École de Condé

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Paris kampusu znajduje się kilka kroków od Place Cambronne w tętniącej życiem dzielnicy, w pobliżu Pól Marsowych.

Szkoła Condé Paryżu zajmuje 6300 m² poświęcone Projektowanie graficzne i drobne rzemiosło. Projektowanie i grafika rzemiosło Centrum Polak znajdują się w dwóch oddzielnych budynkach, w odległości spaceru od siebie, o łącznej powierzchni 6300 m². Budynek Cambronne Street, gdzie są projektowanie szkolenia i grafika szkoły, został całkowicie odnowiony w 2014 roku. Jest to jeden z najnowocześniejszych w swojej klasie. Kampusu znajduje się również Graduate School of Perfumy instytucję partnerską Szkoły Conde.

To jest w sumie szerszego zestawu uczelni prywatnych poświęconych tworzeniu się w centrum Paryża.

Studia w Paryżu

Studia w Paryżu, to wybrać niezapomniane życie studenckie w samym sercu centrum gospodarczego i kulturalnego najbardziej dynamiczną na świecie. To jest tworzenie codzienne ścieranie i cieszyć źródło wielokulturowego środowiska istotę twórczości.

Paryż rytm wydarzeń związanych z mody, designu, sztuki i kreatywności. Uczniowie korzystają bezpośrednio z atmosfery Szkoła Condé jest zaangażowany w dni projektanta i innych wydarzeń w związku z projektowania i tworzenia.

Mieszka i studiuje w Paryżu również korzystać z nadzwyczajnego potencjału kulturowego miasta łatwo dostępne ze szkoły ze względu na jego centralne położenie. Muzea, galerie, sale wystawowe są niezliczone. Ich regularna obecność jest decydującym atutem w programie szkoleniowym. Wreszcie, na studia do Paryża, aby być blisko niezrównanym źródłem zatrudnienia w sektorach kreatywnych. Z 363 tysięcy miejsc pracy odnotowano w tej dziedzinie, Paryż zrobił, jak również w Londynie i większości najważniejszych stolicach świata.

Lokalizacje

Lyon

Address
7-9 rue Cambronne
75015 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja

Lyon

Address
23, rue Camille Roy
69007 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja

Nancy

Address
64, rue Marquette
54000 Nancy, Grand Est, Francja

Miły

Address
6, avenue Désambrois
06000 Miły, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja

bordeaux

Address
8, rue du gén. de Cheyron
33100 bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francja

Turyn

Address
5 Via Pisa, 10152
Turyn, Podgórski, Włochy