University of Vaasa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Vaasa - Multidyscyplinarny i zorientowany na biznes

University of Vaasa jest multidyscyplinarnym uniwersytetem z ponad 5000 studentów i oferuje stopnie na wszystkich poziomach akademickich od licencjata do magistra i doktora. Około 12 procent studentów to studenci zagraniczni z całego świata. Działalność dydaktyczna i badawcza Uniwersytetu koncentruje się na studiach biznesowych, naukach administracyjnych, technologii i komunikacji. Język wykładowy w międzynarodowych programach magisterskich i kilku innych kursach w języku angielskim.

University of Vaasa zajmuje jeden z najnowszych fińskich obszarów kampusu blisko morza, często określany jako najpiękniejszy kampus w Finlandii. Wszystkie szkoły i oddziały znajdują się na pięknej wyspie Palosaari. Kampus to ciekawa fuzja starego i nowego połączenia architektury kontynentalnej i anglosaskiej. Znajduje się w Vaasa, najbardziej nasłonecznionym mieście Finlandii. Z 12 000 studentów Vaasa jest także bardzo tętniącym życiem miastem studenckim. Ponadto piękny archipelag Kvarken otaczający miasto jest częścią światowego dziedzictwa UNESCO od 2006 roku.

Studia

University of Vaasa działa w czterech szkołach. Nauczanie i badania w School of Management oraz School of Accounting and Finance, a także w School Marketing and Communication mają wysoki standard krajowy, a University of Vaasa jest jednym z największych dostawców dyplomów biznesowych w Finlandii. Kluczowymi obszarami badań biznesowych są finanse i rynki finansowe, przedsiębiorczość, zachowania konsumentów i internacjonalizacja przedsiębiorstw. Szkoły są klasyfikowane jako doskonałe szkoły biznesu w Eduniversal Worldwide Ranking szkół biznesowych, a ich studia magisterskie w zakresie finansów, studia magisterskie w zakresie strategicznego rozwoju biznesu i studia magisterskie w biznesie międzynarodowym są akredytowane przez EPAS.

School of Management oraz School of Marketing and Communication mają swoje własne szczególne obszary, takie jak komunikacja i nauki administracyjne. W Szkole Technologii i Innowacji specjalnością uniwersytetu są technologie automatyzacji, elektrotechnika, informatyka i inżynieria telekomunikacyjna. Programy magisterskie w zakresie zarządzania przemysłowego i analizy systemów przemysłowych są akredytowane przez ASIIN . Pieczęć jakości ASIIN zapewnia, że określone standardy jakości dyscypliny akademickiej i zawodu, dla których przygotowuje się ten program, są spełnione na wysokim poziomie.

Wykształcenie na University of Vaasa otrzymuje uznanie od pracodawców za spełnianie wymagań współczesnego życia zawodowego. Wszystkie stopnie uniwersyteckie obejmują umiejętności prowadzenia działalności gospodarczej i prawdziwie międzynarodową atmosferę kampusu, a także możliwości wymiany studentów dają studentom duże możliwości w życiu zawodowym. Językiem wykładowym wszystkich kursów oferowanych studentom zagranicznym na studiach magisterskich jest angielski. Kursy zazwyczaj opierają się na wykładach z egzaminem końcowym lub na niezależnych studiach, które są egzaminowane w trakcie roku akademickiego. Seminaria i różne formy pracy grupowej z zadaniami pisemnymi i ustnymi są również częścią programów nauczania.

Życie studenckie w Vaasa

4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

Społeczność University of Vaasa składa się z ponad 5 000 studentów, a każdego roku ponad 300 studentów z całego świata studiuje na uniwersytecie. Studenci uniwersytetu mają coraz większe zainteresowanie międzynarodową atmosferą studiowania. W Vaasa jest w sumie około 12 000 studentów, a dostępnych mieszkań i możliwości spędzania wolnego czasu w mieście jest mnóstwo.

Życie kulturalne miasta ma coś dla każdego. Fiński teatr miasta Vaasa, szwedzki teatr Wasa, miejska orkiestra, Vaasa Opera Company i wiele innych zespołów muzycznych, chórów i teatrów, a także kilka galerii i muzeów zapewniają tętniące życiem życie kulturalne dla miasta. W mieście organizowane są różnorodne festiwale popowe, rockowe i alternatywne oraz festiwale kulturalne, zwłaszcza w okresie letnim.

University of Vaasa zapewnia korepetycje dla wszystkich nowych studentów zagranicznych. Nauczyciel międzynarodowy, kolega ze studiów, jest powoływany na każdego studenta zagranicznego. Korepetytorzy pomagają uczniom poznać środowisko akademickie i pomagają w innych sprawach związanych z życiem w Vaasa i Finlandii.

Przez cały rok akademicki nauczyciele planują różne rodzaje zajęć i wydarzeń dla studentów zagranicznych. Wydarzenia te są doskonałą okazją do poznania kolegów i doświadczenia Vaasa w nowy sposób. University of Vaasa organizuje również wyjazdy dla studentów z zagranicy, aby zobaczyć inne części Finlandii. Na przykład doroczna wycieczka do Laponii jest niezapomnianym przeżyciem dla studentów.

Jako członkowie lokalnego związku studenckiego międzynarodowi studenci magisterskich University of Vaasa korzystają z różnych zniżek na terenie kampusu i poza nim. Należą do nich na przykład dotowane posiłki w restauracjach i kawiarniach uniwersyteckich, a także zniżki na bilety podróżne, w teatrach, muzeach i licznych sklepach. Studenci studiów magisterskich mają również prawo do studenckiej opieki zdrowotnej.

Kampus University of Vaasa znajduje się nad morzem i oferuje wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią przebywać blisko natury, region Vaasa jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wybrzeże oferuje doświadczenia na każdy sezon, od kajakarstwa i nurkowania po wędkowanie pod lodem. Miasto Vaasa jest bardzo dostępne; wszystkie niezbędne usługi znajdują się w pobliżu Uniwersytetu, a większość ludzi jeździ na rowerze przez cały rok. Połączenia komunikacyjne są kompleksowe - oprócz dobrze połączonego portu lotniczego, połączeń kolejowych i autobusowych, krążowniki przekraczają Zatokę Botnicką, umożliwiając podróżnym dotarcie do Szwecji w ciągu kilku godzin.

4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

Obszar Campus

University of Vaasa zajmuje najnowszy obszar kampusu Finlandii nad morzem - połączenie przybrzeżnego krajobrazu, nowoczesnej architektury i przekształconych budynków przemysłowych. Uniwersytet oferuje nowoczesne środowisko do nauki z nowoczesnym komputerem i innymi urządzeniami technicznymi. Również biblioteka akademicka znajduje się na terenie kampusu. Z restauracji studenckiej w budynku głównym roztacza się wspaniały widok na otaczającą przyrodę i morze.

Międzynarodowy Uniwersytet

University of Vaasa ma kontakty na całym świecie; uniwersytety partnerskie na rzecz wymiany studentów i pracowników, a także współpracy badawczej i edukacyjnej. Każdego roku ponad 200 studentów wyjeżdża za granicę na niektóre studia wymagane do uzyskania dyplomu. Podobnie ponad 200 studentów zagranicznych przybywa co roku, aby ukończyć okres wymiany na University of Vaasa . Ponadto ponad 300 studentów zagranicznych studiuje na międzynarodowych programach magisterskich i doktoranckich uniwersytetu.

University of Vaasa zapewnia międzynarodową atmosferę i piękne ustawienie kampusu morskiego, skuteczną korepetycje i żywe środowisko społeczne oraz szeroki zakres kursów oferowanych w języku angielskim. Większość kursów zawartych w programach magisterskich jest oferowanych zarówno dla studentów zagranicznych, jak i fińskich, co stanowi doskonałą okazję do poznania miejscowych studentów. Mieszane na skalę międzynarodową grupy badawcze stanowią doskonałą okazję do uczenia się od innych uczniów i ich doświadczeń.

Zainwestuj w swoją przyszłość!

Ściśle zrzeszona społeczność studyjna, dobrze zaplanowane nauczanie i efektywne usługi studenckie promują postęp naukowy i ukończenie studiów. University of Vaasa kształci kompetentnych ekspertów na potrzeby współczesnego życia zawodowego, a perspektywy zatrudnienia dla absolwentów są dobre. Uniwersytet wspiera elastyczność studiów na uniwersytecie iw innych instytucjach akademickich w Vaasa, w Finlandii i na całym świecie.

Więcej informacji można znaleźć na University of Vaasa pod adresem http: // www. univaasa .fi / master /. Dołącz do nas teraz!

Lokalizacje

Vaasa

Address
Wolffintie 34,

65200 Vaasa, Finlandia