Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1982 roku i znajduje się w samym sercu 20. dzielnicy Paryża, autograf, szkoły historycznej w dziedzinie projektowania graficznego, cyfrowe, projekt przestrzeni i gier, oferuje szkolenia zatwierdzone lub uznane stan stopniowo państwa. Szkoła ludzkiej skali, każdy student otrzymuje indywidualne wsparcie przez nauczycieli i zespołu dydaktycznego.

Autograf cieszyć się jasne i przestronne pomieszczenia z 2000 metrów kwadratowych, w tym tradycyjnych klasach, salach warsztatowych i pomieszczeń komputerowych do przyjmowania 400 uczniów.

Z ponad sto pięćdziesiąt maszyny dostępne, uczniowie pracują na komputerach Mac lub oprogramowania PC w zależności od badania. Autograf cechy światłowodu, wifi jest dostępne w całej szkole.

Uczniowie regularnie spotykają się w kawiarni, miłej okolicy z kuchenek mikrofalowych oraz stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do lunchu, talk lub pracy.

Aby wydrukować swoją pracę, uczniowie korzystają z drukarek i kopiarek samoobsługowe. W przypadku większych rozmiarów na różnych typach nośników, mają nawet profesjonalny Tracer.

Profesorowie Autograf, wszystkich specjalistów, pracować i uczyć się we Francji i na świecie.

Autograf organizuje wycieczki, wizyty studyjne, szkolenia, konferencje i warsztaty we Francji i za granicą (Japonia, Kanada, Chiny, Meksyk, Hiszpania, ...). Możliwe jest również dla studentów do podjęcia część swoich studiów w innym kraju.

Otwarcie profesjonalnego świata

Od momentu powstania Autograf utrzymywanie bliskich kontaktów z szerokiej sieci partnerów biznesowych, które umożliwia mu oferują szerokie możliwości w zakresie staży zawodowych i wstawki do swoich uczniów. Każdy student jest śledzony i wspierany w swojej działalności wyszukiwania ofert skierowane do niego, ale także indywidualną pomoc dla realizacji swoich narzędzi badawczych (CV, oszczędny portfelowych, przygotowanie do rozmowy, itp).

Kursy konstrukcyjne

Autograf oferuje kursy z jednego do pięciu lat, międzynarodowe klasy przygotowawcze (FLE FLE Sztuki i Projektowania) dla studentów zagranicznych, upgrade w sztuce użytkowej, BTS (dyplom państwowy), certyfikowane przez uznane tytuły stan do poziomu i (RNCP) oraz poświadczeń Międzynarodowych:

 • FLE Art (francuski język obcy + Art)
 • FLE Design (francuski język obcy + Design)
 • Aktualizacja Sztuki Stosowanej (MANAA)
 • Opcja drukowania BTS Graphic Design Komunikacja i Media
 • Opcja BTS Graphic Design Cyfrowy Komunikacji i Mediów
 • Przestrzeń Projekt BTS
 • Bachelor Graphic Design
 • Cyfrowe Projekt licencjackie
 • Bachelor of Projektowania Przestrzeni
 • Bachelor Video Art gier
 • Bachelor Globalny Projekt Menedżer
 • Master of Art Director w Projektowania Graficznego
 • Master of Design w Art Director Cyfrowej
 • Mistrz projektant projektant wnętrz
 • Master of Art Director w tworzeniu gier wideo

Im więcej Autograf : W ciągu 3 lat MANAA i BTS, piszesz równolegle z przygotowaniem swoich BTS państwowych dyplomowych (BAC + 2), licencjat (BAC + 3), który pozwala, aby kontynuować swoje studia w Mistrza bezpośrednio.

świadek

Jules PratDyrektor artystyczny Ekstremalne Muse i były studentautograf.

"Poszedłem do Autograf BTS Graphic Design mediach drukowanych w opcji początkowej, a atmosfera była wspaniała całej mojej nauki. Mam duży projekt kursy studio pamiętam gdzie mieliśmy prawdziwe przebudzenie do handlu, sprawdziliśmy wszystko co mogliśmy zrobić, nasza twórczość była wysoko rozwinięta.

Po moich BTS i odczepić mój licencjat poszedłem na dyrektora Mistrz Sztuki Grafiki Chciałem dostać się do pracy, a dzięki przemienności, znalazłem ciekawą pozycję, najpierw w agencja specjalizująca się w marketingu operacyjnego, gdzie został uruchomiony, a następnie w drugim roku w agencji kofeina, gdzie był asystentem dyrektora artystycznego.

Po tych doświadczeniach, pracowałem przez W & Cie agencji, gdzie zbliżył się do świata fotografii. W ciągu tych dwóch lat, miałem okazję pracować na terytorium marki Amundi a więc kierowanie sesje zdjęciowe i reklam dla kampanii globalnej.

Dziś jestem dyrektorem artystycznym w agencji Ekstremalne Muse, Pracuję dla luksusowych budżety takich jak Ulysse Nardin (szwajcarski zegarmistrz), Samsung, Nespresso, LVMH, Kering ... Robię pracę pomysłów projektanta, który idzie poszukuje fotografów i wszechświata poprzez stanowienie majtek i kierunku strzelaniny do osiągnięcia retuszowania i montaży fotograficznych. "

Autograf - Dzień Drzwi Otwartych 2016

Film pokazano wystawę prac studentów w ostatnich Autograf otwartych domów.

Więcej informacji w języku angielskim: http://autograf-design.com/en/

Programy prowadzone przez:
 • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Autograf

Grafika, projektowanie graficzne, reklama, wydawnictwa, oznakowanie, pakowanie ... Istnieje wiele obszarów, które używają umiejętności Art Directors. ... [+]

Grafika, projektowanie graficzne, reklama, wydawnictwa, oznakowanie, pakowanie ... Istnieje wiele obszarów, które używają umiejętności Art Directors.

To Mistrz dostępny w dwóch opcji, tworzenia wykresów i tworzenia Reklama, krzyże koncepcyjne i semantycznej nauki, wzrokowy, technologicznych i menedżerskich.

W ciągu dwóch lat treningu, oprócz osobistej pracy zatwierdzającego każdym przedmiotem studiów, proponuje studentom indywidualnie przeprowadzić roczny projekt i specjalistycznych sklepach.

Studenci mają również do czynienia z agencją zarządzania projektami, z utworzeniem wspólnego drugim roku. Każda grupa utworzona musi osiągnąć w roku trzy realne projekty z prawdziwych sponsorów, klientów którzy zwrócili szkoły lub uczniów należących do tej sieci.... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Autograf

Architekt projektant wnętrz, pokazuje kreatywność i odwagę. Wyreżyserował, remontuje, przywraca życie na miejscu, oferuje nowe rozwiązania, mądra, estetyczne. Łącząc wraż ... [+]

Architekt projektant wnętrz, pokazuje kreatywność i odwagę. Wyreżyserował, remontuje, przywraca życie na miejscu, oferuje nowe rozwiązania, mądra, estetyczne. Łącząc wrażliwość i technikę, ofertę przestrzeń projektant, z dokładną specyfikacją, rozwiązania dostosowane do stylu życia grupy osób lub funkcjonowania firmy zgodnie z materialnych ograniczeń, budżet i ochrony środowiska specyficzne miejsce.

To szkolenie zawodowe jest wysoka na podstawie kreatywności, profesjonalizmu, a także nabycie wiedzy i umiejętności kulturowych, socjologicznych, semiotycznych, filozoficzne, plastycznych (rysunkowych, kolory, wielkość), wykresy, infografiki, koncepcyjne, twórczy techniczne, prawne, opisowy.... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Autograf

Digital Designer jest grafikiem pracy w cyfrowej i interaktywnej projektowania obsługuje: intranet i internet, DVD, aplikacji mobilnych, tworzenie animowanych obrazów 2D ... [+]

Digital Designer jest grafikiem pracy w cyfrowej i interaktywnej projektowania obsługuje: intranet i internet, DVD, aplikacji mobilnych, tworzenie animowanych obrazów 2D lub 3D ...

Trening ten spełnia koncepcyjne i semantycznej uczenia się, wizualny, technologicznych i menedżerskich.

W ciągu dwóch lat od Mistrza, oprócz osobistej pracy zatwierdzającego każdym przedmiotem studiów, proponuje studentom indywidualnie przeprowadzić roczny projekt i specjalistycznych sklepach.

Studenci mają również do czynienia z agencją zarządzania projektami, z utworzeniem wspólnego drugim roku. Każda grupa utworzona musi osiągnąć w roku trzy realne projekty z prawdziwych sponsorów, klientów którzy zwrócili szkoły lub uczniów należących do tej sieci.... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Autograf

To Mistrz chce być bardzo konkretne. Jest zbudowany wokół projektu uczeń gier wideo. Będą one musiały projektowania, publikować i sprzedawać swoją grę. ... [+]

Pascal Lubań, projektant gier i dyrektor kreatywny (Ubisoft, Activision, Sony, DICE), to profesjonalny odniesienia, który jest odpowiedzialny za walidację edukacyjnego tego szkolenia.

To Mistrz chce być bardzo konkretne. Jest zbudowany wokół projektu uczeń gier wideo. Będą one musiały projektowania, publikować i sprzedawać swoją grę. Jeśli zna sukces, może nawet generować przychody. A jeśli to nie jest przypadek, fakt widząc jego nazwę związaną z opublikowanego gry jest wielki biznes karty.

Program:

Szkolenie zaawansowane Academic: Grafika komputerowa, programowanie, projektowanie - Wprowadzenie do nowych umiejętności: marketing, zarządzanie projektami, podstaw prawnych - Opracowanie koncepcji gry i jej prototyp. Rozwój Gra - Przygotowanie kampanii marketingowych - Publikacja i marketing w grze (monitorowanie środowiska, kontynuuje kampanię informacyjną, gry animacja) - Academic szkolenie zaawansowane, aby przygotować je do założenia własnej pracowni: przedsiębiorczość, zarządzanie - Przygotowanie drugiego projektu (indywidualnie lub grupowo), że uczniowie będą starały się rozwijać po pana. ... [-]
Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Autograf - JPO 2016: Vidéo illustrant l’exposition des travaux des étudiants d’Autograf lors des dernières journées portes ouvertes

Workshop Design Espace Autograf -

Workshop Edition Autograf -

Workshop Video Game Art Autograf -

Workshop Multimédia Autograf -

Autograf Workshop au Québec

Workshop International Autograf - College of Arts de Pekin à Autograf Paris