Przeczytaj oficjalny opis

University of Vaasa jest multidyscyplinarnym uniwersytetem z ponad 5000 studentów i oferuje stopnie na wszystkich poziomach akademickich od licencjata do magistra i doktora. Około 12 procent studentów to studenci zagraniczni z całego świata. Działalność dydaktyczna i badawcza Uniwersytetu koncentruje się na studiach biznesowych, naukach administracyjnych, technologii i komunikacji. Język wykładowy w międzynarodowych programach magisterskich i kilku innych kursach w języku angielskim.

University of Vaasa zajmuje jedno z najnowszych w Finlandii obszarów kampusu blisko morza. Wszystkie szkoły i departamenty znajdują się na pięknej wyspie Palosaari. Kampus jest interesującą fuzją starego i nowego, połączenia architektury kontynentalnej i anglosaskiej. Znajduje się w Vaasa, najbardziej słonecznym mieście Finlandii. Mając 12 000 studentów, Vaasa jest również tętniącym życiem miastem studenckim. Co więcej, piękny archipelag Kvarken otaczający miasto jest częścią światowego dziedzictwa UNESCO od 2006 roku.


4244_rsz_4172_img_3584.jpg

University of Vaasa - Multidyscyplinarny i zorientowany na biznes

Studia

University of Vaasa działa w czterech szkołach. Nauczanie i badania w Szkole Zarządzania i Szkole Rachunkowości i Finansów oraz Szkolnictwie i Komunikacji Szkolnej mają wysoki krajowy standard, a University of Vaasa jest jednym z największych dostawców dyplomów biznesowych w Finlandii. Kluczowymi obszarami badań biznesowych są: finansowanie i rynki finansowe, przedsiębiorczość, zachowania konsumentów i internacjonalizacja przedsiębiorstw. Szkoły są klasyfikowane jako Doskonałe Szkoły Biznesu w Ogólnoświatowym rankingu szkół biznesu Eduniversal Worldwide, a ich magisterski program w dziedzinie finansów, program studiów magisterskich w zakresie strategicznego rozwoju biznesu oraz program studiów magisterskich w biznesie międzynarodowym zostały nagrodzone międzynarodową akredytacją EPAS.

Szkoła Zarządzania i Szkoła Marketingu i Komunikacji mają własne specjalne obszary, takie jak komunikacja i administracja. W Szkole Technologii i Innowacji , obszary specjalizacji Uniwersytetu to technologia automatyzacji, elektrotechnika, informatyka i inżynieria telekomunikacyjna.

Edukacja na University of Vaasa cieszy się uznaniem pracodawców w zakresie sprostania wymaganiom nowoczesnego życia zawodowego. Wszystkie stopnie uniwersytetu obejmują umiejętności prowadzenia działalności gospodarczej i prawdziwie międzynarodową atmosferę kampusu, a także możliwości wymiany studentów dają uczniom silne umiejętności w momencie rozpoczęcia kariery zawodowej. Język nauczania we wszystkich kursach oferowanych dla studentów zagranicznych w programach magisterskich w języku angielskim. Kursy zazwyczaj opierają się na wykładach z egzaminu końcowego lub na samodzielnym studium, które jest badane w trakcie roku akademickiego. Seminaria i różne formy pracy grupowej z pisemnymi i ustnymi zadaniami są również częścią programów nauczania.

Życie studenckie w Vaasa


4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

Społeczność University of Vaasa obejmuje ponad 5 000 studentów i każdego roku ponad 300 studentów z całego świata studiuje na uniwersytecie. Studenci na uniwersytecie wykazują rosnące zainteresowanie międzynarodową atmosferą studyjną. W Vaasa mieszka łącznie około 12 000 studentów, a dostępne możliwości mieszkaniowe i rekreacyjne w mieście są bardzo liczne.

Życie kulturalne miasta ma coś dla każdego. Fiński teatr miasta Vaasa, szwedzki teatr Wasa, miejska orkiestra, Vaasa Opera Company i wiele innych zespołów muzycznych, chórów i teatrów, a także kilka galerii i muzeów zapewniają tętniące życiem życie kulturalne dla miasta. W mieście organizowane są różnorodne festiwale popowe, rockowe i alternatywne oraz festiwale kulturalne, zwłaszcza w okresie letnim.

University of Vaasa oferuje korepetycje dla wszystkich nowych studentów zagranicznych. Międzynarodowy praktykant, inny uczeń, zostaje powołany do współpracy z każdym międzynarodowym studentem. Tutorzy pomagają uczniom w poznawaniu środowiska akademickiego i pomagają w innych sprawach związanych z życiem w Vaasa i Finlandii.

Przez cały rok akademicki nauczyciele planują różne rodzaje zajęć i wydarzeń dla studentów zagranicznych. Wydarzenia te są doskonałą okazją do poznania kolegów i doświadczenia Vaasa w nowy sposób. University of Vaasa organizuje również wyjazdy dla studentów z zagranicy, aby zobaczyć inne części Finlandii. Na przykład doroczna wycieczka do Laponii jest niezapomnianym przeżyciem dla studentów.

Jako członkowie lokalnego związku studenckiego międzynarodowi studenci magisterskich University of Vaasa korzystają z różnych zniżek na terenie kampusu i poza nim. Należą do nich na przykład dotowane posiłki w restauracjach i kawiarniach uniwersyteckich, a także zniżki na bilety podróżne, w teatrach, muzeach i licznych sklepach. Studenci studiów magisterskich mają również prawo do studenckiej opieki zdrowotnej.

Kampus University of Vaasa znajduje się nad morzem i oferuje wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy lubią przebywać blisko natury, region Vaasa jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wybrzeże oferuje doświadczenia na każdy sezon, od kajakarstwa i nurkowania po wędkowanie pod lodem. Miasto Vaasa jest bardzo dostępne; wszystkie niezbędne usługi znajdują się w pobliżu Uniwersytetu, a większość ludzi jeździ na rowerze przez cały rok. Połączenia komunikacyjne są kompleksowe - oprócz dobrze połączonego portu lotniczego, połączeń kolejowych i autobusowych, krążowniki przekraczają Zatokę Botnicką, umożliwiając podróżnym dotarcie do Szwecji w ciągu kilku godzin.

Obszar Campus

University of Vaasa zajmuje najnowszy obszar kampusu Finlandii nad morzem - połączenie przybrzeżnego krajobrazu, nowoczesnej architektury i przekształconych budynków przemysłowych. Uniwersytet oferuje nowoczesne środowisko do nauki z nowoczesnym komputerem i innymi urządzeniami technicznymi. Również biblioteka akademicka znajduje się na terenie kampusu. Z restauracji studenckiej w budynku głównym roztacza się wspaniały widok na otaczającą przyrodę i morze.

Międzynarodowy Uniwersytet


4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

University of Vaasa ma kontakty z całym światem; partnerskie uniwersytety do wymiany studentów i pracowników, a także do współpracy badawczej i edukacyjnej. Każdego roku ponad 200 studentów wyjeżdża za granicę na niektóre studia wymagane dla ich programów studiów. Podobnie, ponad 200 zagranicznych studentów przyjeżdża każdego roku, aby zakończyć swój okres wymiany na University of Vaasa . Ponadto ponad 300 międzynarodowych studentów uczy się w międzynarodowych programach studiów magisterskich i doktoranckich na uniwersytecie.

University of Vaasa zapewnia międzynarodową atmosferę i piękne ustawienie kampusu morskiego, skuteczną korepetycje i żywe środowisko społeczne oraz szeroki zakres kursów oferowanych w języku angielskim. Większość kursów zawartych w programach magisterskich jest oferowanych zarówno dla studentów zagranicznych, jak i fińskich, co stanowi doskonałą okazję do poznania miejscowych studentów. Mieszane na skalę międzynarodową grupy badawcze stanowią doskonałą okazję do uczenia się od innych uczniów i ich doświadczeń.

Zainwestuj w swoją przyszłość!


Ściśle zrzeszona społeczność studyjna, dobrze zaplanowane nauczanie i efektywne usługi studenckie promują postęp naukowy i ukończenie studiów. University of Vaasa kształci kompetentnych ekspertów na potrzeby współczesnego życia zawodowego, a perspektywy zatrudnienia dla absolwentów są dobre. Uniwersytet wspiera elastyczność studiów na uniwersytecie iw innych instytucjach akademickich w Vaasa, w Finlandii i na całym świecie.Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę domową University of Vaasa stronie http://www.uva.fi/master/. Dołącz do nas teraz!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Vaasa

Akredytowany przez EPAS program studiów magisterskich z zakresu finansów koncentruje się na teorii finansów i analizach finansowych z perspektywy międzynarodowej. ... [+]

Master's Degree Program in Finance koncentruje się na teorii finansów i analizy finansowej z perspektywy międzynarodowej. Program zawiera przegląd finansów korporacyjnych, inwestycji i wyceny opcji. Studenci będą rozwijać specjalizację w zakresie finansów przedsiębiorstw i inwestycji, takich jak ocena akcji i obligacji, rynków finansowych, wyceny opcji, budżetowanie kapitału, koszt kapitału, długoterminowa polityka fiskalna i inne powiązane tematy współczesnego finansowania.

Perspektywy kariery absolwentów księgowości i finansów są doskonałe na całym świecie. Międzynarodowa akredytacja EPAS jest znakiem jakości nauczania biznesu uniwersyteckiego, a absolwenci studiów magisterskich w dziedzinie finansów odnieśli wielki sukces w karierze zawodowej zarówno w Finlandii, jak i na arenie międzynarodowej. Co więcej, wysokiej jakości badania i nauczanie naukowe umieściły Wydział Rachunkowości i Finansów wśród czołowych ośrodków naukowych w Europie, zajmując 10 miejsce w Europie i 1 w krajach skandynawskich.... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Vaasa

Akredytowany przez EPAS program studiów magisterskich w zakresie strategicznego rozwoju biznesu koncentruje się na teorii i praktyce strategicznego rozwoju biznesu, od an ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie strategicznego rozwoju biznesu koncentruje się na teorii i praktyce strategicznego rozwoju biznesu, od analizy strategicznej do strategicznego wyboru i realizacji strategii. Obszary objęte programem obejmują zarządzanie projektami, międzynarodowe zarządzanie strategiczne i zarządzanie sieciami biznesowymi. Ponadto program oferuje studentom szeroki zakres opcjonalnych badań, które umożliwią im pogłębienie wiedzy w innych obszarach, takich jak zarządzanie zasobami ludzkimi i międzykulturowe. Międzynarodowa akredytacja EPAS jest znakiem jakości nauczania biznesu na University of Vaasa .

Ten dwuletni program zapewnia umiejętności i wiedzę wymaganą na średnim i wyższym poziomie zarządzania we wszystkich rodzajach przedsiębiorstw i organizacji, dużych i małych, publicznych lub prywatnych. Studenci, którzy ukończyli program, będą posiadać umiejętności niezbędne do zrozumienia strategicznej pozycji organizacji, dokonywania strategicznych wyborów oraz tego, jak można przekształcić strategię w działanie i stać się źródłem trwałej przewagi konkurencyjnej.... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Vaasa

Master's Degree Program in International Business to akredytowana przez EPAS brama do międzynarodowej kariery w branży. ... [+]

Program studiów magisterskich w biznesie międzynarodowym to dwuletni, pełnoetatowy program koncentrujący się na identyfikacji i zarządzaniu wyzwaniami wynikającymi z planowania, kontrolowania i koordynowania działalności gospodarczej na skalę międzynarodową. Opierając się zarówno na wymaganych kompetencjach międzynarodowych menedżerów, jak również na podstawowych obszarach badań na University of Vaasa , nauczanie w programie koncentruje się wokół obecnej teorii i praktyki w trzech kluczowych aspektach międzynarodowego biznesu - międzynarodowe zarządzanie strategiczne, międzynarodowe zarządzanie marketingowe oraz międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi. Międzynarodowa akredytacja EPAS jest znakiem jakości nauczania biznesu na University of Vaasa .... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Vaasa

Master's Program in Industrial Systems Analytics (ISA) dostarcza treści, modele i metody projektowania, rozwijania, wdrażania i obsługi złożonych procesów i systemów w or ... [+]

Master's Program in Industrial Systems Analytics (ISA) dostarcza treści, modele i metody projektowania, rozwijania, wdrażania i obsługi złożonych procesów i systemów w organizacjach sektora energetycznego. Systemy energetyczne są złożonymi systemami, które wymagają całościowego zrozumienia, a tym samym wielu perspektyw badawczych i edukacyjnych. Systemy energetyczne mogą być postrzegane jako systemy społeczno-techniczne, a nowy program ISA zbudowany jest z perspektywy technologii, organizacji i ludzi (TOP). Dynamika systemów i myślenie systemowe to elementy łączące niezbędne dla programu. Ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób technologia i ludzie są zorganizowani, aby osiągnąć cele.... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Vaasa

Master's Program in Industrial Management łączy biznes z umiejętnościami technicznymi i prowadzi do kariery w zorientowanym na przyszłość obszarze zarządzania technologią ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania przemysłowego jest kluczem do kariery w zarządzaniu technologią, obszar przyszłościowy. Tematy nauczania obejmują prognozowanie technologii, zarządzanie rozwojem, zaopatrzenie międzynarodowe i produkcję, rozwój produktów i integrację technologii. Kompetencje opracowane w programie mają zastosowanie w szczególności w firmach zaawansowanych technologicznie i przedsiębiorstwach, w których szybko zmieniają się podstawowe technologie, w ośrodkach badawczych i na uniwersytetach, a także w opracowywaniu regionalnych i krajowych strategii technologicznych.

Master's Program in Industrial Management łączy w sobie dwa strategiczne priorytety University of Vaasa , internacjonalizm i pracę interdyscyplinarną. Program ściśle współpracuje z firmami zajmującymi się zaawansowanymi technologiami w regionie, z przewagą położenia Finlandii w centrum rosnącej działalności związanej z energią odnawialną. Ponadto zapewnia studentom doświadczenie międzynarodowych i lokalnych wykładowców koncentrujących się na pracy nad technologią i zarządzaniem operacyjnym.... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Vaasa

Nowy program studiów magisterskich w zakresie inteligentnej energii oferuje najnowszą wiedzę na temat ciągłych przemian energetycznych i doskonałych możliwości odnawiania ... [+]

Twórcy rozwiązań Smart Energy Solutions

Czy interesują Cię inteligentne systemy energetyczne, połączenie nowych technologii i modeli biznesowych? Czy chcesz mieć możliwości tworzenia innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań energetycznych na przyszłość?

Zmiany i zakłócenia tradycyjnych systemów energetycznych i energetycznych wymagają nowego zestawu umiejętności, aby umożliwić przejście na inteligentniejsze, bardziej elastyczne i odnawialne systemy energetyczne. Inżynierowie elektroenergetyczni nowej generacji muszą rozumieć rosnącą ilość różnych interdyscyplinarnych interakcji, od nowych technologii po potrzeby klientów i różne polityki energetyczne.... [-]

Finlandia Vaasa
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI