Centrale Nantes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1919 roku, Centrale Nantes (ECN) jest jednym z najlepszych instytucji edukacyjnych i badawczych wyższych we Francji w Science & Engineering. Jego celem jest rozwój na najwyższym poziomie naukowców i inżynierów w dziedzinach interdyscyplinarnych i szczegółowych od 2150 studentów rocznie w drodze inżynierii (5 lat), magisterskich i doktoratów. Rozwój międzynarodowy jest w centrum strategicznej polityki Centrale Nantes: 100% swoich studentów inżynierii idą za granicą i 30% populacji w kampusie jest międzynarodowa.

nowy

Potęgi sieci

Centrale Nantes należy do prestiżowej Groupe des Ecoles CENTRALES, szkolnictwa wyższego i instytucji badawczych z długą tradycją innowacji, projektowania, budowy i produkcji. Od momentu powstania, Groupe des Ecoles Centrales zastosował ten sam powołanie: Szkolenie inżynierów zdolnych sprostać największym wyzwaniom swojej epoki. Centrale Nantes ułatwia zarówno profesora i studentów międzynarodowych wymian w ramach programów magisterskich o wysokim poziomie jakości, z nadrukiem Erasmus Mundus doskonałości dostarczone przez Komisję Europejską. Rzeczywiście, instytucja jest obecnie zaangażowany w 4 projektach Erasmus Mundus A.1 (3 Master, 1 doktor), 15 projektów Erasmus Mundus A.2 (3 jako koordynator z Indii i Azji Południowej), dwa projekty A.3. Niektóre dotacje są dostępne w ramach tych projektów. Większość międzynarodowych studenci otrzymują atrakcyjne stypendia Centrale Nantes, firm, Komisji Europejskiej, francuskich ambasad lub region Pays de la Loire. Uznanie doskonałości naukowej Centrale Nantes ułatwia współpracę z regionalnych podmiotów gospodarczych, jak i globalnych firm i interakcji z podobnymi sieciami za granicą. Centrale Nantes mostów luki między edukacji, badań, rozwoju i korporacji świata.

Dostęp do platformy technologiczne najnowocześniejszych

Jako źródło innowacji i otwartości, Centrale Nantes zapewnia silne powiązania z przemysłem i cieszy się renomą doskonałości na całym świecie. Jednostki badawczo tej szkoły posiadają sprzęt doświadczalny, który jest unikalny w swoich dziedzinach, szczególnie w morskich hydrodynamiki, mechaniki płynów, inżynierii lądowej i wodnej, testy zderzeniowe, wirtualna rzeczywistość, robotyki i obróbki. Laboratoria badawcze są całkowicie zintegrowane z programem edukacyjnym szkoły, aby zapewnić Study-przez-badania dla studentów inżynierii i wzbogacić szkolenia ir, dając im dostęp do metodologii indukcyjnych w laboratoriach i umożliwienie tym, którzy zaczynają swoją karierę w R & D, aby przygotować się do ich przyszłych obowiązków. Podczas trzeciego roku w Centrale Nantes, będziesz miał możliwość dostępu do tego urządzenia.

Nantes

Oto Centrale Nantes znakomity międzynarodowej pana oferta: 10 Międzynarodowy Masters (kursy prowadzone w języku angielskim)

Środowisko miejskie:

 • Atmosfera, Woda i Środowisko miejskie

Mechaniki Stosowanej:

 • Computational Mechanics
 • Projektowanie systemów i produktów
 • Proces materiałów i technologii kompozyty
 • Technika hydrodynamiki i Ocean
 • Energetyka i napędowy
 • AMASONE = Eksploatacja statków i okrętów Inżynieria

Inżynieria lądowa i wodna

Automatyki, Robotyki i Informatyki Stosowanej:

 • Zaawansowane robotyka
 • Automatycznego sterowania, sygnał, i Obraz
 • Real Time, wspomaganie kierownicy i nadzór

Social Media linki HEI obecność:

Facebook: Centrale Nantes Masters YouTube: Międzynarodowy Centrale Nantes

Przydatne informacje

Biuro międzynarodowa pomaga wszyscy studenci, aby wypełnić wymogi administracyjne i dostać zakwaterowanie w pobliżu kampusu.

Centrale Nantes proponuje również mnóstwo atrakcji przez różnych klubów i stowarzyszeń. Dzięki Centrale Nantes Absolwentów jeden i tylko opłatą, można uzyskać dostęp do sieci Centralian i korzystać z wszystkich usług, od razu i bez daty ważności! Bezpośrednio dostęp do wszystkich działań, profesjonalne i regionalne klubu kontakty i inne grupy Centrale szkolnych.

Po ukończeniu studiów, następujące usługi zostaną dodane: darmowa ocena kariera co 5 lat, stałe rabaty na kursy dla kadry zarządzającej i wiele innych korzyści.

Mieszka w Francja

Piątym co do wielkości gospodarką na świecie, Francja jest czwartym najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. W kraju nadal dąży do jego wieloletniej polityki równego traktowania studentów krajowych i międzynarodowych. Każdego roku, Francja czyni ogromne inwestycje w edukację i badania naukowe. W rzeczywistości, edukacja jest największą kategorią wydatków rządowych, co stanowi ponad 20% budżetu. Gospodarka Francji jest piątym co do wielkości na świecie. Stanowi on 5% światowego PKB i 6%.

Czesne

Opłaty za studia w Centrale Nantes są od € 0 do 9.000 € rocznie.

Informacje Alumni

Absolwenci są bardzo ważne dla Centrale Nantes. Stowarzyszenie Absolwentów dotyczącą Centrale Nantes jest szeroko rozpowszechniony w wielu krajach na całym świecie, pracując w różnych sektorach. Niektóre z nich zajmują wysokie stanowiska w różnych Badań Insitutes lub firm, podczas gdy kilka innych są sukcesy przedsiębiorców. Pobyt połączony z absolwentów okaże się bezcenne dla uczniów w wielu kategoriach. Alumni sieci nie tylko daje szansę studentom interakcji z absolwentów, ale również pomaga absolwenci pozostawać w kontakcie z instytutu i aktualizowane na różnych wydarzeniach. Wraz z tym, platforma do regularnej wymiany poglądów i pomysłów wśród absolwentów jest równie ważne dla ich własnego rozwoju i wzrostu.

Zaproszenie do składania aplikacji: Erasmus Mundus Master: EMship zaawansowana konstrukcja Stypendia: do 48 000 € za studenta wezwania do stosowania na programie http://www.emship.eu/ Mistrzowskiej uznaną przez Komisję Europejską z etykietą Double Degree Erasmus Mundus dostarczonej przez Centrale Nantes (Francja) oraz Université de Liège (Belgia)

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
 • Francuski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Erasmus Mundus - Emship Zaawansowana Konstrukcja

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy September 2018 Francja Nantes

Celem EMSHIP Erasmus Mundus Master jest zapewnienie wysokiego wykształcenia w Naval Ship Architektury i Wzornictwa, przez 1.5 lat - 90 kredytów - Mistrzowski Kurs dostępny [+]

Erasmus Mundus - EMship Zaawansowany projekt

&nbsp

Celem EMSHIP Erasmus Mundus Master jest zapewnienie wysokiego wykształcenia w Naval Architektury i Wzornictwa statku, poprzez 1,5 roku - 90 kredytów - Mistrzowski Kurs dostępny jako studiów podyplomowych, prowadzące do podwójnego magistra z ULG-Liege, Belgia i ECN-Nantes, Francja) i Suplement do dyplomu z Niemiec (Rostock), we Włoszech (Genua), Polsce (Szczecin) lub Rumunii (Galate).

EMSHIP bezpośrednio odpowiada na potrzeby europejskiej i światowej branży morskiej. Docelowe kandydatami są:

Kandydaci mając już tytuł magistra w innym polu inżynierii, że chciałby, aby uzyskać specjalizację w projektowaniu statków. Aktywni oficerowie inżynierii morskiej z 3-5 lat doświadczenia zawodowego, które szukają nowej wiedzy, aby lepiej spełniać swoje cele nośnej. Rzeczywiście istnieje duży popyt od armatorów i władz portowych do zatrudniania takich oficerów, wiedząc, co na pokładzie obsługa jest do zarządzania i utrzymania floty. Kandydaci szukają uzupełniającej edukacji w Rzemiosł Pleasure Żeglarstwa i Mega / Jachty motorowe, ale także w bezpiecznych i ekologicznych rzeczne i morskie środka transportu. Inżynierowie szukają zaawansowanego kształcenia w hydrodynamiki w projektowaniu statków, produkcji statków, technologii CAD informacyjnego i konstrukcji okrętowych. ... [-]

Europejski Magister W Obliczeniowych Mechaniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Master of Science w Komputerowych Mechaniki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie mechaniki komputerowej [+]

European Master na Komputerowych Mechaniki

&nbsp

Master of Science w Komputerowych Mechaniki jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie mechaniki komputerowej z aplikacjami w ciałach stałych, płynów i dziedzin interdyscyplinarnych. Celem jest dostarczenie studentom umiejętności w zakresie modelowania, przygotowania, analizy i wdrożenia narzędzi symulacyjnych dla zaawansowanych problemów technicznych, a także umiejętności w zakresie rozumienia tych podejść w szerszym kontekście nauki inżynierskiej. Uczniowie będą korzystać z wiodących grup naukowców i ekscytującym otoczeniu międzynarodowym. Studenci mogą podjąć Master 's jako profesjonalnego stopnia końcowego, lub w celu przygotowania się do doktora stopnia.... [-]


Magister Inżynierii Mechaniki Obliczeniowej (m-eng Cm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Ten mistrz rozwija umiejętności w zakresie zaawansowanych technik w nauce obliczeniowej na styku dyscyplin naukowych do modelowania problemów inżynierii mechanicznej. [+]

Mechanika obliczeniowa (M-ENG CM)

Ten mistrz rozwija umiejętności w zakresie zaawansowanych technik w nauce obliczeniowej na styku dyscyplin naukowych do modelowania problemów inżynierii mechanicznej.

Kursy obejmują modelowanie i symulację numeryczną złożonych układów mechanicznych (zarówno płynnych, jak i stałych), obejmujących możliwe sprzężenie różnych fizyki w różnych skalach. Szkolenie opiera się na globalnym podejściu do zagadnień związanych z modelowaniem numerycznym, od budowy modeli i ich dyskretyzacji do rozdzielczości numerycznej modeli dyskretnych, do matematycznej analizy modeli i metod aproksymacji.

Program studiów trwa dwa lata akademickie - oznaczone przez M1 i M2. Mechanika obliczeniowa jest jedną z czterech specjalności dostępnych w strumieniu Inżynierii Mechanicznej.... [-]


Magister Inżynierii W Energetyce I Napędach (m-eng Ep)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Mistrz rozwija umiejętności projektowania i optymalizacji innowacyjnych urządzeń napędowych, koncentrując się na procesach termoobiegowych i konwersji energii dla badań i przemysłu. [+]

Energetyka i napęd (M-ENG EP)

Mistrz rozwija umiejętności projektowania i optymalizacji innowacyjnych urządzeń napędowych, koncentrując się na procesach termoobiegowych i konwersji energii dla badań i przemysłu.

Na wydajność i wydajność silników spalinowych i turboodrzutowych mają wpływ różne procesy, w tym przepływ gazu, sprężanie i rozszerzanie przez maszyny wirnikowe lub tłok posuwisto-zwrotny, wtrysk paliwa i spalanie, konwersja energii i wymiana ciepła. Dlatego kursy oferowane w tym programie będą kładły nacisk na wszystkie te procesy i sposób ich interakcji.

Program studiów trwa dwa lata akademickie - oznaczone przez M1 i M2. Energetyka i Napęd to jedna z czterech specjalności dostępnych w strumieniu Inżynierii Mechanicznej. Językiem wykładowym jest angielski w całym programie.... [-]


Magister Inżynierii W Procesach Materiałowych I Technologii Kompozytów (m-eng Mptc)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Ten mistrz rozwija umiejętności dostarczania innowacyjnych i zoptymalizowanych rozwiązań w zakresie projektowania i wytwarzania materiałów kompozytowych dla badań i przemysłu. [+]

Materiały, procesy i technologia kompozytów (M-ENG MPTC)

Ten mistrz rozwija umiejętności dostarczania innowacyjnych i zoptymalizowanych rozwiązań w zakresie projektowania i wytwarzania materiałów kompozytowych dla badań i przemysłu.

Na wydajność kompozytów i struktur z organiczną osnową wzmacnianą włóknami mają wpływ materiały tworzące i etap przetwarzania. Kompozytowa konstrukcja mechaniczna może być wydajnie i optymalnie wykonana, jeśli dobrze rozumiemy wpływy i ograniczenia produkcji. Dlatego kursy oferowane w tym programie zapewnią teoretyczny i eksperymentalny nacisk na związki między składnikami, przetwarzaniem i projektowaniem strukturalnym.... [-]


Magister Na Eksploatacji Statków I Inżynierii Okrętowej - Amazon

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Dwa z czołowych francuskich uniwersytetów technicznych współpracują ze sobą, aby zaoferować Ci wyjątkową okazję nauczyć się inżynierii okrętowej i stać się inżynierem doświadczonym w obsłudze statków. [+]

Mistrz Zarządzania Statkami i Inżynierii Morskiej

Dwa z czołowych francuskich uniwersytetów technicznych współpracują ze sobą, aby zaoferować Ci wyjątkową okazję nauczyć się inżynierii okrętowej i stać się inżynierem doświadczonym w obsłudze statków. W Ecole Centrale Nantes zapewniamy wysoki poziom program szkolenia inżyniera okrętu. Będziesz miał dostęp do urządzeń doświadczalnych, takich jak zbiornik ciągnący, zbiornik na fale, ławki testowe silnika spalinowego. We współpracy z École Navale w Lanvéoc-Poulmic w pobliżu Brest jest Francuska Akademia Marynarki Wojennej, w której szkolą się oficery francuskich oficerów. W Ecole Navale zapewniamy poważne szkolenia naukowe, wiedzę nawigacyjną i środowisko morskie. Wyjątkową siłą tego programu mistrzowskiego jest to, że będziesz miał szkolenia pokładowe na statkach Marynarki Francuskiej. Będziesz miał wgląd w praktykę na pokładzie, aby obsługiwać złożone wyposażenie i dostosować się do szybkiej ewolucji wiedzy i technik, co jest bardzo cenne dla inżyniera okrętu i oczywiście wysoko oceniane przez pracodawców przemysłowych. 100% angielskiego mistrza! Oprócz tego technicznego i naukowego know-how dowiesz się także o kulturze i języku francuskim.... [-]


Magister We Wbudowanych Systemach Czasu Rzeczywistego (coro Erts)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Systemy czasu rzeczywistego + Architektura oprogramowania dla robotyki Przetwarzanie sygnału + Roboty mobilne + Zaawansowane i programowanie robotów + Sztuczna inteligencja + Komputerowa wizja + Techniki optymalizacji + Neofilologia Teoria sterowania nieliniowego + [-]

Magister W Inteligentnym I Połączonym Przedsiębiorstwie (i-eng Sce)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Zarządzanie produkcją Symulacja (1) Symulacja (2) Modelowanie systemów złożonych (2) Ekonomia i zarządzanie dla inżynierii przemysłowej Inżynieria innowacji Konferencje / Wprowadzenie do badań Współczesne języki

Treść kursu - M2 Smart and Connected Enterprise

Modelowanie przedsiębiorstw (2) [-]

Magister W Inżynierii Hydrodynamiki I Oceanów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Celem tego programu jest umożliwienie studentom i zaawansowanych szkoleń na typowe problemy hydrodynamiki stosowane do oceanu i inżynierii morskiej: opór statku, dzielność morska, fal wodnych i środowiska morskiego. Fizyczne, modelowanie numeryczne aspekty są badane. [+]

Mistrz w inżynierii Hydrodynamiki i Ocean

To jest międzynarodowo uznany mistrz i akredytowane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

Jakość kursów została doceniona w prestiżowym Erasmus Mundus ramach Komisji Europejskiej w ramach EMship Mistrza.

Znaczna część szkolenia poświęcona jest praktycznym wykorzystaniu oprogramowanie do rozwiązywania problemów określonych powyżej dużą różnorodność metod numerycznych: Elementy brzegowe lub metod spektralnych ramach teorii potencjału przepływu, różnic skończonych lub skończonej objętości technik rozwiązują dla przepływów lepkich, gładka cząstki Hydrodynamiki (SPH).

Język nauczania... [-]


Master in Atlantic Master on Ship Operation & Naval Engineering (M-TECH AMASONE)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Wiedza morska i nawigacja Zaawansowana hydrodynamika Język i kultura francuska

Przykłady poprzednich staży w przemyśle:

Optymalizacja procesu optymalizacji CFD: zastosowanie do pojazdu podwodnego

Przykłady poprzednich staży w laboratoriach badawczych:

Metody eksperymentalne wykorzystujące analizę wideo do pomiaru indukowanego przepływem ruchu roślin. Metoda słabego rozproszenia do modelowania OWC Ocena kryteriów stabilności drugiej generacji dla statków wojskowych

Uwaga: Treść kursu może ulec niewielkim zmianom

Stanowiska pracy : inżynier mechanik, inżynier procesu, inżynier projektu, zarządzanie systemami morskimi, inżynier ds. Badań i innowacji (doktorat)... [-]


Master in Atmosphere, Water and Environment (U-ENV AWE)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Wprowadzenie do geografii informacji naukowej Zarządzanie i planowanie miejskie Środowisko biznesowe Analiza danych środowiskowych Neofilologia Neofilologia

Treści merytoryczne - M2

Zarządzanie miejskie i środowisko Metropolia miejska, planowanie i usługi Narzędzia, zarządzanie i modelowanie miejskich baz danych Interdyscyplinarna metodologia badań Wprowadzenie do projektów miejskich Wskaźniki miejskie i ocena środowiskowa projektów [-]

Master in Embedded Real Time Systems (CORO ERTS)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Ta specjalizacja opiera się na kilku kursach obejmujących różne tematy: projektowanie systemów czasu rzeczywistego i architektury systemu operacyjnego czasu rzeczywistego (stosowany jest standard OSEK / VDX); zasady planowania w czasie rzeczywistym i powiązana z nimi implementacja; narzędzia do modelowania i weryfikacji systemów czasu rzeczywistego: sieć Petriego, skończone automaty stanów i automaty czasowe itp.

Wbudowane systemy czasu rzeczywistego to jedna z pięciu specjalności dostępnych w strumieniu sterowania i robotyki. Niektóre kursy M1 są prowadzone na pięciu specjalnościach, podczas gdy kursy M2 są specyficzne dla specjalizacji. Zobacz zawartość kursu, aby uzyskać więcej szczegółów. ... [-]


Master in Hydrodynamics for Ocean Engineering (MTECH HOE)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Ta specjalizacja ma na celu umożliwienie studentom zaawansowanego szkolenia w zakresie typowych problemów hydrodynamiki stosowanej w architekturze okrętów i inżynierii oceanów: odporność na statki, seakeeping, zachowanie statków na nieregularnych morzach, woda, fale i środowisko morskie ... fizyczne, modelowanie i aspekty numeryczne są badane. [+]

Ta specjalizacja ma na celu umożliwienie studentom zaawansowanego szkolenia w zakresie typowych problemów hydrodynamiki stosowanej w architekturze okrętów i inżynierii oceanów: odporność na statki, seakeeping, zachowanie statków na nieregularnych morzach, woda, fale i środowisko morskie ...

Mechanika płynów Konstrukcja mechaniczna Programowanie Algorytmy Energetyka Metody numeryczne Napęd Wibracje i równania różniczkowe Środowisko biznesowe Neofilologia [-]

Master in Materials and Structures in their Environment (C-ENG MSE)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Obrazowanie w inżynierii lądowej Metody numeryczne Geotechnika Wibracje i równania różniczkowe Beton i konstrukcje Środowisko biznesowe Konferencje i inicjowanie badań Neofilologia

Treści merytoryczne - M2

analiza numeryczna Prawa konstytutywne Trwałość i utrzymanie strukturalne Inżynieria trzęsienia ziemi Projektowanie i zachowanie współczesnego betonu Statystyka materiałów i niezawodność konstrukcji [-]

Master of Engineering in Advanced Manufacturing (M-ENG AM)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

[+]

Sektory: aeronautyka, motoryzacja, transport, energia wiatrowa i morska, mechanika, doradztwo Dziedziny: Inżynieria mechaniczna, projektowanie, materiały, zaawansowane procesy, produkcja addytywna, badania i innowacje Stanowiska: mechanik, inżynier procesu, inżynier projektu, inżynier ds. Badań i innowacji (po doktoracie)

Treści merytoryczne - M1

Kompozyty i składniki Metodologia projektowania Rzeczywistość wirtualna w rozwoju produktu Wsparcie decyzji dla procesu projektowania Technologie przetwarzania złożonego Struktury zespolone Numeryczny projekt produktów Optymalizacja w mechanice [-]

Master Of Science W Inżynierii Lądowej I Wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Mistrz fo Inżynierii Lądowej i Środowiska jest rozwój wiedzy naukowej i technologicznej.Charakteryzuje się wysoką naukowych [+]

Master of Science w Inżynierii Lądowej

&nbsp

Mistrz fo Inżynierii Lądowej i Środowiska jest rozwój wiedzy naukowej i technologicznej. Charakteryzuje się wysoką specjalizacji naukowych w danej dziedzinie badań.

Językiem nauczania

&nbsp

100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim, w trakcie pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe.

&nbsp

Podczas 2d roku, kursy i praca magisterska są albo w języku francuskim lub angielskim.

&nbsp

&nbsp

Swoistość

&nbsp

Program kładzie nacisk na następujące obszary: Eksperymentalny ostrości i metod numerycznych, konstytutywną modelowanie, modelowanie fizyczne, porowatych, modelowanie numeryczne i Budowlanej, wymieszać-Design i zachowanie nowych betonów i trwałość konstrukcji.... [-]


Master Of Science W Mechaniki Stosowanej - Projektowanie Systemów I Produktów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

To Master oferuje narzędzia, modeli i metod do projektowania produktów mechanicznych oraz do projektowania i zarządzania inustrial systemów. [+]

Master of Science w Mechaniki Stosowanej - Projektowanie Systemów i Środków

&nbsp

To Master oferuje narzędzia, modeli i metod do projektowania produktów mechanicznych oraz do projektowania i zarządzania inustrial systemów. Bierzemy pod uwagę techniczne, ludzkie i ekonomiczne czynniki. Zajęcia opierają się na dwóch aspektach i obejmuje następujące obszary: mecanical projektowania innowacyjnych mechanizmów i produktów, customer-oriented design produktów, inżynierii przemysłowej.

&nbsp

&nbsp

Językiem nauczania

100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim podczas pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe.... [-]


Mistrzowie Kontroli I Robotyki W Zaawansowanej Robotyce (coro Imaro)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Głównym celem tej specjalności jest opanowanie modelowania i kontroli złożonych robotów ewoluujących w dynamicznych środowiskach przy użyciu percepcji proprioceptywnej i eksteroceptywnej. Nacisk kładzie się na zaawansowaną robotę, ale bardziej ogólnie specjalizacja zajmuje się nowoczesnymi technikami inżynierii systemów w zakresie modelowania, symulacji, optymalizacji, analizy i sterowania różnorodnymi systemami robotyki. Bierze również pod uwagę modelowanie i postrzeganie środowiska. Jakość tego Mistrza została uznana przez Unię Europejską dzięki wsparciu europejskiego magistra zaawansowanej robotyki (EMARO +) w ramach programu Erasmus Mundus. [+]

Zaawansowana robotyka (CORO IMARO)

Głównym celem tej specjalizacji jest opanowanie modelowania i kontroli złożonych robotów ewoluujących w dynamicznych środowiskach za pomocą postrzegania proprioceptywnego i eksternowego.

Nacisk kładzie się na zaawansowaną robotę, ale bardziej ogólnie specjalizacja zajmuje się nowoczesnymi technikami inżynierii systemów w zakresie modelowania, symulacji, optymalizacji, analizy i sterowania różnorodnymi systemami robotyki. Bierze również pod uwagę modelowanie i postrzeganie środowiska. Jakość tego Mistrza została uznana przez Unię Europejską dzięki wsparciu europejskiego magistra zaawansowanej robotyki (EMARO +) w ramach programu Erasmus Mundus.... [-]


Mistrzowie W Sterowaniu I Robotyzacji W Przetwarzaniu Sygnałów I Obrazów (sito Coro)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

Program SIP (Signal and Image Processing) zapewnia niezbędne umiejętności w zakresie modelowania sygnału, przetwarzania obrazu i uczenia maszynowego, istotne dla teorii i praktyki analizy danych i wyszukiwania informacji, w celu opracowania nowoczesnych metod numerycznych. [+]

Przetwarzanie sygnałów i obrazu (CORO SIP)

Program SIP (Signal and Image Processing) zapewnia niezbędne umiejętności w zakresie modelowania sygnału, przetwarzania obrazu i uczenia maszynowego, istotne dla teorii i praktyki analizy danych i wyszukiwania informacji, w celu opracowania nowoczesnych metod numerycznych.

Kursy programu SIP odnoszą się do teorii i praktyki zaawansowanych technik analizy danych, od statystyki obliczeniowej, matematyki stosowanej, obliczeń naukowych i obrazowania numerycznego, aż po ich praktyczne zastosowanie w kilku dziedzinach, takich jak inżynieria biomedyczna, nauka obrazowania, przetwarzanie dźwięku i informacje technologia.

Kluczową cechą programu jest projektowanie rozwiązań matematycznych, problemów z przetwarzaniem sygnałów i obrazu, uwzględnianie fizycznych właściwości tych danych i dostosowywanie numerycznego wdrażania tych rozwiązań do kontekstu aplikacji, ilości danych i dostępnych zasobów obliczeniowych.... [-]


Msc W środowisku Miejskim - Atmosfera, Woda I Miejskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Francja Nantes

To Master oferuje wyważone kształcenie przyszłych inżynierów i urbanistów, zapewniając umiejętności niezbędnych do rozwiązania problemów środowiskowych i energetycznych, [+]

Mistrz Nauk i Techniki w środowisku miejskim - atmosfera, woda i środowisko miejskie

&nbsp

To Master oferuje wyważone kształcenie przyszłych inżynierów i urbanistów udzielając umiejętności niezbędnych do rozwiązania problemów środowiskowych i energetycznych, poprzez zintegrowane podejście, łącząc rozwój technologiczny wraz z uwzględnieniem ograniczeń ludzkich, społecznych, jak i miejskich.

&nbsp

&nbsp

Językiem nauczania 100% z języka wykładowego i egzaminów w języku angielskim podczas pierwszego roku, w tym 160 godzin francuski kursy językowe. Podczas 2d roku, kursy i praca magisterska są albo w języku francuskim lub angielskim.... [-]


Filmy

Centrale Nantes Master engineering

Welcome to Centrale Nantes

Kontakt

Centrale Nantes Études

Adres Nantes, Loary, Francja
Strona internetowa http://www.ec-nantes.fr/
Telefon +33 2 40 37 16 21