufania przedsiębiorstw

OTWARTOŚĆ

 • Pozostała ciekawi życia innych
 • Przechodzenie do innych w celu wzbogacenia swojej wiedzy i dzielenie się własnym zakresie z nimi
 • Odważny dzielić
 • kwestionowania siebie
 • Jako dowód pokory;
 • Ignorując bezużytecznych założenia
 • Unikanie arogancja i samozadowolenie

SOLIDARNOŚĆ

 • Pokazuje solidarność naszych starszych jak i tych młodszych niż my
 • Dokonywanie pomaganie innym naturalny odruch
 • Słuchanie z szacunkiem dla innych
 • Utrzymanie solidarności między różnymi szkolnych lat

ETYKA

 • Szanując pracę swoich nauczycieli i kolegów
 • Przeprowadzenie oczekiwaną pracę
 • Nie rezygnując, w obliczu trudności z głową
 • Zaangażowanie na własnej praktyki: poważny, rygorystyczny, podejmowanie inicjatywy

Lokalizacje

Cergy

EISTI

Address
Avenue du Parc
95000 Cergy, Île-de-France, Francja

Pau

EISTI

Address
2 Boulevard Lucien Favre - CS 77563
64075 Pau, Nouvelle-Aquitaine, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium