Przeczytaj oficjalny opis

AIM - prekursorem Edukacji Międzynarodowej Hospitality Management

Regularnie klasyfikowana jako jeden z wiodących szkół zarządzania hotelu dzisiaj, AIM powstała w 1992 roku z inicjatywy członków stowarzyszonych z Cornell Hotel Society, stowarzyszenia składa się z wybitnych specjalistów z branży turystycznej i hotelarskiej.

Programy licencjackie i MBA (poziom certyfikacji rząd francuski 1 przyznano), prowadzone w języku angielskim, dać absolwentom umiejętności i wiedzę niezbędne do rozpoczęcia międzynarodowej kariery w wiodących hoteli i firm turystycznych.

AIM Hotel i Turystyki Management School w Paryżu oferuje również profesjonalne szkolenia specjalistycznego z certyfikatów przyznawanych przez American Hotel & kwater Association, Ecole Ritz Escoffier i Ecole de kuchni Alain Ducasse.

Międzynarodowa Szkoła Zarządzania hotelarstwo i turystyka w Paryżu

Idealnie usytuowany pomiędzy jedynym paryskim kampusie (Cité Internationale Universitaire de Paris - CIUP) i Montsouris Park w Paryżu, AIM niezmiennie plasuje się wśród najlepszych szkół zarządzania gościnność. Przyszłych menedżerów wiodących luksusowych hoteli i zakładów na świecie są szkoleni w ramach swoich programów licencjackich i MBA w Hospitality Management.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji dokładnie szkoły, uczniowie mogą cieszyć się najlepszą z możliwych warunki do nauki. Na początku swoich studiów na AIM, studenci otrzymują roczną kartę umożliwiając dostęp do biblioteki CIUP Z Langues Campus i wiele sportowych i zajęć pozalekcyjnych.

Karta uprawnia również posiadacza do korzystania z kursów dla studentów w restauracji i stołówce uniwersyteckiej CIUP. Dzięki swoim programie w języku angielskim i jej perspektyw międzynarodowego, AIM przyciąga studentów z całego świata, zapewniając wielokulturowość, która dodaje do bogatego życia kulturalnego szkoły i jej solidną reputację. Ten wyjątkowy tygiel pozwala uczniom rozwijać dożywotnie ludzkich wartości, takich jak solidarność, dzielenie się, dialogu i pracy zespołowej.

Organizacja studiów

Szkoła oferuje trzy hotelarstwo i turystyka szkoleń zarządzania: Bachelor of Sciences (3 lata), kandydaci, którzy posiadają maturę mogą ubiegać się, Bachelor of Arts, wstęp po stopnia associate 2 lat i MBA, wstęp po stopień 3-lata. Odkryć wszystkich różnych ścieżek edukacyjnych poprzez schemat wyjaśniający.

Wydział

Jako studenci AIM, będziesz korzystać z niezrównanym poziomem wiedzy z naszych nauczycieli: można powiedzieć z CV poniżej, że większość z nich nie zajmował wysokie stanowiska w międzynarodowych hoteli i firm.

Nasi nauczyciele posiadają stopnie z najlepszych szkół hotelarskich i zarządzania turystyką lub chcą komunikować się i dzielić się swoją pasją i światową wiedzę z naszych studentów poprzez dostarczanie kursy wzbogacone o własne doświadczenia z życia w branży.

Celem jest szczególnie chętnie oferują najlepszą możliwą edukację jednocześnie wzbogacając ją o studia przypadków, gdy zastosowanie. Metodologia ta przygotowuje studentów do bardziej skutecznych praktyk i pewniej początku kariery.

Życie na AIM

AIM oferuje swoim studentom kwitnącej i wspierającego środowiska uczenia się. Oprócz korzyści z wielu zalet oferowanych przez CIUP, AIM zapewnia, że ​​jej uczniowie korzystają studia na state-of-the-art kampusie w najlepszym możliwym środowisku uczenia się.

Spokojna okolica, z bardzo dużym zieleni pobliskiego oraz łatwy dostęp do zasobów edukacyjnych, wszyscy tworzą idealne środowisko pracy dla wydajnych i nagradzanie studiów.

studenci AIM korzystać z bezpłatnego rocznego członkostwa do biblioteki: a legitymacja wydana na początku roku akademickiego daje im pełny dostęp przez cały rok.

Położony w Cité Internationale Universitaire z Paryża „Maison Internationale”, Biblioteka Centralna zawiera ogromne zbiory z 50.000 książek, 316,000 e-książek, czasopism 1900 (w tym 1550 w formacie elektronicznym) i 57 baz danych. Zapewnia on dostęp do szeregu usług, aby pomóc uczniom z ich pracy uniwersyteckiej:

słowniki online i encyklopedie,
French i międzynarodowa prasa,
czasopisma,
Dostęp do Internetu,
Konsultacja na miejscu,
szkolenie obsługi,
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wiążących dokumentów.

Test espace Langues, Multimedialny samouczący centrum, zapewnia zaplecze do poprawy w języku francuskim, aby dowiedzieć się 26 innych języków, a także uczestniczyć w grupach konwersacyjnych (francuski, angielski, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, chiński, itp)

Aby uzyskać więcej informacji na temat godzin otwarcia biblioteki i Espace Langues, odwiedź stronę internetową Cité Internationale.

po AIM

Dzięki naszym podejściu akademickim do rynku pracy, AIM absolwenci otrzymują oferty pracy tak szybko, jak oni ukończyli studia i dla niektórych, nawet podczas staży realizowanych w ramach programu akademickiego.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

AIM Hotel & Tourism Management Academy

Ten intensywny i wymagający program szkolnictwa wyższego nauczane w języku angielskim zapewnia studentom szeroki wybór dalekosiężne perspektywy zawodowe. Przez okres dwóc ... [+]

Profesjonalne MBA w hotelu i Zarządzania Turystyką

Warunek: 3-letni program (Associate licencjackie, studia licencjackie, Masters w każdej dyscyplinie). Język wykładowy: Angielski Czas trwania programu: 2 lata.

Absolwenci, którzy ukończyli studia 3-letnie, niezależnie od dyscypliny, może ubiegać się o Master of Business Administration, specjalizującej się w Hotel and Tourism Management (MBA Professional).

Ten intensywny i wymagający program szkolnictwa wyższego nauczane w języku angielskim zapewnia studentom szeroki wybór dalekosiężne perspektywy zawodowe. Przez okres dwóch lat, studenci nabywają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wyposażyć je na stanowiskach kierowniczych w branży hotelarskiej i turystycznej. Nabyte umiejętności menedżerskich są również istotne dla każdej innej branży konieczności nadzoru personelu, team coaching, umiejętności księgowych, itp... [-]

Francja Paris
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Nous ne promettons pas la lune...

AIM - Académie Internationale de Management en Hôtellerie et Tourisme / Le film

Académie Internationale de Management (AIM)
Address
2, rue Charbonnel
75013 Paris, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 1 45 75 65 75