American Graduate School in Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

American Graduate School w Paryżu (AGS) oferuje amerykańskie programy akademickie we Francji, dając studentom z całego świata możliwość zdobycia amerykańskiego wykształcenia, mieszkając we Francji. Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim; nie trzeba mówić po francusku, aby dołączyć do szkoły.


AGS specjalizuje się w stosunkach międzynarodowych i dziedzinach pokrewnych. Dostępne programy obejmują Masters i Ph.D. studiów niestacjonarnych oraz studiów niestacjonarnych dla studentów studiów licencjackich. AGS przygotowuje studentów do kariery w różnych dziedzinach spraw międzynarodowych: międzyrządowych, organizacji pozarządowych, rządu, biznesu międzynarodowego, mediów i środowisk akademickich, między innymi.
Programy oparte są na amerykańskim systemie edukacji, a jednocześnie korzystają z zasobów kulturalnych, akademickich i zawodowych Francji i Europy.
/>/>


Wydziały AGS , a także ciało studenckie, są bardzo międzynarodowe, tworząc wielokulturową atmosferę w klasie i zapewniając wiele perspektyw na nauczanych przedmiotach. To łączy się z położeniem szkoły w jednej ze światowych stolic, aby zapewnić uczniom prawdziwie międzynarodowe doświadczenie./>/>


Kolejną cechą American Graduate School w Paryżu jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Rozmiary klatek są niewielkie, aby zapewnić lepszą interakcję między uczniami a profesorami oraz interesujące debaty w klasie. Wydział AGS i członkowie personelu znają każdego ucznia i wszyscy są zaangażowani w zapewnienie każdemu udanego doświadczenia w Paryżu i programie.

img

Lokalizacje

Paryż

American Graduate School in Paris (AGS)

Address
American Graduate School in Paris 101, boulevard Raspail
75006 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 1 47 20 00 94

Programy

MA