Data ScienceTech Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj przyszłe horyzonty

Data ScienceTech Institute to prywatna podyplomowa instytucja naukowa, zarejestrowana u Rektoratu Nicei (UAI 062136P) i Rektoratu Paryskiego (UAI 0755832G). Rektoratami są regionalne delegacje francuskiego Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań.

Data ScienceTech Institute został skonstruowany ze światowej sławy jakością i intensywnością francuskiej nauki i inżynierii z jednej strony i naturalną brytyjską świadomością biznesu i pragmatyzmem z drugiej.

O nas

Firma DSTI powstała, aby odpowiedzieć na potrzeby i wyzwania czwartej rewolucji przemysłowej, która polega na tworzeniu wartości poprzez kontrolę, eksploatację i operacjonalizację ogromnych zbiorników danych firm. Wśród tych wyzwań jest to, że inżynierowie i analitycy szkoleniowi stają się specjalistami operacyjnymi wysokiego szczebla w czterech filarach umiejętności w tej dziedzinie: zaawansowane obliczenia do obsługi „Big Data” w IS, zastosowane matematyki do opanowania algorytmów predykcyjnych, biznesu i zarządzania dla stosowanie dwóch poprzednich, a także etyki i prawa , aby uniknąć błędów prawnych i moralnych tych wniosków.

DSTI oferuje dwa programy:

 • Mgr Stosowany W Nauce Danych i AI
 • Magister zastosowania w inżynierii danych dla AI

Treści są prowadzone przez Naukową Radę Doradczą, złożoną z uznanych i szanowanych postaci zawodowych oraz pracowników naukowych z doświadczeniem w zakresie partnerstwa przemysłowego . W rzeczywistości zobowiązujemy się do podążania za przemysłem, a rynek pracy musi być zgodny z listem, więc nasze programy będą ewoluować z roku na rok . Dlatego zostaniesz zaproszony do powrotu, w obecności lub za pośrednictwem e-learningu, aby aktualizować swoje umiejętności .

Kluczowe cechy

 • 2 wpisy: jesień i wiosna
 • +250 absolwentów na całym świecie
 • +45 reprezentowanych narodowości
 • 100% studentów znajduje staż
 • 86% studentów znajduje pracę w ciągu 3 miesięcy po stażu

3 tryby nauki

W kampusie

Wybierz studia w pełnym wymiarze godzin na jednym z naszych kampusów w Nicei Sophia-Antipolis lub Paryżu. Doświadczysz przyjemnego życia ucznia podczas interakcji z nauczycielami i innymi uczniami.

Studiuj w sercu niesamowitych miast!

Kampus Nice Sophia-Abntipolis znajduje się w największym europejskim klastrze technologicznym, często nazywanym „Francuską Doliną Krzemową”. W parku znajdują się jednostki badawczo-rozwojowe z międzynarodowych firm, kwitnący ekosystem nauczania i badań.

Kampus Paryża znajduje się w 5. dzielnicy stolicy. Studenci mogą korzystać z wielu zalet tego kosmopolitycznego miasta. Obszar ten jest pełen restauracji, sklepów i zabytków, zaledwie kilka minut spacerem od kampusu

online

Bez względu na to, gdzie jesteś, będziesz mógł śledzić różne kursy na swoim komputerze (wymagane połączenie ADSL) przez cały czas i na żywo . Będziesz miał takie same doświadczenia jak student na terenie kampusu, w zaciszu własnego domu. Wszystkie kursy są rejestrowane i dostępne dla wszystkich studentów.

Kurs online Self-Paced (SPOC)

Tryb SPOC jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów. Pozwoli ci to śledzić oba nasze programy online i we własnym tempie, przez okres od 18 do 36 miesięcy, zgodnie z harmonogramem, który pasuje do twojego życia zawodowego. Możesz zapisać się w dowolnym momencie w ciągu roku .

 • Spersonalizowane doświadczenie edukacyjne
 • Możliwość śledzenia online lub na terenie kampusu
 • Pełny dostęp do materiałów edukacyjnych
 • Cotygodniowa sesja wsparcia z zespołem nauczycieli i kierunkiem studiów, za pośrednictwem ekskluzywnego kanału komunikacji

Stopień i uznanie

Oba programy są zarejestrowane we francuskim krajowym rejestrze kwalifikacji zawodowych (RNCP), który zawiera wszystkie dyplomy, stopnie naukowe i tytuły zawodowe uznawane przez państwo francuskie. Kwalifikacja uznawana jest za stopień magisterski (poziom 7 europejskich ram kwalifikacji - EQF). Pozwoliłoby to uczniom na kontynuowanie studiów doktoranckich, jeśli tak wybiorą.

Certyfikaty na poziomie przedsiębiorstwa

Co więcej, programy magisterskie stosowane w nauce o danych i sztucznej inteligencji oraz programy magisterskie stosowane w inżynierii danych w zakresie sztucznej inteligencji obejmują dwa certyfikaty na poziomie przedsiębiorstwa. Studenci są przygotowywani przez profesjonalistów.

Mgr zastosowania w Data Science & AI:

 • Amazon AWS Cloud-Computing Krzesło DSTI
  Przygotowanie do certyfikowanego architekta rozwiązań AWS - Associate, ponieważ DSTI jest członkiem AWS Academy
 • Krzesło SAS Ekosystem DSTI
  Przygotowanie do programowania podstawowego przy użyciu SAS

Magister inżynier inżynierii danych dla AI:

 • Amazon AWS Cloud-Computing Krzesło DSTI
  Przygotowanie do certyfikowanego architekta rozwiązań AWS - Associate
 • Certyfikowany inżynier danych Cloudera
  Przygotowanie do certyfikowanego inżyniera danych Cloudera

Z przyjemnością informujemy również, że KDnuggets, w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych marek w Big Data, wskazał DSTI jako jeden z najlepszych programów w dziedzinie Data Science na świecie. Dla takiej szkoły jak my bardzo wielkim osiągnięciem jest przebywanie w tej ćwiartce i pokazuje ona nasz ciągły rozwój. Oto link: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Prezentuje nas także na liście najlepszych mistrzów w dziedzinie nauki o danych i analityki w Europie: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Jesteśmy również członkami tego ekosystemu (klaster przemysłowy i akademicki) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Także tutaj Stephan Hadinger , szef architektury w Amazon AWS mówił o naszej szkole.

Lokalizacje

Biot

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 Biot, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja

Paryż

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium