Brest Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

BREST Morski CITY

2-gi co do wielkości miasto Brittany wita prawie 24.000 studentów rocznie, z czego 10% to studenci międzynarodowych włączonych w jego uczelni i jej 7 Grandes Ecoles. Jej różnorodne programy edukacyjne, doskonałe inicjatywy badawcze, instrukcja wysokiej jakości, lokalne szanse na rynku pracy, a unikalne środowisko sprawiają, że najlepsze miejsce dla studentów.

OCEAN jako kultura

Otoczony oceanem, rejon brzeski jest mnóstwo pięknych terenów naturalnych i oferuje wszystkie rodzaje sportów i rekreacji związanych z morzem. W świetle jej historii jako ważnego portu, Brześć jest przyjemnym miastem, otwartym na świat i różnych kultur. Jest to również centrum kulturalnym z licznymi teatrami i audytoriów; akwarium Océanopolis; kwarcu, wiodący w Polsce sławy teatr; nie wspominając o wielu festiwalach letnich, które odbywają się w całej Bretanii.

Zmieniający CITY

Brześć prowadzi bogaty program rozwoju miast: metropolitalnych obiektów, struktur gospodarczych, nowych terenów mieszkaniowych i odnowy miast. Podobnie jak w 2012 inauguracji tramwajowych i renowacji powierzchni Plateau des Capucins, śmiała inicjatywa jest w toku, aby otworzyć pierwszy system kolejki linowej miejskiego Francji w Brześciu.

Atrakcyjne miasto

Miejski ośrodek z basenem pracy ponad 400.000 mieszkańców, Brest zgłosił się poprzez swoje centra doskonałości prezentujących badań na światowym poziomie, cztery klastry konkurencyjności przedsiębiorstw high-tech, a niektóre z wiodących marek w branży. Brześć jest jednym z 14 miast we Francji, które zdobyli nowy status Metropole. Jego międzynarodowa ostrości jest widoczna w doskonałości swojej oferty w zakresie nauk i technologii morskich marynarki budowlanych i remontowych, technologia cyfrowa, żywności i nauk o życiu, tym wyższa sektorze usług oraz inżynierii finansowej.

VANNES i zatoki Morbihan

Vannes jest historycznym miastem, dawna siedziba parlamentu Bretanii od, i utrzymywane przy życiu najważniejsze ślady bogatej przeszłości. Wały i ich mycia domów na brzegu fosy, katedry, muzea, takie jak Muzeum Sztuk Pięknych w Cohue wszystkim stoją obok ogrody kwiatowe. Domu PORT Dzięki dogodnej lokalizacji w Zatoce Morbihan Vannes cieszy pozycję centralną i strategiczną. Łatwo dostępne z głównych miast regionu, jak Paryż, jest portem macierzystym dla wielu firm rozwijających się, a lokalizacja wybór dla przyszłych myślących przedsiębiorców.

Wyjątkowa LOKALIZACJA

Vannes graniczy na południu Zatoki Morbihan, co oznacza "małe morze" w języku bretońskim. To 12.000 ha dorzecza Atlantic jest usiany około 40 wysp; Niektóre, jak Île d'Arz i Île aux Moines, są zamieszkane. Zatoki Morbihan to wyjątkowe miejsce, w którym przenikają się lądy i morza w ramach zmieniających się krajobrazów, i jest częścią z najpiękniejszych zatok na świecie.

Lokalizacje

Brześć

Brest Business School

Address
BREST BUSINESS SCHOOL
2 avenue de Provence


29200 Brześć, Bretania, Francja
Telefon
+33 2 98 34 44 44

Vannes

Address
VANNES BUSINESS SCHOOL
1 rue de la Loi

56000 Vannes, Bretania, Francja