Burgundy School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1899 roku, Burgundy School of Business jest wiodącą międzynarodową szkołą nauczania i badań, wysoko cenioną dzięki krajowym i międzynarodowym akredytacjom: AACSB i EQUIS.

BSB oferuje programy wyższego poziomu zarządzania, od licencjackich do studiów podyplomowych z szerokim zakresem specjalizacji.

Nasze rankingi potwierdzają naszą wiedzę:

  • Należący do najlepszych 1% szkół biznesowych na świecie z podwójną akredytacją: AACSB i EQUIS
  • 77. najlepszy magister zarządzania na świecie - Financial Times, 2018.
  • Top 6 najlepszych kawalerów we Francji - L'Etudiant, 2018.
  • 1st Specialized Master in Cultural Management in France -Eduniversal 20178.
  • Pierwszy wyspecjalizowany mistrz w zakresie zarządzania winami we Francji (3. miejsce na świecie) -Eduniversal 2018.
  • Top 15 najlepszych francuskich szkół biznesu - ranking krajowy dla certyfikowanych szkół biznesu, uznany przez francuskie Ministerstwo Edukacji, 2018.

BSB podkreśla również swoją wiedzę w zakresie zarządzania winem dzięki School of Wine


Ale jesteśmy czymś więcej niż tylko szkołą biznesu. Wierzymy w specjalny i inny model skupiony na uczniu, dlatego wcielamy w życie inną ideę wyższego wykształcenia.

Nie chcemy uzależniać studentów od pewnego sposobu myślenia: naszym powołaniem jest zapewnienie im wszystkich narzędzi do budowania własnej tożsamości osobistej i zawodowej. Ogólnie rzecz biorąc, sprawiamy, że ten alternatywny model szkolny jest żywy, ponieważ kultywujemy otwartość umysłu i ducha przedsiębiorczości. Dlatego też z dumą witamy studentów z całego świata o różnych profilach: jesteśmy przekonani, że różnorodność i różnorodność oferują najlepszą innowację, kreatywność i wydajność.

Nasz wydział posiada wysokie kwalifikacje z 78 stałymi nauczycielami i 350 ekspertami. 36% naszych nauczycieli pochodzi z zagranicy, a nasz kampus jest wielokulturowy z 66 różnymi narodowościami wśród studentów, co zapewnia silne międzynarodowe doświadczenie.

Wreszcie, dedykowany serwer jest tutaj, aby pomóc studentom zagranicznym w integracji z francuskim stylem życia: odbiór na stacji, zakwaterowanie, wizyty w mieście i regionie, papierkowa robota, bezpłatne warsztaty ...

Nasze wsparcie: Kursy są prowadzone w małych grupach: od 20 do 40 uczniów w klasie, aby zaoferować uczniowi najlepsze bezpośrednie podejście. Dla nas znajomość naszych studentów jest kluczem do ich wsparcia w najlepszy możliwy sposób.

Nasza innowacyjna pedagogika: praca grupowa, prezentacje ustne, problemy firmy, projekty biznesowe, gry biznesowe, tworzenie firm, misje konsultingowe, staże ...

Przyjdź i dołącz do nas w Burgundii!

Naszą ambicją jest szkolenie różnych menedżerów i przedsiębiorców.

JESTEŚMY BSB !

Lokalizacje

Dijon

ESC Dijon Bourgogne

Address
29 Rue Sambin
21000 Dijon, Bourgogne-Franche-Comté, Francja
Telefon
+33 3 80 72 59 00

Lyon

Address
Campus Lyon Immeuble Milky Way 42 Cours Suchet
69002 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja
Telefon
+33 428 297 720

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited