Centrale Nantes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1919 roku, Centrale Nantes (ECN) jest jednym z najlepszych instytucji edukacyjnych i badawczych wyższych we Francji w Science & Engineering. Jego celem jest rozwój na najwyższym poziomie naukowców i inżynierów w dziedzinach interdyscyplinarnych i szczegółowych od 2150 studentów rocznie w drodze inżynierii (5 lat), magisterskich i doktoratów. Rozwój międzynarodowy jest w centrum strategicznej polityki Centrale Nantes: 100% swoich studentów inżynierii idą za granicą i 30% populacji w kampusie jest międzynarodowa.

nowy

Potęgi sieci

Centrale Nantes należy do prestiżowej Groupe des Ecoles CENTRALES, szkolnictwa wyższego i instytucji badawczych z długą tradycją innowacji, projektowania, budowy i produkcji. Od momentu powstania, Groupe des Ecoles Centrales zastosował ten sam powołanie: Szkolenie inżynierów zdolnych sprostać największym wyzwaniom swojej epoki. Centrale Nantes ułatwia zarówno profesora i studentów międzynarodowych wymian w ramach programów magisterskich o wysokim poziomie jakości, z nadrukiem Erasmus Mundus doskonałości dostarczone przez Komisję Europejską. Rzeczywiście, instytucja jest obecnie zaangażowany w 4 projektach Erasmus Mundus A.1 (3 Master, 1 doktor), 15 projektów Erasmus Mundus A.2 (3 jako koordynator z Indii i Azji Południowej), dwa projekty A.3. Niektóre dotacje są dostępne w ramach tych projektów. Większość międzynarodowych studenci otrzymują atrakcyjne stypendia Centrale Nantes, firm, Komisji Europejskiej, francuskich ambasad lub region Pays de la Loire. Uznanie doskonałości naukowej Centrale Nantes ułatwia współpracę z regionalnych podmiotów gospodarczych, jak i globalnych firm i interakcji z podobnymi sieciami za granicą. Centrale Nantes mostów luki między edukacji, badań, rozwoju i korporacji świata.

Dostęp do platformy technologiczne najnowocześniejszych

Jako źródło innowacji i otwartości, Centrale Nantes zapewnia silne powiązania z przemysłem i cieszy się renomą doskonałości na całym świecie. Jednostki badawczo tej szkoły posiadają sprzęt doświadczalny, który jest unikalny w swoich dziedzinach, szczególnie w morskich hydrodynamiki, mechaniki płynów, inżynierii lądowej i wodnej, testy zderzeniowe, wirtualna rzeczywistość, robotyki i obróbki. Laboratoria badawcze są całkowicie zintegrowane z programem edukacyjnym szkoły, aby zapewnić Study-przez-badania dla studentów inżynierii i wzbogacić szkolenia ir, dając im dostęp do metodologii indukcyjnych w laboratoriach i umożliwienie tym, którzy zaczynają swoją karierę w R & D, aby przygotować się do ich przyszłych obowiązków. Podczas trzeciego roku w Centrale Nantes, będziesz miał możliwość dostępu do tego urządzenia.

Nantes

Oto Centrale Nantes znakomity międzynarodowej pana oferta: 10 Międzynarodowy Masters (kursy prowadzone w języku angielskim)

Środowisko miejskie:

 • Atmosfera, Woda i Środowisko miejskie

Mechaniki Stosowanej:

 • Computational Mechanics
 • Projektowanie systemów i produktów
 • Proces materiałów i technologii kompozyty
 • Technika hydrodynamiki i Ocean
 • Energetyka i napędowy
 • AMASONE = Eksploatacja statków i okrętów Inżynieria

Inżynieria lądowa i wodna

Automatyki, Robotyki i Informatyki Stosowanej:

 • Zaawansowane robotyka
 • Automatycznego sterowania, sygnał, i Obraz
 • Real Time, wspomaganie kierownicy i nadzór

Social Media linki HEI obecność:

Facebook: Centrale Nantes Masters YouTube: Międzynarodowy Centrale Nantes

Przydatne informacje

Biuro międzynarodowa pomaga wszyscy studenci, aby wypełnić wymogi administracyjne i dostać zakwaterowanie w pobliżu kampusu.

Centrale Nantes proponuje również mnóstwo atrakcji przez różnych klubów i stowarzyszeń. Dzięki Centrale Nantes Absolwentów jeden i tylko opłatą, można uzyskać dostęp do sieci Centralian i korzystać z wszystkich usług, od razu i bez daty ważności! Bezpośrednio dostęp do wszystkich działań, profesjonalne i regionalne klubu kontakty i inne grupy Centrale szkolnych.

Po ukończeniu studiów, następujące usługi zostaną dodane: darmowa ocena kariera co 5 lat, stałe rabaty na kursy dla kadry zarządzającej i wiele innych korzyści.

Mieszka w Francja

Piątym co do wielkości gospodarką na świecie, Francja jest czwartym najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. W kraju nadal dąży do jego wieloletniej polityki równego traktowania studentów krajowych i międzynarodowych. Każdego roku, Francja czyni ogromne inwestycje w edukację i badania naukowe. W rzeczywistości, edukacja jest największą kategorią wydatków rządowych, co stanowi ponad 20% budżetu. Gospodarka Francji jest piątym co do wielkości na świecie. Stanowi on 5% światowego PKB i 6%.

Czesne

Opłaty za studia w Centrale Nantes są od € 0 do 9.000 € rocznie.

Informacje Alumni

Absolwenci są bardzo ważne dla Centrale Nantes. Stowarzyszenie Absolwentów dotyczącą Centrale Nantes jest szeroko rozpowszechniony w wielu krajach na całym świecie, pracując w różnych sektorach. Niektóre z nich zajmują wysokie stanowiska w różnych Badań Insitutes lub firm, podczas gdy kilka innych są sukcesy przedsiębiorców. Pobyt połączony z absolwentów okaże się bezcenne dla uczniów w wielu kategoriach. Alumni sieci nie tylko daje szansę studentom interakcji z absolwentów, ale również pomaga absolwenci pozostawać w kontakcie z instytutu i aktualizowane na różnych wydarzeniach. Wraz z tym, platforma do regularnej wymiany poglądów i pomysłów wśród absolwentów jest równie ważne dla ich własnego rozwoju i wzrostu.

Zaproszenie do składania aplikacji: Erasmus Mundus Master: EMship zaawansowana konstrukcja Stypendia: do 48 000 € za studenta wezwania do stosowania na programie http://www.emship.eu/ Mistrzowskiej uznaną przez Komisję Europejską z etykietą Double Degree Erasmus Mundus dostarczonej przez Centrale Nantes (Francja) oraz Université de Liège (Belgia)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Francuski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Erasmus Mundus - Emship Zaawansowana Konstrukcja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Francja Nantes

Celem EMSHIP Erasmus Mundus Master jest zapewnienie wysokiego wykształcenia w Naval Ship Architektury i Wzornictwa, przez 1.5 lat - 90 kredytów - Mistrzowski Kurs dostępny [+]

Erasmus Mundus - EMship Zaawansowany projekt

 

Celem EMSHIP Erasmus Mundus Master jest zapewnienie wysokiego wykształcenia w Naval Architektury i Wzornictwa statku, poprzez 1,5 roku - 90 kredytów - Mistrzowski Kurs dostępny jako studiów podyplomowych, prowadzące do podwójnego magistra z ULG-Liege, Belgia i ECN-Nantes, Francja) i Suplement do dyplomu z Niemiec (Rostock), we Włoszech (Genua), Polsce (Szczecin) lub Rumunii (Galate).

EMSHIP bezpośrednio odpowiada na potrzeby europejskiej i światowej branży morskiej. Docelowe kandydatami są:

Kandydaci mając już tytuł magistra w innym polu inżynierii, że chciałby, aby uzyskać specjalizację w projektowaniu statków. Aktywni oficerowie inżynierii morskiej z 3-5 lat doświadczenia zawodowego, które szukają nowej wiedzy, aby lepiej spełniać swoje cele nośnej. Rzeczywiście istnieje duży popyt od armatorów i władz portowych do zatrudniania takich oficerów, wiedząc, co na pokładzie obsługa jest do zarządzania i utrzymania floty. Kandydaci szukają uzupełniającej edukacji w Rzemiosł Pleasure Żeglarstwa i Mega / Jachty motorowe, ale także w bezpiecznych i ekologicznych rzeczne i morskie środka transportu. Inżynierowie szukają zaawansowanego kształcenia w hydrodynamiki w projektowaniu statków, produkcji statków, technologii CAD informacyjnego i konstrukcji okrętowych. ... [-]

Europejski Dyplom Na Zaawansowanej Robotyki Emaro

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Masters ma na celu promocję wysokiej jakości oferty edukacyjnej w dziedzinie robotyki zaawansowane i inteligentne.Po ukończeniu studiów studenci będą opanowaniu [+]

European Master Advanced Robotics EMARO

EMARO, Mistrz Europy w sprawie zaawansowanych robotyki, jest to zintegrowany kurs Studia prowadzone przez trzech instytucji europejskich i azjatyckich, trzy instytucje:

Ecole Centrale de Nantes-France (koordynator) Politechnika Warszawska - Polska, University of Genova - Włochy, Asian Institute of Technology - Tajlandia, Wydział Nauki i Technologii w Keio University - Japonia, Shanghai Jiao Tong University - Chiny

EMARO został opracowany i przyjęty w ramach Europejskiej ERASMUS-MUNDUS unijnego programu. Program Erasmus Mundus jest programem współpracy i mobilności w Unii Europejskiej w dziedzinie szkolnictwa wyższego, które promuje Unię Europejską jako centrum doskonałości w kształceniu na całym świecie. Ma on na celu poprawę jakości w europejskim szkolnictwie wyższym i wspierania międzykulturowego zrozumienia poprzez współpracę z krajami trzecimi Zobacz więcej na stronie internetowej Erasmus Mundus. Program Erasmus Mundus wspiera wysokiej jakości europejskich studiów magisterskich, zapewniając atrakcyjne stypendia dla studentów (o doskonałe wyniki w nauce) i nauczycielom akademickim (akademickiego i specjaliści) z całego świata do podjęcia studiów podyplomowych na uniwersytetach europejskich, jak również poprzez zachęcanie wychodzących mobilność europejskich studentów i naukowców wobec krajów trzecich.... [-]


Europejski Magister W Obliczeniowych Mechaniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Master of Science w Komputerowych Mechaniki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie mechaniki komputerowej [+]

European Master na Komputerowych Mechaniki

 

Master of Science w Komputerowych Mechaniki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie mechaniki komputerowej z aplikacjami w ciałach stałych, płynów i dziedzin interdyscyplinarnych. Celem jest dostarczenie studentom umiejętności w zakresie modelowania, przygotowania, analizy i wdrożenia narzędzi symulacyjnych dla zaawansowanych problemów technicznych, a także umiejętności w zakresie rozumienia tych podejść w szerszym kontekście nauki inżynierskiej. Uczniowie będą korzystać z wiodących grup naukowców i ekscytującym otoczeniu międzynarodowym. Studenci mogą podjąć Master 's jako profesjonalnego stopnia końcowego, lub w celu przygotowania się do doktora stopnia.... [-]


Magister Inżynier Mechaniki Obliczeniowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

To Mistrz jest skierowany do studentów, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności w zakresie modelowania i symulacji numerycznej modeli mechanicznych, zarówno płynnych i stałych. [+]

Master of Engineering w Computational Mechanics

 

To jest międzynarodowo uznany mistrz i akredytowane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego. Jakość jego kursów została doceniona w prestiżowym Erasmus Mundus ramach Komisji Europejskiej

 

 

Język nauczania

 

Kursy w pełni w języku angielskim w ciągu dwóch lat.

 

 

Cele

 

Kurs obejmuje modelowanie złożonych układów mechanicznych związanych z ewentualną łączenie różnych fizyki w różnych skalach.

Mówiąc bardziej ogólnie, kurs zapewnia solidne szkolenie w zakresie zaawansowanych technik w obliczeniach naukowych na styku dyscyplin naukowych modelowania problemów technicznych. ... [-]


Magister Na Eksploatacji Statków I Inżynierii Okrętowej - Amazon

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Dwa z czołowych francuskich uniwersytetów technicznych współpracują ze sobą, aby zaoferować Ci wyjątkową okazję nauczyć się inżynierii okrętowej i stać się inżynierem doświadczonym w obsłudze statków. [+]

Mistrz Zarządzania Statkami i Inżynierii Morskiej

Dwa z czołowych francuskich uniwersytetów technicznych współpracują ze sobą, aby zaoferować Ci wyjątkową okazję nauczyć się inżynierii okrętowej i stać się inżynierem doświadczonym w obsłudze statków. W Ecole Centrale Nantes zapewniamy wysoki poziom program szkolenia inżyniera okrętu. Będziesz miał dostęp do urządzeń doświadczalnych, takich jak zbiornik ciągnący, zbiornik na fale, ławki testowe silnika spalinowego. We współpracy z École Navale w Lanvéoc-Poulmic w pobliżu Brest jest Francuska Akademia Marynarki Wojennej, w której szkolą się oficery francuskich oficerów. W Ecole Navale zapewniamy poważne szkolenia naukowe, wiedzę nawigacyjną i środowisko morskie. Wyjątkową siłą tego programu mistrzowskiego jest to, że będziesz miał szkolenia pokładowe na statkach Marynarki Francuskiej. Będziesz miał wgląd w praktykę na pokładzie, aby obsługiwać złożone wyposażenie i dostosować się do szybkiej ewolucji wiedzy i technik, co jest bardzo cenne dla inżyniera okrętu i oczywiście wysoko oceniane przez pracodawców przemysłowych. 100% angielskiego mistrza! Oprócz tego technicznego i naukowego know-how dowiesz się także o kulturze i języku francuskim.... [-]


Magister Techniki Automatycznego Sterowania, Sygnału I Obrazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Master of Engineering w Automatyki, sygnału i obrazu ma na celu promocję wysokiej jakości oferty edukacyjnej dla studentów europejskich i międzynarodowych w dziedzinie Automatyki i systemów produkcyjnych. [+]

To jest międzynarodowo uznany mistrz i akredytowane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

To jest międzynarodowo uznany mistrz i akredytowane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego. Jakość jego kursów została doceniona w prestiżowym Erasmus Mundus ramach Komisji Europejskiej

Język nauczania

Kursy w pełni w języku angielskim w ciągu dwóch lat.

TRACK: kontroli systemów

Celem tego utworu jest przedstawienie najnowszych wyników w nowoczesnej teorii sterowania, w tym stosowania metod optymalizacji w projektowaniu systemów sterowania. zostaną podane Analiza i projektowanie nieliniowych systemów sterowania i strukturalnego podejścia do kontroli. Ważnym tematem utworu są zaawansowane techniki sterowania przemysłowego, głównie struktury i algorytmy liniowych i nieliniowych sterowania predykcyjnego w oparciu o model. Są one przedstawione w ogólnych ramach wielowarstwowej struktury sterowania, składający się z podstawowej kontroli, zaawansowanej kontroli i zadanej warstw optymalizacji .. ... [-]


Magister W Inżynierii Hydrodynamiki I Oceanów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Celem tego programu jest umożliwienie studentom i zaawansowanych szkoleń na typowe problemy hydrodynamiki stosowane do oceanu i inżynierii morskiej: opór statku, dzielność morska, fal wodnych i środowiska morskiego. Fizyczne, modelowanie numeryczne aspekty są badane. [+]

Mistrz w inżynierii Hydrodynamiki i Ocean

 

To jest międzynarodowo uznany mistrz i akredytowane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

Jakość kursów została doceniona w prestiżowym Erasmus Mundus ramach Komisji Europejskiej w ramach EMship Mistrza.

Znaczna część szkolenia poświęcona jest praktycznym wykorzystaniu oprogramowanie do rozwiązywania problemów określonych powyżej dużą różnorodność metod numerycznych: Elementy brzegowe lub metod spektralnych ramach teorii potencjału przepływu, różnic skończonych lub skończonej objętości technik rozwiązują dla przepływów lepkich, gładka cząstki Hydrodynamiki (SPH).  ... [-]


Master Of Science W Inżynierii Lądowej I Wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Mistrz fo Inżynierii Lądowej i Środowiska jest rozwój wiedzy naukowej i technologicznej.Charakteryzuje się wysoką naukowych [+]

Master of Science w Inżynierii Lądowej

 

Mistrz fo Inżynierii Lądowej i Środowiska jest rozwój wiedzy naukowej i technologicznej. Charakteryzuje się wysoką specjalizacji naukowych w danej dziedzinie badań.

Językiem nauczania

 

100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim, w trakcie pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe.

 

Podczas 2d roku, kursy i praca magisterska są albo w języku francuskim lub angielskim.

 

 

Swoistość

 

Program kładzie nacisk na następujące obszary: Eksperymentalny ostrości i metod numerycznych, konstytutywną modelowanie, modelowanie fizyczne, porowatych, modelowanie numeryczne i Budowlanej, wymieszać-Design i zachowanie nowych betonów i trwałość konstrukcji.... [-]


Master Of Science W Mechaniki Stosowanej - Projektowanie Systemów I Produktów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

To Master oferuje narzędzia, modeli i metod do projektowania produktów mechanicznych oraz do projektowania i zarządzania inustrial systemów. [+]

Master of Science w Mechaniki Stosowanej - Projektowanie Systemów i Środków

 

To Master oferuje narzędzia, modeli i metod do projektowania produktów mechanicznych oraz do projektowania i zarządzania inustrial systemów. Bierzemy pod uwagę techniczne, ludzkie i ekonomiczne czynniki. Zajęcia opierają się na dwóch aspektach i obejmuje następujące obszary: mecanical projektowania innowacyjnych mechanizmów i produktów, customer-oriented design produktów, inżynierii przemysłowej.

 

 

Językiem nauczania

100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim podczas pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe.... [-]


Master Of Science W Mechaniki Stosowanej Na Energetyce I Napędu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Pierwszy rok poświęcony jest ogólne Kursów Naukowych i jest wspólny dla wszystkich uczniów Mistrza Mechaniki Stosowanej (SMA).W drugim roku, mogą wybrać [+]

SMA - hydrodynamika-Energetyka i napędowe - Energetyka i napęd

 

Pierwszy rok poświęcony jest ogólne Kursów Naukowych i jest wspólny dla wszystkich uczniów Mistrza Mechaniki Stosowanej (SMA). W drugim roku, mogą wybierać spośród kilku niezależnych programów. Energie i program naped jest jednym z nich.

 

 

Językiem nauczania

 

100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim podczas pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe.

Podczas 2d roku, kursy i praca magisterska są albo w języku francuskim lub angielskim.

 

 

Swoistość Energiczny i napęd główny zaczyna się kursów teoretycznych (gaz dynamika, spalanie, Turbomachinery), które są następnie stosowane do badania różnych roślin napędowych (silniki spalinowe, napędy i przestrzenne Lotniczo napędowe). Experimental Kurs zawiera praktyczne metody badań i pomiarów przeprowadzanych przez magistrantów na niektórych obiektów badawczych dostępnych w laboratorium (silnik spalinowy stanowisku badawczym, stanowiskiem badawczym turbosprężarki, rury wstrząsy, ..) Kursy są prowadzone przez różnych prelegentów z Nantes Centrale (spalinowy Badania Silniki Team) i innych prestiżowych uczelni lub spółek wiodących (Snecma, Bosch, ..). Different Praca magisterska oferowane są w laboratoriach uniwersyteckich (Nantes CENTRALES, Cranfield, Eindhoven, Birmingham, Valencia, ..) lub w zakładach (Renault, PSA Peugeot Citroën, Delphi, Valeo, Snecma, EADS) w dziedzinie napędu. Cele Celem energiczny i naped programu M2 jest dać studentom zaawansowanych szkoleń na energiczny (Applied termodynamika) do nauki niektóre rośliny napędowych, w szczególności silników spalinowych. ... [-]


Msc W Mechaniki Stosowanej - Materiałów I Struktur W Ich środowisku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Ten pan ma na celu zapewnienie fotografowania ans kłopoty dolution zorientowanej problemów napotkanych w materiałach kolejno w trakcie wyboru i fazy kształtowania [+]

Master of Science w Mechaniki Stosowanej - metaliczne i kompozyty złożonych,

 

Ten pan ma na celu zapewnienie fotografowania ans kłopoty dolution zorientowanej problemów napotkanych w materiałach kolejno w trakcie wyboru i fazy kształtowania, w warunkach serwisowych. Teoretyczne nacisk kładziony zatrzymywanie zaawansowane koncepcje materialne w związku z inżynierii Manufactring. Kurs opiera się na ilustracjach z przemysłowych badań przeprowadzonych bu liderów kursu. Fokus pozostaje na materiały w kształtowaniu i środowisk aplikacji z dogłębną analizą właściwości mechanicznych i strukturalnych.

 

 

Językiem nauczania

... [-]

Msc W środowisku Miejskim - Atmosfera, Woda I Miejskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

To Master oferuje wyważone kształcenie przyszłych inżynierów i urbanistów, zapewniając umiejętności niezbędnych do rozwiązania problemów środowiskowych i energetycznych, [+]

Mistrz Nauk i Techniki w środowisku miejskim - atmosfera, woda i środowisko miejskie

 

To Master oferuje wyważone kształcenie przyszłych inżynierów i urbanistów udzielając umiejętności niezbędnych do rozwiązania problemów środowiskowych i energetycznych, poprzez zintegrowane podejście, łącząc rozwój technologiczny wraz z uwzględnieniem ograniczeń ludzkich, społecznych, jak i miejskich.

 

 

Językiem nauczania 100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim podczas pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe. Podczas 2d roku, kursy i praca magisterska są albo w języku francuskim lub angielskim.... [-]


Filmy

Centrale Nantes Master engineering

Welcome to Centrale Nantes

Kontakt

Centrale Nantes Études

Adres Nantes, Loary, Francja
Strona internetowa http://www.ec-nantes.fr/
Telefon +33 2 40 37 16 21