EICAR

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EICAR, Międzynarodowa Szkoła Filmu i Telewizji w Paryżu, Została założona w 1972 roku. Szkoła opracowała na przestrzeni lat, aby stać się jednym z głównych europejskich szkół filmowych i telewizyjnych oferuje studentom z całego świata największego zakresu dostępnych dzisiaj na bieżąco ręce na kształcenia praktycznego w filmowej zarówno w języku angielskim lub francuskim.

Misja Naszą misją jest przygotowanie naszych uczniów do międzynarodowego rynku pracy

Jesteśmy zaangażowani w pomoc studenci nabywają umiejętności zawodowych artystycznych i technicznych niezbędnych w celu wejścia i budować karierę w branży audiowizualnej. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia ręce na szkolenia. Nasi studenci uczą się wykonawcami: ponad połowa program nauczania w każdym czasie zatem jest przypisany do zadań praktycznych pędów i filmowych. Pomagamy rozwijać poczucie naszych uczniów wysiłku zespołu, ich elastyczność i przywództwa. Duch współpracy zachęca w szkole pozwala uczniom przygotować się do przyszłego życia zawodowego i różne rodzaje folii i strzela telewizji będą musiały dostosować się w trakcie swojej kariery.

Ponad 300 filmów (spodenki, dokumentalne, reklamy telewizyjne, relacje z wydarzeń ...) są kręcone każdego roku.
Dział aktorstwo szkoły kształci aktorów do wyraźnego żądania praca przed kamerą, a więc studenci współpracują z działem reżyserski aktora kursów dla kierujących i dla kinematografii.

Umożliwiamy naszym studentom do pracy w zespołach wielokulturowych, rozszerzając swoją wizję i osiągnąć większą swobodę twórczą: ponad 60 narodowości są obecne w społeczności studentów i pracowników szkoły.

Kursy Oferujemy szeroki zakres kursów Nasze główne działy:

Kręcenie filmów: Majors w kierowaniu, Zdjęcia, Screenwriting, Produkcja i montaż Dźwięk: Majors w Film & Television, koncerty i występy Relacje z wydarzeń i zasięg DZIAŁANIA BTS: szkolenia techniczne francuski syllabus akredytowane przez Ministerstwo edukacji w produkcji, dźwięk, zdjęcia, montaż

Nasze oddziały oferują:

Post graduate kursy: MSZ w Filmie akredytowane przez Europejską Radę Akredytacyjną o szkolnictwie wyższym - Eabhes Studia licencjackie 3 letnie kursy akredytowane przez Eabhes i 2 letnich studiów prowadzących do egzaminu Francuski BTS w zarządzaniu produkcją, Zdjęcia, Dźwięk i Montaż Na rok Program studiów w scenopisarstwa i ręce na filmowej Kursy filmowcami Letnie

Lokalizacje

Paryż

Address
EICAR
Parc des Portes de Paris
50 Avenue du Président Wilson, bâtiment 136
BP 131, La Plaine Saint-Denis - FRANCE

93214 Paryż, Île-de-France, Francja