EDC Paris Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wybierz ducha przedsiębiorczości, wybierz EDC Paris Business School .

EDC Paris Business School znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół biznesu we Francji i na pierwszym miejscu pod względem przedsiębiorczości, z 3-krotnie wyższym wskaźnikiem tworzenia przedsiębiorstw niż w innych szkołach wyższych, podczas gdy 80% młodych absolwentów kontynuuje pracę w zakresie rozwoju biznesu, przedsiębiorczości lub innowacja.

130552_study1.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości EDC Paris Business School

Nasz zakład jest członkiem Conférence des Grandes Ecoles (CGE) i jest akredytowany przez EPAS przez EFMD. Ma 1450 studentów 40 różnych narodowości w kampusie o powierzchni 5000 metrów kwadratowych w dzielnicy biznesowej La Défense.

EDC Paris Business School od 70 lat stanowi punkt odniesienia w zakresie przedsiębiorczego przywództwa.

EDC Paris Business School oferuje program Grande Ecole (stopień magistra akredytowany przez państwo) oraz kursy specjalistyczne (akredytowane przez RNCP - krajowy katalog kwalifikacji zawodowych); Bachelor in Management i 6 Master of Science (MSc in) stopni z celem wzmocnienia wstępną wiedzę z zakresu marketingu, finansów, zarządzania, technologii cyfrowej i biznesu, licencjat w zakresie zarządzania i dwóch MBA w kształceniu i międzynarodowy pełny formaty czasu.

Dzięki naszej sieci firm partnerskich i zaangażowaniu naszych 18 500 absolwentów możemy każdego roku zaoferować ponad 3000 praktyk i miejsc pracy.

130553_study3.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości EDC Paris Business School

130551_study2.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości EDC Paris Business School

130554_study4.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości EDC Paris Business School

Lokalizacje

Paryż

Address
EDC
70, Galerie des damiers
Paris la défense 1

92415 Paryż, Île-de-France, Francja

Programy

MSc
Magisterskie