Przeczytaj oficjalny opis

CIFFOP, wiodące Centrum zasobów ludzkich CIFFOP (Intidyscyplinarne Centrum Edukacji Zasobów Ludzkich ) powstało w 1971 roku z uwagi na wizjonerską inicjatywę profesora Nicole Catali oraz wsparcie kilku specjalistów ds. Zasobów ludzkich, posiadających znaczne przepowiednie w przyszłości i znaczenie człowieka Funkcje zasobów.

Pierwszy instytut uniwersytecki poświęcony wykształceniu specjalistów ds. Zasobów ludzkich, w bezpośredniej współpracy z biznesowym światem CIFFOP jest instytutem tworzącym część prestiżowej uniwersyteckiej Paryża, Panthéon-Assas i jedynym ośrodkiem kształcenia kadr w Sieć Sorbonów. Oferuje kilka zaawansowanych studiów magisterskich (Master 2) w zakresie zasobów ludzkich i coachingu. Celem CIFFOP jest szkolenie studentów, absolwentów szkół biznesu i programów podyplomowych (Master 1), aby sprostać wyzwaniom jutra i zmianom zawodu, aby przygotować ich do podjęcia obowiązków we wszystkich obszarach zarządzania zasobami ludzkimi i stosunki pracy: zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach, towarzystwach międzynarodowych, organizacjach międzynarodowych, usługach rzeczowych, jednostkach biznesowych i firmach doradczych.

Pionierskie stopniowanie

Kolejni dyrektorzy dyplomu ciągle zajmowali się innowacyjnymi działaniami, które rozciągają pionierską rolę CIFFOP, czego dowodem jest rosnąca liczba specjalistów ds. Zasobów ludzkich, rozwój wysoko wykwalifikowanego personelu doradczego kadr kadr (dwudziestu jeden mentorów doradza grupy czterech lub pięciu uczniów), umiędzynarodowienie programów szkoleniowych (w tym jeden wyjazd studyjny za granicę co roku od 2004 r.), a od 1998 r. ustalenie programu praktyk zawodowych. Wiele innowacji edukacyjnych jest wynikiem ciągłej współpracy pomiędzy wykładowcami i absolwentami CIFFOP.

Opierając się na tym sukcesie, CIFFOP stworzył w 2007 r. Swój Międzynarodowy Mistrz Zarządzania Zasobami Ludzkimi, który jest nauczany wyłącznie w języku angielskim. Stopień ten jest przeznaczony głównie dla studentów zagranicznych: www.ciffop.fr/international . Aby sprostać potrzebom kadry zarządzającej, pragnących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, CIFFOP uruchomił program wykonawczy w Paryżu w 2009 r. Iw Luksemburgu w styczniu 2011 r.

Miejsce lidera przez wyspecjalizowane czasopisma

Pierwotny program Master of CIFFOP jest w rankingu "Liaisons Sociales & Kelly Service" rankingu najlepszych programów szkoleniowych w zakresie zasobów ludzkich. Program Executive CIFFOP jest już w rankingu «Zarządzanie» jednym z najlepszych Mistrzów Szkolnictwa Wyższego (Novem- 2011). W związku z tym CIFFOP sprosta wyzwaniu stworzenia profesjonalnej szkoły szkoleniowej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w uczelniach, w której studenci otrzymują wysokiej jakości szkolenia akademickie, w wyjątkowym otoczeniu, oferując spersonalizowane udogodnienia i najnowocześniejsze metody nauczania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

CIFFOP

Ten stopień magistra w międzynarodowym zarządzaniu zasobami ludzkimi jest akredytowany przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych. ... [+]

Unikalny Program

Cele

Na całym ś wiecie firmy potrzebujĘ ... dobrze przeszkolonych i obsługiwanych oficerów HRM Ten program pomoże Ci:

Zdobądź niezbędną wiedzę HRM w takich dziedzinach jak: globalny personel, zarządzanie wiedzą, rekompensata i korzyści, mobilność, zarządzanie kompetencjami, relacje z pracownikami i zarządzanie różnorodnością. Opracowanie i wdrożenie zasad i praktyk HRM na poziomie korporacyjnym, kraju, witryny lub jednostki biznesowej. Działaj skutecznie w środowisku wielokulturowym. Opracowanie konkretnych doświadczeń w międzynarodowym otoczeniu. Zdobądź świadomość i wrażliwość kulturową. Poznaj inną kulturę organizacyjną niż kulturę ojczystą. Korzyści programu ... [-]
Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku