Przeczytaj oficjalny opis

Data ScienceTech Institute to pierwsza prywatna szkoła podyplomowa w czystej Data Science

Data ScienceTech Institute to prywatna podyplomowa instytucja naukowa, zarejestrowana u Rektoratu Nicei (UAI 062136P) i Rektoratu Paryskiego (UAI 0755832G). Rektoratami są regionalne delegacje francuskiego Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań.

Data ScienceTech Institute został skonstruowany ze światowej sławy jakością i intensywnością francuskiej nauki i inżynierii z jednej strony i naturalną brytyjską świadomością biznesu i pragmatyzmem z drugiej.

Nasza misja

Data Science to złożona dziedzina, obejmująca informatykę, twardą naukę i aplikacje biznesowe otoczone etyką i prawem . Szkolimy naukowców danych operacyjnych, oferując najbardziej intensywne programy dostępne do podjęcia wyzwania Big Data !

Data Science to także nauka stosowana . Nasze programy są zatem napędzane przez naukową radę doradczą złożoną z uznanych i cenionych specjalistów, a także naukowców z doświadczeniem w zakresie partnerstwa przemysłowego . W rzeczywistości zobowiązujemy się do podążania za przemysłem, a rynek pracy potrzebuje listu, więc nasze programy będą ewoluować co roku . W związku z tym zostaniesz zaproszony do powrotu, w obecności lub za pośrednictwem e-learningu, w celu aktualizacji swoich umiejętności .

W tym zakresie oceniamy jakość za pomocą dwóch prostych kryteriów : stopy zatrudnienia i zadowolenia pracodawców. Są one nawet oceniane podczas programu , dzięki projektom i misjom konsultacyjnym juniorów, które podejmiesz.

Czy jesteś świeżym, jasnym młodym absolwentem lub doświadczonym profesjonalistą? Jesteśmy całkowicie przekonani, że program Data ScienceTech Institute , który wybierzesz, uruchomi wszystkie twoje tryby mózgowe i da ci „Najseksowniejszą pracę XXI wieku” . (Havard Business Review, październik 2012)


Campus France, oficjalna francuska agencja promocji francuskiego szkolnictwa wyższego, uznała i umieściła nasze stopnie w prestiżowej sekcji „Programy prowadzone w języku angielskim” ze wszystkimi najlepszymi instytucjami we Francji, w „Matematyki” i „Inżynierii i technologii” Sekcje:
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1827
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1686
http://taughtie.campusfrance.org/tiesearch/#/program/1687

Z przyjemnością informujemy, że KDnuggets, w pierwszej dziesiątce najbardziej wpływowych marek na Big Data, określił DSTI jako jeden z najlepszych programów w Data Science na świecie. Dla młodej szkoły, takiej jak my, bycie w tym kwadrancie jest bardzo wielkim osiągnięciem, co pokazuje nasz ciągły postęp. Oto link: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Prezentuje nas także na liście najlepszych mistrzów w dziedzinie nauki o danych i analityki w Europie: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Jesteśmy również członkami tego ekosystemu (klaster przemysłowy i akademicki) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Także tutaj Stephan Hadinger , szef architektury w Amazon AWS mówił o naszej szkole.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Data ScienceTech Institute

Ten 6-miesięczny kurs i 6-miesięczny staż aplikacyjny magisterski, z dwoma wpisami jesienią i wiosną, ma na celu otwarcie Twojej kariery na te stanowiska Big Data Enginee ... [+]

Ten 6-miesięczny kurs i 6-miesięczny staż aplikacyjny magisterski , z dwoma wpisami jesienią i wiosną , ma na celu otwarcie Twojej kariery na te stanowiska Big Data Engineering, których szukają wszystkie branże.

Koniec września do początku kwietnia na jesień;Początek marca do połowy października na wiosenny wstęp;

W pełnym wymiarze godzin (5 godzin dziennie) wraz z "Projektami inżynierskimi" (patrz poniżej), a następnie 6-miesięcznym stażem.

W tym programie magisterskim stosowanym będziesz:

Dowiedz się, jak rozumieć analizę, projektowanie, wdrażanieWykorzystaj najbardziej rozpowszechnione języki programowania i ich biblioteki dla zastosowanej maszyny i głębokiego uczenia się;Dowiedz się, jak projektować i wdrażać wysoce rozproszone dane i klastry obliczeniowe, takie jak Hadoop, SPARK lub Microsoft Orleans;Odkryj świat DevOps i skonfiguruj architekturę ciągłej integracji;Należy przeszkolić i zdać dwa egzaminy certyfikacyjne na poziomie przedsiębiorstwa:Amazon AWS * Cloud-Computing krzesło DSTI * Przygotowanie do AWS Certified Solutions Architect - AssociateCertyfikat Hadoop... [-]
Francja Biot Paryż
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Data ScienceTech Institute

Ten 6-miesięczny kurs i 6-miesięczny program praktyk aplikacyjnych mgr, z dwoma wpisami jesienią i wiosną, ma na celu otworzenie Twojej kariery na stanowiska Big Data Ana ... [+]

Ten 6-miesięczny kurs i 6-miesięczny staż aplikacyjny mgr stażu, z dwoma wpisami jesienią i wiosną , ma na celu otwarcie Twojej kariery na te stanowiska Big Data, których szukają wszystkie branże.

A we Francji zdecydowanie czyni Data Science "najseksowniejszą pracą XXI wieku" ! (Harvard Business Review, październik 2012)

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim od:

Koniec września do początku kwietnia na jesień;Początek marca do połowy października na wiosenny wstęp;

w pełnym wymiarze godzin (5 godzin dziennie) wraz z "Projektami inżynierskimi" (patrz poniżej), a następnie 6-miesięcznym stażem.... [-]

Francja Biot Paryż
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Antonio Di Narzo: What is Data Science?

Amir Nakib: How to select the best algorithm in Data Science?

Student Testimonial - Nehmy Forbin