Przeczytaj oficjalny opis

American University of Paris (AUP)

W świecie, w którym przyspieszenie zmian i nieustannie zmieniających powiązania osobiste, kulturowe i ekonomiczne są normą, każdy, przynajmniej od czasu do czasu, jest cudzoziemcem.

Dzisiejszy świat wymaga naszą zdolność do postrzegania świata jako inna osoba widzi, nawet jeśli może nie zgadzamy się z pomysłów i perspektyw tej osoby. Musimy wiedzieć, tyle świata i siebie, aby skutecznie działać w różnych środowiskach zawodowych i społecznych. Musimy być wygodne życie na skraju własnej strefy komfortu.

I to tylko przez ten Comfort-tego uczucia bycia w domu, w świecie, że możemy realizować nasze własne ambicje, mistrz własnych przyczyn, dalsze własne ideały.


Edukacja w stylu amerykańskim w jednej z najbardziej kosmopolitycznych miast

AUP sama jest udany eksperyment w międzynarodowej, edukacji interdyscyplinarnej. AUP łączy w sobie wszystkie najlepsze elementy amerykańskiego uniwersytetu małych, modelu opartego na zajęciach dyskusyjnych w; to wspólny związek między studentów i wykładowców; szczególny nacisk na krytyczne myślenie i jasnej komunikacji-z możliwości kulturalnych, społecznych i zawodowych, jednego z największych na świecie najbardziej kosmopolitycznych miast.

Żyjemy w kulturze akademickiej zaangażowania, globalnego obywatelstwa i wspólnoty. Nasza misja i wartości odzwierciedlają to, jak staramy się wspierać w studentów i wykładowców zarówno zmysłu krytycznego zaangażowania w świecie współzależności.


Międzynarodowa reputacja doskonałości

Poświadczenia AUP są bez zarzutu. Jesteśmy akredytowani przez Bliski członkowskich Stowarzyszenia kolegiów i szkół. Nasi wykładowcy pochodzą z jednych z najlepszych uniwersytetów na świecie. I angażujemy się w specjalnych partnerstwa akademickich z tak prestiżowych instytucji, jak Oxford University, Université de Paris Sorbonne i nowojorskiej New School.

Od powstania firmy w 1962 roku, podajemy wielojęzyczny, wielokulturowe środowisko uczenia się. Znany jako światowego centrum innowacyjnych, interdyscyplinarnych badań, kształcimy obywatelami świata, którzy zajmują miejsca jako odpowiedzialnych podmiotów w społeczności, społeczeństwa obywatelskiego i krajów na całym świecie.


Alumni obracając edukacji zmienia życie do zmieniających świat kariery

AUP ma ponad 15.000 absolwentów w 141 krajach, co czyni nasz jeden z najbardziej prawdziwie globalnej sieci absolwentów na świecie. Ponad 90 procent naszych studentów są zatrudnione lub w szkole absolwent ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. I wiele przeszli do stanowisk kierowniczych w instytucjach, tak różnych, jak Bank Handlowy w Kuwejcie, BASF w Niemczech, Jane Goodall Institute w Tanzanii, Google we Francji, Partii Centrum Szwecji oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych.


Dowiedz się więcej, i dołącz do nas

Aby dowiedzieć się więcej faktów na temat naszej historii, AUP i naszych programów akademickich, zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową i poznać ciekawych możliwości, które czekają na Ciebie, gdy dołączysz do naszego dynamicznego społeczności międzynarodowej w Paryżu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

The American University of Paris

Master of Arts w Global Communications (MAGC) to interdyscyplinarny, hybrydowy program akademicki, który produkuje ekspertów w dziedzinie komunikacji i uczonych. Prowadzo ... [+]

MA w komunikacji globalnej jest interdyscyplinarnym, hybrydowym programem akademickim, który tworzy ekspertów w dziedzinie komunikacji i naukowców. Prowadzone przez międzynarodowy wydział składający się z intelektualnych i zawodowych liderów w swoich dziedzinach, program ma na celu pomóc Ci znaleźć Pathway do przyszłego sukcesu w swojej karierze.

PODŁĄCZENIE DO SIECI: TEORIA I PRAKTYKA

Nasz program nauczania jest zawsze dostosowywany do pojawiających się potrzeb. Zapraszamy studentów z szerokim spektrum zainteresowań i zapewnienia specjalistycznych szkoleń akademickich i praktycznych w zakresie tematów obejmujących:

Teoria komunikacji - od rozwoju dziedziny i jej najważniejszych pojęć i debat po najnowsze debaty i wyzwania w zglobalizowanym świecieTechnologie Digital Media - od wzrostu i obietnicy Internetu po wciągające sieci mediów społecznościowych i wszechobecnych urządzeń komputerowychGlobalne media i systemy medialne - tworzenie porównawczej wiedzy na temat struktur własności, kontroli, wpływów i innowacjiKultura wizualna - badanie wielowartościowej siły obrazów i ekranów oraz praktyk patrzeniaThe Creative Industries - ich rosnąca rola w reklamie i znakowaniu towarów i usług oraz promowanie i zakłócanie pomysłów i wartościDziennikarstwo i public relations - w tym wyzwania i możliwości tworzenia i dzielenia się atrakcyjnymi treściami w opartej na uwagach gospodarce cyfrowejKultura mody i materiałów - od luksusu po zrównoważony rozwój w szybko zmieniającym się przemyśle i szeroko zakrojone praktyki konsumpcji w konsumpcyjnym społeczeństwie i poza nimRóżnice kulturowe i różnorodność kulturowa - ich złożony związek ze zmieniającymi się praktykami i polityką komunikacji globalnej, w tym praktyki, polityki i organizacjeAktywizm i rzecznictwo - w świecie nowych politycznych zainteresowań i interesariuszy oraz technologii transformacyjnychMIĘDZYNARODOWE PODEJŚCIE DO UCZENIA SIĘ... [-]
Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American University of Paris

Master of Arts w Sprawach Międzynarodowych (MIN) w pełni wykorzystuje wielokulturowe wymiary Paryża i centralną rolę w międzynarodowej ekonomii, polityce i kwestiach społ ... [+]

Magister Spraw Międzynarodowych pozwala w pełni wykorzystać centralną rolę Paryża w międzynarodowej ekonomii, polityce i kwestiach społecznych. Dzięki temu programowi będziesz mieć możliwość uzupełnienia rygorystycznych zajęć i modułów zawodowych stażami, pracą w terenie dla badań pracy magisterskiej i studiami przypadku w zakresie przygotowywania pracy dyplomowej.

Nasi wykładowcy i pracownicy ściśle współpracują z naszymi studentami, aby zapewnić indywidualne mentoring i wsparcie, które umożliwi im dokonanie zmian w świecie. IZ ds. Międzynarodowych zapewnia:

- Możliwość zdobycia amerykańskiego tytułu magistra we Francji

- Połączenie praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat spraw międzynarodowych, rozwiązywania konfliktów i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American University of Paris

Mistrzowie AUP w dyplomacji i prawie międzynarodowym pozwolą ci zdobyć zarówno podstawową wiedzę, jak i praktyczne umiejętności potrzebne do kariery w prawie międzynarodo ... [+]

PRZYGOTOWANIE DO WIEDZY PUBLICZNEJ

Ten wysoce konkurencyjny roczny tytuł magistra z zakresu dyplomacji i prawa międzynarodowego oferuje stopień interdyscyplinarny we współpracy z letnim certyfikatem Oxford University w zakresie międzynarodowego prawa praw człowieka. Dzięki programowi zdobędziesz zarówno podstawową wiedzę, jak i praktyczne umiejętności potrzebne do kariery w prawie międzynarodowym, dyplomacji i międzynarodowym poparciu.

Program pozwala krytycznie myśleć o złożonych dyplomatycznych i międzynarodowych kwestiach prawnych w rzeczywistych kontekstach. Stosując teorię do praktyki, zajmiesz się niektórymi kluczowymi pytaniami stojącymi przed instytucjami publicznymi i pozarządowymi na całym świecie, takimi jak "Dlaczego państwa uczestniczą w instytucjach międzynarodowych promujących globalną współpracę?" Lub "W jaki sposób państwa i instytucje współdziałają, gdy współpraca się psuje i dochodzi do konfliktów? "... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

The American University of Paris

Jeśli chcesz zmienić swoją karierę w dziedzinę zarządzania, program MSc in International Management ma na celu pomóc Ci rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w zarządzaniu ... [+]

Twój kolejny etap kariery w zarządzaniu musi zapewnić ci międzynarodowe środowisko zawodowe, które zapewni wyjątkowe możliwości, jeśli będziesz dobrze przygotowany. Jeśli chcesz zmienić swoją karierę w dziedzinę zarządzania, nasz Magister Zarządzania Międzynarodowego jest elastycznym, ale ustrukturyzowanym programem studiów, który zapewnia zaawansowane umiejętności poruszania się w złożonych kontekstach narodowych, kulturowych i społeczno-ekonomicznych, w których wszystkie działają dzisiejsze firmy i inne organizacje.

Rozwijaj umiejętności zarządzania w naszym intymnym, międzynarodowym środowisku edukacyjnym

Stopień został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb absolwentów zainteresowanych karierą zorientowaną na zarządzanie lub początkujących i średniozaawansowanych profesjonalistów, którzy chcą przejść na dziedzinę zarządzania lub na wyższy poziom zarządzania. Jeśli chcesz przejść z dziedziny sztuk wyzwolonych lub nauk humanistycznych do biznesu lub zarządzania, program również będzie idealny.... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The American University of Paris Campus Tour

AUP

Ecole de Guerre Practicum in the MA in International Affairs program

Branding Place Practicum in Iceland

The American University of Paris
Address
5 boulevard de La Tour-Maubourg
75007 Paris, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 1 40 62 07 20